Volksgezondheidenzorg.info

Zoekveld

SportSport op de kaart: Aanbod

Sportaccommodaties per gemeente

Sportaccommodaties 2015

per gemeente
Sportaccommodaties per gemeente 2015
Sportaccommodaties 2015
GemeenteSportaccommodaties per 10000 inwoners (Kernindicator)
Aa en Hunze33,7
Aalburg21,7
Aalsmeer17,7
Aalten30,1
Achtkarspelen38,6
Alblasserdam17,6
Albrandswaard15,9
Alkmaar18,9
Almelo17,4
Almere13,9
Alphen aan den Rijn22,0
Alphen-Chaam24,6
Ameland86,4
Amersfoort19,6
Amstelveen22,0
Amsterdam13,2
Apeldoorn20,1
Appingedam22,5
Arnhem17,5
Assen17,0
Asten24,2
Baarle-Nassau42,4
Baarn18,8
Barendrecht19,1
Barneveld22,3
Bedum27,8
Beek27,8
Beemster27,0
Beesel26,6
Bellingwedde33,9
Bergeijk35,1
Bergen (L.)33,5
Bergen (NH.)25,3
Bergen op Zoom17,6
Berkelland31,3
Bernheze25,6
Best26,1
Beuningen23,3
Beverwijk21,2
Binnenmaas27,9
Bladel37,2
Blaricum29,0
Bloemendaal27,9
Bodegraven-Reeuwijk19,3
Boekel29,6
Borger-Odoorn32,2
Borne25,0
Borsele25,7
Boxmeer32,5
Boxtel25,1
Breda15,8
Brielle26,1
Bronckhorst30,2
Brummen17,6
Brunssum19,5
Bunnik32,7
Bunschoten23,2
Buren26,0
Bussum13,7
Capelle aan den IJssel15,6
Castricum26,5
Coevorden38,6
Cranendonck31,2
Cromstrijen21,1
Cuijk25,2
Culemborg19,2
Dalfsen24,6
Dantumadiel23,6
De Bilt25,6
De Marne53,2
De Ronde Venen25,4
De Wolden31,7
Delft22,5
Delfzijl33,1
Den Helder26,2
Deurne28,6
Deventer21,5
Diemen14,6
Dinkelland27,0
Doesburg25,5
Doetinchem34,0
Dongen18,9
Dongeradeel28,8
Dordrecht17,6
Drechterland27,5
Drimmelen22,5
Dronten26,8
Druten21,3
Duiven18,8
Echt-Susteren27,5
Edam-Volendam21,7
Ede17,6
Eemnes27,3
Eemsmond34,2
Eersel45,8
Eijsden-Margraten30,4
Eindhoven18,5
Elburg16,2
Emmen26,9
Enkhuizen18,5
Enschede22,6
Epe20,8
Ermelo22,9
Etten-Leur20,5
Ferwerderadiel36,6
Franekeradeel26,1
Friese Meren30,9
Geertruidenberg20,4
Geldermalsen21,3
Geldrop-Mierlo20,1
Gemert-Bakel30,8
Gennep24,9
Giessenlanden26,3
Gilze en Rijen30,7
Goeree-Overflakkee23,6
Goes21,3
Goirle26,5
Gorinchem21,2
Gouda22,6
Grave25,7
Groesbeek28,3
Groningen20,4
Grootegast38,8
Gulpen-Wittem41,4
Haaksbergen32,9
Haaren15,5
Haarlem20,1
Haarlemmerliede en Spaarnwoude37,7
Haarlemmermeer18,9
Halderberge22,0
Hardenberg28,2
Harderwijk19,7
Hardinxveld-Giessendam15,2
Haren31,7
Harlingen20,9
Hattem23,7
Heemskerk14,3
Heemstede20,8
Heerde22,7
Heerenveen32,3
Heerhugowaard19,8
Heerlen23,4
Heeze-Leende33,0
Heiloo22,2
Hellendoorn25,3
Hellevoetsluis16,2
Helmond15,7
Hendrik-Ido-Ambacht15,4
Hengelo19,4
het Bildt41,5
Heumen28,7
Heusden21,1
Hillegom15,2
Hilvarenbeek49,2
Hilversum24,0
Hof van Twente28,9
Hollands Kroon28,8
Hoogeveen22,4
Hoogezand-Sappemeer25,0
Hoorn19,1
Horst aan de Maas35,5
Houten20,8
Huizen17,4
Hulst26,3
IJsselstein19,1
Kaag en Braassem24,0
Kampen16,5
Kapelle33,5
Katwijk13,2
Kerkrade17,8
Koggenland24,5
Kollumerland en Nieuwkruisland28,0
Korendijk22,3
Krimpen aan den IJssel15,9
Krimpenerwaard23,8
Laarbeek29,2
Landerd21,6
Landgraaf27,0
Landsmeer38,8
Langedijk27,5
Lansingerland20,6
Laren42,4
Leek33,9
Leerdam17,0
Leeuwarden21,5
Leeuwarderadeel23,5
Leiden17,6
Leiderdorp20,9
Leidschendam-Voorburg17,7
Lelystad17,9
Leudal30,1
Leusden23,1
Lingewaal24,4
Lingewaard17,9
Lisse20,4
Littenseradiel34,0
Lochem29,2
Loon op Zand24,0
Lopik24,1
Loppersum39,4
Losser20,5
Maasdriel26,0
Maasgouw25,2
Maassluis18,0
Maastricht19,2
Marum49,5
Medemblik28,2
Meerssen26,8
Menameradiel24,2
Menterwolde36,9
Meppel24,7
Middelburg26,5
Midden-Delfland28,3
Midden-Drenthe25,2
Mill en Sint Hubert36,0
Moerdijk27,4
Molenwaard23,1
Montferland27,3
Montfoort30,0
Mook en Middelaar37,4
Muiden35,2
Naarden19,2
Neder-Betuwe15,0
Nederweert32,2
Neerijnen29,1
Nieuwegein15,8
Nieuwkoop26,2
Nijkerk19,6
Nijmegen16,1
Nissewaard17,0
Noord-Beveland48,4
Noordenveld27,0
Noordoostpolder24,5
Noordwijk28,1
Noordwijkerhout24,9
Nuenen, Gerwen en Nederwetten20,8
Nunspeet23,6
Nuth28,4
Oegstgeest17,4
Oirschot32,1
Oisterwijk28,0
Oldambt32,3
Oldebroek20,4
Oldenzaal22,7
Olst-Wijhe21,3
Ommen34,6
Onderbanken24,2
Oost Gelre32,8
Oosterhout19,9
Ooststellingwerf34,4
Oostzaan21,8
Opmeer44,2
Opsterland34,8
Oss21,3
Oud-Beijerland20,3
Oude IJsselstreek32,6
Ouder-Amstel30,9
Oudewater25,2
Overbetuwe17,3
Papendrecht16,8
Peel en Maas30,4
Pekela24,5
Pijnacker-Nootdorp22,5
Purmerend15,5
Putten16,8
Raalte30,6
Reimerswaal20,4
Renkum19,4
Renswoude40,2
Reusel-De Mierden32,9
Rheden20,4
Rhenen14,5
Ridderkerk16,8
Rijnwaarden30,2
Rijssen-Holten20,9
Rijswijk21,2
Roerdalen30,4
Roermond15,6
Roosendaal23,0
Rotterdam16,7
Rozendaal39,8
Rucphen18,9
Schagen35,3
Scherpenzeel23,1
Schiedam18,0
Schiermonnikoog64,8
Schijndel22,1
Schinnen24,6
Schouwen-Duiveland35,8
's-Gravenhage13,4
's-Hertogenbosch22,1
Simpelveld17,5
Sint Anthonis41,3
Sint-Michielsgestel28,5
Sint-Oedenrode28,4
Sittard-Geleen26,5
Sliedrecht13,3
Slochteren37,2
Sluis32,4
Smallingerland25,3
Soest17,4
Someren35,3
Son en Breugel31,2
Stadskanaal28,5
Staphorst14,6
Stede Broec22,8
Steenbergen17,8
Steenwijkerland25,0
Stein25,5
Stichtse Vecht18,0
Strijen24,1
Súdwest Fryslân24,0
Ten Boer41,6
Terneuzen24,7
Terschelling39,4
Texel42,7
Teylingen21,9
Tholen18,1
Tiel20,2
Tilburg13,7
Tubbergen34,5
Twenterand23,9
Tynaarlo28,9
Tytsjerksteradiel26,6
Uden25,1
Uitgeest18,8
Uithoorn20,2
Urk15,2
Utrecht15,6
Utrechtse Heuvelrug29,3
Vaals25,8
Valkenburg aan de Geul24,1
Valkenswaard33,7
Veendam26,7
Veenendaal15,8
Veere34,2
Veghel28,9
Veldhoven23,5
Velsen20,2
Venlo24,7
Venray23,6
Vianen18,8
Vlaardingen16,6
Vlagtwedde32,7
Vlieland126,9
Vlissingen21,4
Voerendaal21,8
Voorschoten18,3
Voorst36,4
Vught29,0
Waalre16,0
Waalwijk20,8
Waddinxveen24,9
Wageningen22,0
Wassenaar32,6
Waterland22,7
Weert28,4
Weesp15,3
Werkendam20,0
West Maas en Waal27,5
Westerveld34,6
Westervoort17,3
Westland24,1
Weststellingwerf33,3
Westvoorne20,6
Wierden20,5
Wijchen22,7
Wijdemeren25,9
Wijk bij Duurstede21,1
Winsum36,3
Winterswijk28,6
Woensdrecht23,6
Woerden23,1
Wormerland31,1
Woudenberg18,4
Woudrichem25,7
Zaanstad17,2
Zaltbommel21,6
Zandvoort24,0
Zederik24,1
Zeevang33,3
Zeewolde26,9
Zeist23,4
Zevenaar20,1
Zoetermeer17,7
Zoeterwoude28,3
Zuidhorn23,5
Zuidplas21,8
Zundert19,7
Zutphen17,1
Zwartewaterland18,5
Zwijndrecht16,9
Zwolle26,6

Bron: Databestand SportAanbod 2015, Mulier Instituut

View all detail data

Grote verschillen tussen gemeenten in dichtheid accommodaties

In de plattelandsgemeenten in de Kop van Noord-Holland, de noordelijke provincies en Zuidoost Brabant zijn de meeste sportaccommodaties per 10.000 inwoners te vinden. Relatief lage aantallen accommodaties zijn er in de Randstad en de Veluwe. Urk is de gemeente met het minste aantal accommodaties per 10.000 inwoners. Ook in de grote gemeenten Amsterdam en Den Haag zijn relatief weinig accommodaties. Een belangrijk gegeven hierbij is dat het om aantallen accommodaties gaat, niet om de grootte van accommodaties. In de dunbevolkte gebieden zijn meer, maar kleinere accommodaties dan in de grootstedelijke gebieden. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Direct naar Sportaccommodaties op:
Kernindicatoren Sport en bewegen
Sport Toekomstverkenning

 

Sporthallen per gemeente

Sporthallen 2015

per gemeente
Sporthallen per gemeente 2015
Sporthallen 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Relatief veel sporthallen in Noordelijke provincies

Met name in de noordelijke provincies en Zuidoost Brabant zijn relatief veel sporthallen te vinden. Richting het zuidwesten van Nederland liggen de aantallen over het algemeen aanzienlijk lager. In de Randstad varieert het beeld sterk. De vier grote steden hebben relatief weinig sporthallen, maar een aantal kleinere Randstadgemeenten scoort hoger.

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Fitnessaccommodaties per gemeente

Fitnessaccommodaties 2015

per gemeente
Fitnessaccommodaties 2015 per gemeente
Fitnessaccommodaties 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Paragraaf over spreiding fitnessaccommodaties

Fitnessaccommodaties zijn goed verspreid over Nederland wanneer er gekeken wordt naar het aantal fitnessaccommodaties per 10.000 inwoners. Het overgrote deel van de gemeenten heeft één of meerdere fitnessaccommodaties per 10.000 inwoners, waar slechts een klein aantal gemeenten geen fitnessaccommodatie binnen de gemeentegrenzen heeft. De gemeenten Doesburg en Ooststellingwerf hebben relatief de meeste fitnessaccommodaties. 

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Golfaccommodaties per gemeente

Golfaccommodaties 2015

per gemeente
Golfaccommodaties 2015 per gemeente
Golfaccommodaties 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Minder dan de helft van gemeenten heeft een golfaccommodatie

Meer dan de helft van de Nederlandse gemeenten beschikt niet over een golfaccommodatie. Gekeken naar het aantal per 10.000 inwoners zijn er in de plattelandsgemeenten in de Kop van Noord-Holland, Drenthe en Flevoland de meeste golfaccommodaties te vinden. 

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Hockeyaccommodaties per gemeente

Hockeyaccommodaties 2015

per gemeente
Hockeyaccommodaties 2015 per gemeente
Hockeyaccommodaties 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Ruim 40 procent van de gemeenten heeft geen hockeyaccommodatie

Ruim 40 procent van de Nederlandse gemeenten heeft geen hockeyaccommodatie binnen de gemeentegrenzen. Met name in de dunbevolkte gebieden van Nederland zijn geen hockeyaccommodaties te vinden. Relatief veel hockeyaccommodaties zijn gelegen in de Randstad en Noord-Brabant. 

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Korfbalaccommodaties per gemeente

Korfbalaccommodaties 2015

per gemeente
Korfbalaccommodaties 2015 per gemeente
Korfbalaccommodaties 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Meeste korfbalaccommodaties in noordelijke provincies en Zuidoost Brabant

In de gemeenten van de noordelijke provincies en Zuidoost Brabant zijn de meeste korfbalaccommodaties te vinden wanneer er naar het aantal per 10.000 inwoners gekeken wordt. Een belangrijk gegeven hierbij is dat het alleen om outdoor korfbalaccommodaties gaat. Er wordt daarnaast ook korfbal gespeeld in sporthallen.

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Tennisaccommodaties per gemeente

Tennisaccommodaties 2015

per gemeente
Tennisaccommodaties 2015 per gemeente
Tennisaccommodaties 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Relatief veel tennisaccomodaties in noordelijke provincies en Zeeland

Gekeken naar het aantal per 10.000 inwoners tellen de noordelijke provincies, Zuidoost-Brabant en Zeeland relatief veel tennisaccommodaties. De gemeenten in de Randstad en de Veluwe tellen relatief lage aantallen tennisaccommodaties. Een belangrijk gegeven hierbij is dat het om aantallen tennisaccommodaties gaat, niet om het aantal tennisbanen gelegen in de gemeenten. In de dunbevolkte gebieden liggen meer tennisaccommodaties met weinig tennisbanen, in de grootstedelijke gebieden zijn meer grootschalige tennisaccommodaties te vinden.

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Voetbalaccommodaties per gemeente

Voetbalaccommodaties 2015

per gemeente
Korfbalaccommodaties 2015 per gemeente
Voetbalaccommodaties 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Relatief veel voetbalaccommodaties in noorden van Nederland

In de Kop van Noord-Holland en de noordelijke provincies liggen relatief veel gemeenten met veel voetbalaccommodaties per 10.000 inwoners. Relatief lage aantallen voetbalaccommodaties zijn te vinden in de Randstad en de Veluwe. Een belangrijk gegeven hierbij is dat het om aantallen voetbalaccommodaties gaat, niet om het aantal voetbalvelden gelegen in de gemeenten. In dunbevolkte gebieden zijn meer voetbalaccommodaties met slechts een of twee voetbalvelden, waar in de grootstedelijke gebieden meer grootschalige voetbalaccommodaties zijn te vinden. 

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Zwembaden per gemeente

Zwembaden 2015

per gemeente
Zwembaden 2015 per gemeente
Zwembaden 2015
GemeenteFitnessGolfHockeyKorfbalSporthalTennisVoetbalZwembad
Aa en Hunze1,190,400,000,791,193,973,572,38
Aalburg0,770,000,000,002,320,773,100,77
Aalsmeer1,930,000,000,320,970,970,970,32
Aalten1,860,000,000,372,600,741,860,74
Achtkarspelen1,790,000,003,571,792,143,930,71
Alblasserdam1,510,000,500,501,510,500,500,50
Albrandswaard1,190,800,000,400,800,800,800,80
Alkmaar1,210,090,090,190,840,931,030,28
Almelo1,240,140,140,140,970,691,240,41
Almere1,320,050,050,050,660,460,300,15
Alphen aan den Rijn1,770,190,090,090,930,931,120,37
Alphen-Chaam0,000,000,000,001,034,103,081,03
Ameland2,792,790,000,0011,1411,145,575,57
Amersfoort1,710,000,130,130,520,850,720,26
Amstelveen0,920,231,150,231,151,260,920,11
Amsterdam1,360,060,090,130,440,320,460,13
Apeldoorn1,330,130,130,131,010,890,890,38
Appingedam0,000,000,000,001,670,830,830,00
Arnhem1,510,200,130,130,920,790,850,26
Assen1,790,150,150,300,740,890,890,15
Asten0,600,600,602,420,601,811,210,60
Baarle-Nassau1,520,000,000,000,009,093,034,55
Baarn0,820,000,410,000,821,230,410,82
Barendrecht1,890,000,210,211,680,630,420,42
Barneveld1,280,370,180,731,280,551,461,10
Bedum2,870,000,960,960,961,922,870,96
Beek0,000,000,000,001,231,232,470,62
Beemster1,121,120,000,001,122,253,370,00
Beesel0,740,740,000,740,742,221,481,48
Bellingwedde1,090,000,000,002,185,464,370,00
Bergeijk1,650,000,002,202,203,843,301,10
Bergen (L.)2,280,760,000,000,763,043,800,00
Bergen (NH.)1,000,000,000,001,002,672,000,33
Bergen op Zoom1,960,150,150,001,061,210,900,45
Berkelland1,350,000,000,451,132,482,931,13
Bernheze0,340,340,671,011,352,352,020,67
Best2,440,350,350,351,041,740,701,04
Beuningen2,370,000,400,400,791,981,581,19
Beverwijk2,490,000,250,251,990,750,750,25
Binnenmaas1,050,000,350,702,442,091,400,35
Bladel2,010,500,002,522,522,012,521,01
Blaricum2,150,000,000,003,222,151,070,00
Bloemendaal1,800,451,800,000,904,041,350,45
Bodegraven-Reeuwijk2,410,000,600,600,301,511,810,60
Boekel0,990,000,990,991,980,991,980,00
Borger-Odoorn1,180,780,000,001,182,743,531,57
Borne0,450,000,000,452,271,361,360,45
Borsele0,890,000,000,001,335,324,430,44
Boxmeer1,410,350,350,001,763,532,820,35
Boxtel1,320,000,660,000,991,321,320,33
Breda1,440,110,330,060,550,720,660,28
Brielle1,820,610,000,001,212,431,820,61
Bronckhorst1,090,540,000,272,182,183,541,36
Brummen1,430,480,001,430,481,431,910,95
Brunssum0,700,350,000,001,401,401,400,70
Bunnik0,680,680,680,683,412,732,050,68
Bunschoten2,910,000,000,001,940,481,450,48
Buren2,300,770,000,380,382,303,060,77
Bussum0,910,000,000,610,300,610,610,30
Capelle aan den IJssel2,260,150,150,150,600,600,450,30
Castricum2,040,000,290,291,161,161,160,58
Coevorden1,130,840,280,562,532,533,101,69
Cranendonck1,460,000,490,972,921,951,950,49
Cromstrijen0,000,780,000,001,562,351,561,56
Cuijk2,030,000,410,411,222,032,030,41
Culemborg2,180,000,360,361,450,730,730,36
Dalfsen1,450,000,360,361,811,811,811,08
Dantumadiel1,570,000,002,102,102,103,150,52
De Bilt1,420,470,470,710,952,850,710,71
De Marne0,980,000,000,980,984,924,920,98
De Ronde Venen1,170,230,470,232,351,641,170,47
De Wolden1,270,420,002,961,692,112,962,11
Delft1,190,100,300,301,090,890,790,30
Delfzijl1,570,390,390,391,571,973,540,39
Den Helder1,950,350,180,002,301,421,240,53
Deurne1,890,000,311,571,892,202,520,31
Deventer1,830,100,100,201,121,121,520,41
Diemen1,880,000,000,380,750,750,380,75
Dinkelland1,930,000,000,001,542,703,471,16
Doesburg3,520,000,000,880,881,760,880,88
Doetinchem2,120,180,350,351,591,061,240,35
Dongen1,970,390,390,000,791,581,580,39
Dongeradeel2,080,000,000,831,251,672,920,42
Dordrecht1,090,080,080,250,670,670,760,25
Drechterland0,520,520,000,001,042,592,591,04
Drimmelen0,750,000,370,001,121,501,871,12
Dronten2,230,740,250,250,990,990,990,99
Druten1,090,000,550,001,091,642,730,55
Duiven1,570,000,390,390,780,781,170,00
Echt-Susteren1,880,310,000,001,881,882,500,31
Edam-Volendam1,720,000,000,002,410,340,690,34
Ede1,970,000,090,181,080,900,990,45
Eemnes0,001,140,000,001,141,141,140,00
Eemsmond1,270,000,000,001,901,904,441,27
Eersel1,091,090,553,821,094,363,271,09
Eijsden-Margraten1,600,400,400,001,202,804,010,80
Eindhoven1,340,090,180,131,120,540,540,27
Elburg1,310,000,000,881,310,881,310,88
Emmen2,320,280,090,091,670,842,230,74
Enkhuizen1,640,000,551,091,090,550,550,55
Enschede1,070,190,190,440,820,821,450,32
Epe0,620,000,310,310,931,242,480,62
Ermelo1,530,380,000,381,530,761,151,15
Etten-Leur1,650,000,240,241,410,940,710,24
Ferwerderadiel0,000,000,001,141,144,585,721,14
Franekeradeel0,980,000,000,001,481,482,461,48
Friese Meren2,340,390,390,781,563,123,121,17
Geertruidenberg1,390,000,460,460,931,851,390,93
Geldermalsen1,140,000,380,380,381,521,900,38
Geldrop-Mierlo1,290,510,510,260,771,540,770,51
Gemert-Bakel1,690,340,680,681,693,052,370,34
Gennep1,160,000,001,160,582,892,311,16
Giessenlanden0,690,000,000,000,003,463,463,46
Gilze en Rijen1,921,920,380,001,151,921,151,53
Goeree-Overflakkee2,490,210,210,411,041,662,900,83
Goes0,810,270,270,810,541,881,080,27
Goirle1,300,430,430,001,301,300,870,87
Gorinchem1,980,000,280,281,130,850,850,28
Gouda1,410,140,140,140,700,560,980,14
Grave1,560,000,780,001,562,342,340,78
Groesbeek0,880,290,001,171,462,342,630,29
Groningen1,550,050,100,450,900,400,800,45
Grootegast1,650,000,001,654,122,472,472,47
Gulpen-Wittem1,382,070,000,000,692,076,901,38
Haaksbergen2,060,410,410,001,652,062,060,82
Haaren0,000,000,000,740,742,962,220,00
Haarlem1,720,000,130,320,770,641,020,19
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0,001,791,790,001,793,591,790,00
Haarlemmermeer1,730,070,140,210,761,250,900,21
Halderberge1,700,000,340,681,022,041,701,02
Hardenberg1,340,000,171,011,851,681,851,34
Harderwijk1,090,000,220,221,530,660,660,44
Hardinxveld-Giessendam1,690,000,001,691,120,560,560,56
Haren1,060,530,530,001,061,591,591,06
Harlingen1,270,000,630,001,270,631,900,63
Hattem2,540,850,850,000,850,850,850,85
Heemskerk1,790,260,000,260,511,020,510,26
Heemstede1,890,000,380,000,761,131,130,38
Heerde1,080,540,000,000,541,081,621,08
Heerenveen1,400,200,401,201,602,392,190,60
Heerhugowaard1,870,000,190,190,930,560,930,19
Heerlen1,830,000,110,110,800,911,490,69
Heeze-Leende1,940,650,651,291,291,941,940,65
Heiloo2,220,440,440,000,891,770,890,89
Hellendoorn0,840,000,280,561,680,842,250,28
Hellevoetsluis2,310,000,260,260,770,510,770,26
Helmond1,450,110,110,000,781,110,780,11
Hendrik-Ido-Ambacht0,690,000,000,342,060,340,340,34
Hengelo1,480,120,120,121,481,601,230,12
het Bildt1,890,000,000,002,833,784,720,94
Heumen1,220,000,610,611,833,052,440,61
Heusden2,320,000,460,462,090,930,000,46
Hillegom2,840,000,000,950,470,470,470,47
Hilvarenbeek1,330,660,661,990,663,323,322,66
Hilversum1,950,230,230,340,800,800,340,11
Hof van Twente2,001,150,290,571,432,292,581,43
Hollands Kroon1,260,420,000,632,522,522,731,47
Hoogeveen1,280,180,180,730,911,091,820,36
Hoogezand-Sappemeer1,750,000,290,001,171,751,750,58
Hoorn1,530,000,140,001,110,700,830,42
Horst aan de Maas1,680,720,241,442,162,403,120,96
Houten1,030,210,210,001,031,030,820,41
Huizen1,690,000,000,240,970,730,480,48
Hulst1,830,370,370,000,732,923,290,73
IJsselstein2,060,000,290,291,760,290,290,29
Kaag en Braassem0,390,000,390,001,552,321,930,77
Kampen1,750,000,190,390,970,391,360,39
Kapelle0,800,000,000,802,392,391,590,80
Katwijk1,100,000,160,160,630,790,790,16
Kerkrade1,930,000,210,000,430,861,500,43
Koggenland0,000,450,000,000,892,683,570,89
Kollumerland en Nieuwkruisland1,560,000,001,560,782,343,121,56
Korendijk0,000,000,000,000,933,713,710,00
Krimpen aan den IJssel1,380,000,350,351,380,690,000,69
Krimpenerwaard1,660,180,180,181,292,031,841,29
Laarbeek0,910,460,000,912,741,831,830,46
Landerd0,650,000,001,311,312,621,960,00
Landgraaf0,800,000,000,002,141,331,870,27
Landsmeer2,770,000,001,854,620,921,850,92
Langedijk1,470,000,000,001,101,471,470,73
Lansingerland1,380,170,340,171,721,030,340,34
Laren2,760,000,920,002,763,680,920,92
Leek1,540,000,001,541,032,052,051,03
Leerdam1,940,000,490,970,490,490,970,49
Leeuwarden2,410,190,090,740,841,021,300,28
Leeuwarderadeel2,940,000,000,981,960,981,960,98
Leiden1,400,000,160,580,900,740,490,33
Leiderdorp2,980,000,370,371,490,370,370,37
Leidschendam-Voorburg1,350,140,140,270,680,410,410,27
Lelystad1,440,260,130,260,260,390,260,26
Leudal1,660,280,000,001,383,313,311,10
Leusden1,380,340,340,690,691,380,690,34
Lingewaal0,900,900,000,000,901,814,510,00
Lingewaard1,310,000,220,000,871,531,530,44
Lisse1,330,000,440,000,890,440,440,44
Littenseradiel0,920,000,002,760,924,601,840,92
Lochem2,110,300,600,301,502,112,711,50
Loon op Zand0,870,440,440,000,871,311,740,87
Lopik1,420,000,000,002,842,132,840,71
Loppersum0,000,000,000,002,963,944,931,97
Losser1,780,450,000,000,891,781,780,45
Maasdriel2,890,410,000,412,072,073,720,41
Maasgouw1,680,000,000,000,843,792,521,68
Maassluis2,170,000,310,310,930,930,620,31
Maastricht2,450,080,080,080,740,821,140,41
Marum1,940,000,003,880,971,944,850,97
Medemblik0,920,230,000,001,381,833,441,38
Meerssen1,570,520,520,000,522,622,620,52
Menameradiel0,730,000,001,470,732,204,410,73
Menterwolde0,820,000,000,002,462,462,462,46
Meppel2,130,000,300,611,830,910,910,61
Middelburg1,260,210,210,631,680,631,260,21
Midden-Delfland0,530,530,001,072,142,141,600,00
Midden-Drenthe2,100,600,000,601,201,203,001,20
Mill en Sint Hubert0,920,000,921,851,854,623,690,00
Moerdijk1,900,000,270,811,362,172,721,36
Molenwaard1,720,000,000,342,071,381,720,69
Montferland1,420,000,000,001,711,143,130,57
Montfoort1,460,000,731,462,191,462,190,73
Mook en Middelaar1,291,290,002,580,003,862,580,00
Muiden0,000,001,600,001,601,603,200,00
Naarden1,160,581,160,000,580,580,580,58
Neder-Betuwe0,440,000,000,440,881,322,200,00
Nederweert1,790,000,000,002,382,982,980,60
Neerijnen0,000,000,000,001,663,324,980,00
Nieuwegein1,470,000,160,330,820,650,490,16
Nieuwkoop1,840,370,370,001,112,212,580,74
Nijkerk2,200,000,490,491,470,730,980,73
Nijmegen1,050,000,180,230,820,821,000,23
Nissewaard1,760,000,120,230,820,941,170,47
Noord-Beveland1,350,000,000,001,354,044,042,69
Noordenveld1,280,320,320,961,281,282,251,28
Noordoostpolder1,290,430,220,431,082,582,580,43
Noordwijk1,951,170,390,390,782,730,781,17
Noordwijkerhout1,870,620,000,001,253,111,250,62
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,880,000,440,440,441,771,770,44
Nunspeet1,870,370,370,370,752,241,120,37
Nuth3,230,000,650,001,292,583,230,00
Oegstgeest0,430,430,430,870,430,870,870,43
Oirschot2,210,000,550,551,662,212,210,55
Oisterwijk0,780,000,390,391,551,551,550,39
Oldambt2,080,260,260,261,561,823,381,04
Oldebroek1,300,000,000,431,300,871,740,43
Oldenzaal1,250,000,310,000,930,931,250,31
Olst-Wijhe1,120,000,000,002,242,241,680,56
Ommen1,731,150,580,001,152,312,311,15
Onderbanken1,270,000,000,000,002,545,091,27
Oost Gelre2,370,340,000,001,692,032,711,02
Oosterhout1,300,370,190,190,561,491,120,93
Ooststellingwerf3,510,390,003,511,561,953,901,17
Oostzaan2,180,000,001,092,181,091,090,00
Opmeer1,770,000,880,004,421,774,420,88
Opsterland1,340,330,001,671,343,013,352,34
Oss2,000,110,110,450,891,562,120,22
Oud-Beijerland2,110,000,000,420,840,421,270,42
Oude IJsselstreek1,770,250,250,001,771,013,030,76
Ouder-Amstel1,511,510,000,000,751,513,010,75
Oudewater2,020,000,000,002,021,012,021,01
Overbetuwe2,560,430,210,000,851,491,710,43
Papendrecht1,550,000,000,001,550,620,620,31
Peel en Maas1,150,460,230,001,381,842,301,15
Pekela0,000,000,000,793,161,582,370,00
Pijnacker-Nootdorp0,980,000,200,202,340,390,780,20
Purmerend1,380,130,130,250,750,380,380,13
Putten1,640,410,000,001,231,230,820,41
Raalte1,370,000,270,002,192,191,911,37
Reimerswaal0,910,450,000,910,912,722,720,45
Renkum1,270,320,320,640,641,911,270,96
Renswoude2,010,000,000,004,022,012,010,00
Reusel-De Mierden0,780,000,002,353,131,573,130,78
Rheden1,380,000,460,920,920,691,380,92
Rhenen3,110,000,000,520,521,550,000,52
Ridderkerk1,770,000,000,661,110,660,890,22
Rijnwaarden0,920,000,000,003,672,753,670,92
Rijssen-Holten1,850,000,260,001,060,791,320,53
Rijswijk1,660,210,210,210,831,240,620,83
Roerdalen0,480,480,000,002,422,902,901,45
Roermond1,400,000,180,181,400,881,230,35
Roosendaal1,820,130,130,130,780,910,910,39
Rotterdam1,280,030,110,211,040,530,690,24
Rozendaal0,000,000,000,000,000,006,630,00
Rucphen0,900,000,450,000,901,352,250,45
Schagen1,300,220,220,002,823,032,601,52
Scherpenzeel2,100,001,050,001,051,052,102,10
Schiedam1,430,000,260,260,520,650,780,26
Schiermonnikoog0,000,000,000,000,0010,8010,8010,80
Schijndel1,700,000,422,120,420,851,270,42
Schinnen1,540,000,000,000,771,543,080,00
Schouwen-Duiveland2,070,590,300,591,184,443,841,48
's-Gravenhage1,590,060,120,230,620,450,620,25
's-Hertogenbosch1,590,200,130,130,860,930,930,13
Simpelveld1,840,000,000,000,921,841,840,00
Sint Anthonis1,720,000,000,862,582,585,170,00
Sint-Michielsgestel1,060,350,701,061,761,761,760,35
Sint-Oedenrode1,120,560,562,790,563,352,230,56
Sittard-Geleen2,030,000,110,111,391,172,030,53
Sliedrecht1,210,000,000,401,620,400,400,40
Slochteren0,640,640,000,002,574,492,571,28
Sluis2,110,420,000,420,843,373,371,68
Smallingerland1,260,000,361,081,080,901,440,36
Soest2,200,220,220,220,660,880,880,22
Someren1,070,530,002,141,602,672,142,14
Son en Breugel3,060,610,610,611,843,060,610,61
Stadskanaal2,450,000,310,311,231,232,451,53
Staphorst1,220,000,000,000,610,611,830,61
Stede Broec2,790,000,000,000,930,470,930,47
Steenbergen1,270,420,000,000,851,692,541,27
Steenwijkerland1,850,000,230,460,931,393,241,62
Stein1,190,000,000,001,991,191,990,40
Stichtse Vecht0,630,160,310,161,091,251,090,63
Strijen2,291,150,001,151,151,151,151,15
Súdwest Fryslân0,950,120,120,121,312,612,610,95
Ten Boer1,340,000,000,002,681,345,371,34
Terneuzen1,650,180,180,550,922,022,381,28
Terschelling2,070,000,000,000,002,074,142,07
Texel1,470,740,000,001,473,683,682,21
Teylingen1,120,280,280,281,403,090,840,28
Tholen0,790,000,000,000,791,972,750,79
Tiel2,160,000,240,240,481,200,960,24
Tilburg1,280,090,280,140,760,660,710,24
Tubbergen0,950,000,000,002,362,844,260,47
Twenterand2,070,300,001,181,481,481,481,18
Tynaarlo1,230,310,610,310,921,542,151,54
Tytsjerksteradiel1,250,000,000,940,941,883,130,63
Uden2,430,240,240,240,970,971,220,49
Uitgeest1,500,000,750,750,751,500,750,75
Uithoorn1,390,000,350,001,041,040,700,70
Urk1,010,000,000,002,030,510,510,51
Utrecht1,290,060,150,150,660,570,780,12
Utrechtse Heuvelrug1,660,620,831,041,451,251,040,62
Vaals2,061,030,000,001,031,032,062,06
Valkenburg aan de Geul2,410,000,600,001,201,813,611,81
Valkenswaard0,990,330,330,331,981,321,320,33
Veendam1,080,360,720,000,721,081,810,36
Veenendaal2,210,000,160,160,790,470,790,16
Veere0,910,910,000,460,914,563,190,91
Veghel1,320,000,260,791,851,321,590,53
Veldhoven0,680,000,230,451,581,580,910,23
Velsen1,640,150,150,150,601,341,040,30
Venlo1,590,200,300,201,291,191,290,30
Venray1,160,230,461,160,692,782,080,46
Vianen1,020,000,510,510,511,021,530,51
Vlaardingen1,810,280,140,281,260,700,840,14
Vlagtwedde2,470,620,000,001,232,472,471,85
Vlieland0,000,000,000,009,079,070,0018,13
Vlissingen2,020,000,450,670,901,121,120,45
Voerendaal0,810,810,000,000,812,423,230,81
Voorschoten1,590,400,400,000,800,800,400,40
Voorst0,840,840,420,002,092,094,180,42
Vught1,930,390,390,001,162,320,390,39
Waalre1,780,000,590,001,781,191,190,00
Waalwijk1,500,000,210,001,281,281,500,64
Waddinxveen2,340,000,390,391,951,561,170,39
Wageningen1,590,260,260,791,320,531,320,26
Wassenaar1,941,171,170,000,392,331,940,78
Waterland2,330,000,580,001,172,332,330,58
Weert1,230,200,200,202,041,842,040,20
Weesp1,090,550,550,550,550,550,550,55
Werkendam0,760,380,000,380,762,271,891,13
West Maas en Waal2,150,000,001,081,084,313,770,54
Westerveld2,620,520,001,571,052,624,722,10
Westervoort2,000,000,000,670,670,671,330,67
Westland1,250,000,100,381,730,671,050,48
Weststellingwerf1,180,390,003,132,351,963,131,18
Westvoorne1,420,000,710,001,421,421,420,71
Wierden2,510,840,000,420,841,261,680,84
Wijchen0,980,240,240,490,981,471,710,24
Wijdemeren1,290,430,430,000,862,592,590,43
Wijk bij Duurstede1,720,000,430,001,721,291,290,43
Winsum1,450,000,730,730,732,904,361,45
Winterswijk2,760,350,350,351,730,351,730,69
Woensdrecht1,850,000,000,461,852,312,310,92
Woerden1,980,200,200,591,381,190,990,40
Wormerland1,910,640,641,271,913,183,180,64
Woudenberg0,800,000,000,802,400,800,800,00
Woudrichem1,390,700,001,392,092,092,780,70
Zaanstad1,590,000,000,400,791,120,790,26
Zaltbommel1,100,000,370,000,730,732,190,37
Zandvoort3,001,200,600,000,601,801,201,20
Zederik0,000,000,000,001,462,922,920,73
Zeevang0,000,000,000,001,591,593,170,00
Zeewolde2,280,910,460,460,911,370,461,37
Zeist1,460,320,320,650,810,971,140,32
Zevenaar1,550,000,310,620,931,241,550,31
Zoetermeer1,940,080,080,160,480,400,320,24
Zoeterwoude0,000,000,000,001,233,703,701,23
Zuidhorn1,600,000,530,532,142,142,141,07
Zuidplas1,470,250,250,981,471,230,490,98
Zundert1,400,470,470,000,941,402,340,94
Zutphen1,490,000,210,430,641,071,070,43
Zwartewaterland1,800,000,000,000,901,351,351,35
Zwijndrecht0,900,000,220,450,900,901,120,45
Zwolle1,450,080,240,160,890,650,970,24
View all detail data

Relatief weinig zwembaden in de Randstad

De gemeenten in de Randstad tellen relatief weinig zwembaden. In de noordelijke provincies ligt juist een behoorlijk aantal gemeenten met relatief veel zwembaden. Met name op de waddeneilanden zijn er relatief veel zwembaden. Vlieland telt relatief de meeste zwembaden (18,1) per 10.000 inwoners.

AccommodatieMonitor Sport

De AccommodatieMonitor Sport (AMS) van het Mulier Instituut volgt de ontwikkeling in Nederland op het gebied van sportaccommodaties. De nulmeting van AMS is in 2016 verschenen, als brancherapport Sportaccommodaties.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Afstand tot een sportaccommodatie per gemeente

Gemiddelde afstand tot een sportaccommodatie 2015

per gemeente
Gemiddelde afstand tot een sportaccommodatie per gemeente 2015
Gemiddelde afstand tot een sportaccommodatie 2015
GemeenteTot sportaccommodatie
Appingedam0,91
Bedum0,82
Bellingwedde1,39
Ten Boer0,81
Delfzijl0,88
Groningen0,63
Grootegast1,22
Haren0,80
Hoogezand-Sappemeer0,98
Leek0,93
Loppersum1,42
Marum0,81
Almere0,82
Stadskanaal0,89
Slochteren1,04
Veendam0,93
Vlagtwedde1,37
Zeewolde1,08
Winsum0,79
Zuidhorn1,11
Dongeradeel1,05
Achtkarspelen0,71
Ameland0,72
het Bildt0,98
Franekeradeel1,11
Harlingen0,88
Heerenveen0,95
Kollumerland en Nieuwkruisland1,10
Leeuwarden0,74
Leeuwarderadeel0,81
Ooststellingwerf0,94
Opsterland0,93
Schiermonnikoog0,68
Smallingerland0,79
Terschelling0,84
Vlieland0,73
Weststellingwerf0,90
Assen0,78
Coevorden1,13
Emmen0,87
Hoogeveen0,89
Meppel0,68
Littenseradiel1,39
Almelo0,72
Borne0,80
Dalfsen1,36
Deventer0,71
Enschede0,69
Haaksbergen0,78
Hardenberg1,07
Hellendoorn1,00
Hengelo0,64
Kampen0,83
Losser0,95
Noordoostpolder1,15
Oldenzaal0,70
Ommen1,34
Raalte1,24
Staphorst1,26
Tubbergen1,06
Urk0,58
Wierden0,91
Zwolle0,73
Rijnwaarden0,81
Aalten1,02
Apeldoorn0,79
Arnhem0,65
Barneveld0,96
Beuningen0,65
Brummen1,05
Buren1,02
Culemborg0,47
Doesburg0,46
Doetinchem0,80
Druten0,72
Duiven0,66
Ede0,85
Elburg1,06
Epe1,12
Ermelo1,05
Geldermalsen1,22
Groesbeek0,66
Harderwijk0,72
Hattem1,04
Heerde1,08
Heumen0,80
Lochem1,01
Maasdriel0,69
Nijkerk0,78
Nijmegen0,63
Oldebroek0,92
Putten1,06
Renkum0,74
Rheden0,66
Rozendaal1,08
Scherpenzeel0,65
Tiel0,68
Voorst1,03
Wageningen0,59
Westervoort0,70
Winterswijk0,97
Wijchen0,95
Zaltbommel1,20
Zevenaar0,83
Zutphen0,67
Nunspeet0,85
Dronten1,15
Neerijnen1,01
Amersfoort0,61
Baarn0,96
De Bilt0,69
Bunnik0,78
Bunschoten0,86
Eemnes0,70
Houten0,96
Leusden0,76
Lopik1,02
Montfoort0,56
Renswoude0,88
Rhenen0,91
Soest0,74
Utrecht0,61
Veenendaal0,60
Woudenberg0,92
Wijk bij Duurstede0,72
IJsselstein0,52
Zeist0,78
Nieuwegein0,80
Aalsmeer0,85
Alkmaar0,83
Amstelveen0,80
Amsterdam0,58
Beemster1,36
Bergen (NH.)0,84
Beverwijk0,48
Blaricum0,51
Bloemendaal0,58
Bussum0,67
Castricum0,59
Diemen0,83
Edam-Volendam0,76
Enkhuizen0,71
Haarlem0,48
Haarlemmerliede en Spaarnwoude1,17
Haarlemmermeer0,75
Heemskerk0,59
Heemstede0,62
Heerhugowaard0,80
Heiloo0,76
Den Helder0,60
Hilversum0,61
Hoorn0,66
Huizen0,73
Landsmeer0,63
Langedijk0,86
Laren0,64
Medemblik0,75
Muiden0,77
Naarden0,85
Oostzaan0,73
Opmeer0,84
Ouder-Amstel0,85
Purmerend0,69
Schagen0,74
Texel1,09
Uitgeest0,66
Uithoorn0,86
Velsen0,56
Weesp0,64
Zandvoort0,47
Zeevang1,55
Zaanstad0,63
Alblasserdam0,56
Alphen aan den Rijn0,67
Barendrecht0,59
Drechterland0,91
Brielle0,75
Capelle aan den IJssel0,77
Delft0,58
Dordrecht0,83
Gorinchem0,57
Gouda0,60
's-Gravenhage0,50
Hardinxveld-Giessendam0,60
Hellevoetsluis0,79
Hendrik-Ido-Ambacht0,70
Stede Broec0,77
Hillegom0,60
Katwijk0,61
Krimpen aan den IJssel0,62
Leerdam1,03
Leiden0,54
Leiderdorp0,62
Lisse1,41
Maassluis0,60
Nieuwkoop0,89
Noordwijk0,59
Noordwijkerhout0,71
Oegstgeest0,81
Oud-Beijerland0,68
Binnenmaas0,83
Korendijk0,92
Oudewater1,02
Papendrecht0,67
Ridderkerk0,75
Rotterdam0,54
Rijswijk0,51
Schiedam0,58
Sliedrecht0,84
Cromstrijen0,78
Albrandswaard0,79
Westvoorne0,96
Strijen1,28
Vianen1,07
Vlaardingen0,61
Voorschoten0,68
Waddinxveen0,52
Wassenaar0,76
Woerden0,68
Zoetermeer0,67
Zoeterwoude0,73
Zwijndrecht0,85
Borsele0,83
Goes0,94
West Maas en Waal0,77
Hulst1,03
Kapelle0,81
Middelburg0,73
Giessenlanden0,92
Reimerswaal0,68
Zederik1,05
Terneuzen0,95
Tholen0,89
Veere1,36
Vlissingen0,74
Lingewaal0,98
De Ronde Venen0,87
Tytsjerksteradiel0,82
Aalburg0,98
Asten0,81
Baarle-Nassau1,14
Bergen op Zoom0,68
Best0,65
Boekel0,97
Boxmeer0,82
Boxtel0,86
Breda0,73
Deurne0,72
Pekela0,89
Dongen0,62
Eersel0,92
Eindhoven0,65
Etten-Leur0,66
Geertruidenberg0,79
Gilze en Rijen0,66
Goirle0,75
Grave0,86
Haaren1,19
Helmond0,71
's-Hertogenbosch0,75
Heusden0,77
Hilvarenbeek0,98
Loon op Zand0,80
Mill en Sint Hubert0,86
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0,83
Oirschot1,07
Oisterwijk0,99
Oosterhout0,71
Oss0,71
Rucphen0,81
Schijndel0,80
Sint-Michielsgestel0,75
Sint-Oedenrode0,75
Someren0,69
Son en Breugel0,68
Steenbergen0,92
Waterland0,76
Tilburg0,71
Uden0,71
Valkenswaard0,70
Veghel0,88
Veldhoven0,68
Vught0,79
Waalre0,61
Waalwijk0,69
Werkendam0,89
Woensdrecht0,70
Woudrichem0,91
Zundert1,26
Wormerland0,55
Onderbanken0,63
Landgraaf0,74
Beek0,92
Beesel0,77
Bergen (L.)0,97
Brunssum0,62
Gennep0,89
Heerlen0,69
Kerkrade0,60
Maastricht0,48
Meerssen0,80
Mook en Middelaar1,02
Nederweert0,98
Nuth0,71
Roermond0,73
Schinnen0,67
Simpelveld0,65
Stein0,59
Vaals0,64
Venlo0,67
Venray0,86
Voerendaal0,70
Weert0,68
Valkenburg aan de Geul0,62
Lelystad1,01
Horst aan de Maas0,81
Oude IJsselstreek0,95
Teylingen0,71
Utrechtse Heuvelrug0,85
Oost Gelre0,90
Koggenland0,94
Lansingerland0,84
Leudal1,01
Maasgouw0,68
Eemsmond0,89
Gemert-Bakel0,79
Halderberge0,78
Heeze-Leende0,85
Laarbeek0,81
De Marne1,46
Reusel-De Mierden1,00
Roerdalen0,89
Roosendaal0,84
Schouwen-Duiveland0,83
Aa en Hunze1,07
Borger-Odoorn1,19
Cuijk0,88
Landerd0,85
De Wolden1,15
Noord-Beveland1,01
Wijdemeren1,05
Noordenveld0,88
Twenterand0,97
Westerveld1,21
Sint Anthonis0,97
Lingewaard0,69
Cranendonck1,15
Steenwijkerland1,09
Moerdijk0,62
Echt-Susteren0,87
Sluis1,29
Drimmelen0,73
Bernheze0,78
Ferwerderadiel0,86
Alphen-Chaam1,21
Bergeijk0,80
Bladel0,78
Gulpen-Wittem0,79
Tynaarlo0,99
Midden-Drenthe1,10
Overbetuwe0,76
Hof van Twente0,92
Neder-Betuwe0,79
Rijssen-Holten0,77
Geldrop-Mierlo0,72
Olst-Wijhe1,21
Dinkelland1,00
Westland0,80
Midden-Delfland0,82
Berkelland0,96
Bronckhorst1,22
Sittard-Geleen0,61
Kaag en Braassem1,13
Dantumadiel0,81
Zuidplas0,82
Peel en Maas0,79
Oldambt0,90
Zwartewaterland0,80
Súdwest Fryslân1,07
Bodegraven-Reeuwijk0,77
Eijsden-Margraten0,77
Stichtse Vecht0,97
Menameradiel0,82
Hollands Kroon0,97
Leidschendam-Voorburg0,66
Friese Meren0,92
Goeree-Overflakkee0,81
Pijnacker-Nootdorp0,74
Molenwaard1,24
Nissewaard0,64
Krimpenerwaard0,71
Montferland0,74
Menterwolde1,23
View all detail data

In Randstad en Limburg korte afstanden tot sportaccommodatie

De gemiddelde Nederlander woont op ruim 800 meter van de dichtstbijzijnde sportvoorziening, gemeten over de weg. Bewoners van de Randstad hoeven over het algemeen minder dan 800 meter te reizen om te kunnen sporten; hetzelfde geldt voor bewoners van Limburg en grote delen van Noord-Brabant. In de noordelijke provincies, inclusief Overijssel en Flevoland zijn de afstanden tot een sportaccommodatie groter. In veel gemeenten in deze regio’s is de gemiddelde afstand meer dan een kilometer. Dit geldt ook voor het Rivierengebied en delen van Zeeland. In Zeevang is de gemiddelde afstand naar een sportaccommodatie met 1,6 kilometer het grootst. Ook voor een aantal plaatsen aan de grens liggen de sportvoorzieningen relatief ver weg; hierbij moet wel worden opgemerkt dat eventuele accommodaties net over de grens in België en Duitsland niet zijn meegenomen.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Afstand tot een sporthal per gemeente

Gemiddelde afstand tot een sporthal 2015

per gemeente
Gemiddelde afstand tot een sporthal per gemeente 2015
Gemiddelde afstand tot een sporthal 2015
GemeenteTot sporthal
Appingedam1,59
Bedum1,88
Bellingwedde2,67
Ten Boer1,67
Delfzijl2,58
Groningen1,31
Grootegast1,71
Haren1,92
Hoogezand-Sappemeer1,64
Leek1,92
Loppersum2,65
Marum2,31
Almere1,47
Stadskanaal1,77
Slochteren1,98
Veendam1,59
Vlagtwedde2,94
Zeewolde1,80
Winsum2,90
Zuidhorn1,54
Dongeradeel3,56
Achtkarspelen2,27
Ameland1,38
het Bildt2,44
Franekeradeel2,10
Harlingen1,67
Heerenveen1,87
Kollumerland en Nieuwkruisland2,70
Leeuwarden1,60
Leeuwarderadeel1,47
Ooststellingwerf2,64
Opsterland2,93
Schiermonnikoog30,73
Smallingerland2,20
Terschelling43,50
Vlieland0,87
Weststellingwerf2,07
Assen1,53
Coevorden2,20
Emmen1,76
Hoogeveen1,66
Meppel0,96
Littenseradiel5,96
Almelo1,30
Borne0,99
Dalfsen1,89
Deventer1,47
Enschede1,47
Haaksbergen1,33
Hardenberg1,95
Hellendoorn1,44
Hengelo0,98
Kampen1,39
Losser1,90
Noordoostpolder2,48
Oldenzaal1,20
Ommen2,53
Raalte1,75
Staphorst2,49
Tubbergen2,02
Urk0,76
Wierden1,38
Zwolle1,25
Rijnwaarden1,19
Aalten1,56
Apeldoorn1,34
Arnhem1,38
Barneveld1,69
Beuningen1,65
Brummen3,14
Buren5,42
Culemborg1,01
Doesburg1,50
Doetinchem1,10
Druten1,72
Duiven1,09
Ede1,86
Elburg1,44
Epe1,96
Ermelo1,31
Geldermalsen3,71
Groesbeek1,73
Harderwijk1,19
Hattem1,61
Heerde2,73
Heumen1,17
Lochem2,22
Maasdriel1,72
Nijkerk1,33
Nijmegen1,36
Oldebroek2,48
Putten1,54
Renkum2,13
Rheden1,62
Rozendaal2,68
Scherpenzeel1,19
Tiel1,45
Voorst3,10
Wageningen0,87
Westervoort1,09
Winterswijk1,69
Wijchen1,95
Zaltbommel2,54
Zevenaar1,36
Zutphen1,26
Nunspeet1,99
Dronten2,82
Neerijnen3,07
Amersfoort1,19
Baarn1,54
De Bilt1,27
Bunnik1,31
Bunschoten1,10
Eemnes0,93
Houten1,47
Leusden1,64
Lopik1,94
Montfoort0,72
Renswoude1,01
Rhenen2,29
Soest1,38
Utrecht1,24
Veenendaal1,01
Woudenberg1,12
Wijk bij Duurstede0,91
IJsselstein0,58
Zeist1,37
Nieuwegein1,15
Aalsmeer1,73
Alkmaar1,41
Amstelveen1,11
Amsterdam1,20
Beemster2,09
Bergen (NH.)1,65
Beverwijk0,92
Blaricum0,61
Bloemendaal1,59
Bussum1,69
Castricum1,23
Diemen1,34
Edam-Volendam0,96
Enkhuizen1,27
Haarlem1,08
Haarlemmerliede en Spaarnwoude1,77
Haarlemmermeer1,46
Heemskerk1,03
Heemstede1,63
Heerhugowaard1,23
Heiloo1,72
Den Helder0,86
Hilversum1,23
Hoorn1,13
Huizen1,03
Landsmeer0,94
Langedijk1,57
Laren0,84
Medemblik2,24
Muiden2,83
Naarden1,81
Oostzaan1,20
Opmeer1,37
Ouder-Amstel1,62
Purmerend1,18
Schagen1,33
Texel2,97
Uitgeest1,33
Uithoorn1,38
Velsen1,12
Weesp1,67
Zandvoort1,77
Zeevang1,78
Zaanstad1,34
Alblasserdam0,85
Alphen aan den Rijn1,63
Barendrecht0,76
Drechterland1,75
Brielle1,41
Capelle aan den IJssel1,39
Delft1,36
Dordrecht1,47
Gorinchem1,05
Gouda1,37
's-Gravenhage0,99
Hardinxveld-Giessendam1,69
Hellevoetsluis1,33
Hendrik-Ido-Ambacht0,95
Stede Broec1,21
Hillegom1,45
Katwijk1,07
Krimpen aan den IJssel1,57
Leerdam1,64
Leiden1,33
Leiderdorp0,78
Lisse1,63
Maassluis0,89
Nieuwkoop2,27
Noordwijk1,24
Noordwijkerhout1,43
Oegstgeest1,54
Oud-Beijerland1,00
Binnenmaas1,17
Korendijk3,79
Oudewater1,56
Papendrecht0,85
Ridderkerk1,16
Rotterdam0,95
Rijswijk0,84
Schiedam1,29
Sliedrecht1,18
Cromstrijen1,16
Albrandswaard1,70
Westvoorne3,16
Strijen1,60
Vianen2,03
Vlaardingen0,99
Voorschoten1,17
Waddinxveen0,71
Wassenaar2,08
Woerden1,07
Zoetermeer1,29
Zoeterwoude1,14
Zwijndrecht1,17
Borsele3,96
Goes1,96
West Maas en Waal4,95
Hulst3,41
Kapelle1,98
Middelburg1,26
Giessenlanden4,45
Reimerswaal5,37
Zederik2,48
Terneuzen3,26
Tholen4,44
Veere4,49
Vlissingen1,55
Lingewaal3,50
De Ronde Venen1,87
Tytsjerksteradiel2,47
Aalburg2,60
Asten1,52
Baarle-Nassau6,45
Bergen op Zoom1,06
Best1,36
Boekel1,85
Boxmeer1,90
Boxtel1,47
Breda1,66
Deurne1,67
Pekela1,19
Dongen1,50
Eersel2,31
Eindhoven1,19
Etten-Leur0,98
Geertruidenberg1,30
Gilze en Rijen1,40
Goirle1,07
Grave1,46
Haaren2,47
Helmond1,35
's-Hertogenbosch1,67
Heusden1,03
Hilvarenbeek2,37
Loon op Zand1,06
Mill en Sint Hubert1,99
Nuenen, Gerwen en Nederwetten1,63
Oirschot1,78
Oisterwijk1,41
Oosterhout1,41
Oss2,00
Rucphen2,26
Schijndel1,70
Sint-Michielsgestel1,54
Sint-Oedenrode2,19
Someren2,03
Son en Breugel0,95
Steenbergen2,38
Waterland2,66
Tilburg1,27
Uden1,35
Valkenswaard0,95
Veghel1,40
Veldhoven1,04
Vught1,12
Waalre0,77
Waalwijk1,24
Werkendam2,81
Woensdrecht1,32
Woudrichem2,12
Zundert3,54
Wormerland1,28
Onderbanken3,22
Landgraaf0,96
Beek1,66
Beesel1,68
Bergen (L.)3,87
Brunssum1,11
Gennep2,26
Heerlen1,40
Kerkrade1,45
Maastricht1,47
Meerssen2,49
Mook en Middelaar3,10
Nederweert2,54
Nuth1,67
Roermond1,24
Schinnen1,93
Simpelveld2,19
Stein1,23
Vaals1,68
Venlo1,21
Venray2,08
Voerendaal2,09
Weert1,06
Valkenburg aan de Geul1,57
Lelystad2,78
Horst aan de Maas1,98
Oude IJsselstreek1,95
Teylingen1,02
Utrechtse Heuvelrug1,84
Oost Gelre1,90
Koggenland2,27
Lansingerland1,17
Leudal2,90
Maasgouw2,61
Eemsmond2,99
Gemert-Bakel1,92
Halderberge1,15
Heeze-Leende2,38
Laarbeek1,10
De Marne4,68
Reusel-De Mierden1,69
Roerdalen1,55
Roosendaal2,09
Schouwen-Duiveland3,69
Aa en Hunze3,14
Borger-Odoorn3,19
Cuijk1,44
Landerd1,47
De Wolden2,66
Noord-Beveland6,41
Wijdemeren1,99
Noordenveld1,70
Twenterand2,34
Westerveld4,67
Sint Anthonis2,24
Lingewaard1,74
Cranendonck1,72
Steenwijkerland3,11
Moerdijk2,43
Echt-Susteren1,63
Sluis7,62
Drimmelen1,64
Bernheze1,45
Ferwerderadiel4,16
Alphen-Chaam4,60
Bergeijk1,26
Bladel1,49
Gulpen-Wittem3,45
Tynaarlo2,15
Midden-Drenthe2,86
Overbetuwe2,06
Hof van Twente1,94
Neder-Betuwe3,41
Rijssen-Holten1,19
Geldrop-Mierlo1,28
Olst-Wijhe2,00
Dinkelland2,03
Westland1,07
Midden-Delfland0,96
Berkelland1,76
Bronckhorst2,03
Sittard-Geleen1,42
Kaag en Braassem1,55
Dantumadiel1,55
Zuidplas1,08
Peel en Maas1,63
Oldambt2,04
Zwartewaterland1,94
Súdwest Fryslân2,76
Bodegraven-Reeuwijk2,43
Eijsden-Margraten3,37
Stichtse Vecht2,02
Menameradiel3,65
Hollands Kroon2,16
Leidschendam-Voorburg1,08
Friese Meren2,53
Goeree-Overflakkee3,15
Pijnacker-Nootdorp0,86
Molenwaard1,92
Nissewaard1,67
Krimpenerwaard1,71
Montferland1,72
Menterwolde2,19
View all detail data

Kleine afstanden tot een sporthal in de Randstad

Gemiddeld wonen Nederlanders op zo'n twee kilometer van de dichtstbijzijnde sporthal, gemeten over de weg. In Zeeland, Drenthe, Friesland en het Rivierengebied is de gemiddelde reisafstand meestal een stuk groter. In Randstad ligt dit anders, in de meeste gemeenten in dit deel van Nederland is de afstand tot een sporthal minder dan twee kilometer. In Blaricum en IJsselstein is de afstand amper 600 meter. In een aantal plaatsen aan de grens liggen de sportvoorzieningen relatief ver weg; hierbij moet wel worden opgemerkt dat eventuele accommodaties net over de grens in België en Duitsland niet zijn meegenomen.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Afstand tot een kunstijsbaan per gemeente

Gemiddelde afstand tot een kunstijsbaan 2016

per gemeente
Gemiddelde afstand tot een kunstijsbaan per gemeente 2016
Gemiddelde afstand tot een kunstijsbaan 2016
GemeenteZwembadKunstijsbaan
Appingedam2,3022,80
Bedum2,107,90
Bellingwedde7,7044,60
Ten Boer9,2010,10
Delfzijl5,2027,60
Groningen2,104,40
Grootegast5,9024,90
Haren2,1010,50
Hoogezand-Sappemeer2,3016,90
Leek3,3020,60
Loppersum9,9018,30
Marum10,3026,90
Almere2,6026,10
Stadskanaal4,7035,10
Slochteren8,9015,00
Veendam2,1027,90
Vlagtwedde12,5045,90
Zeewolde2,4018,80
Winsum9,7014,50
Zuidhorn7,4016,80
Dongeradeel5,5028,90
Achtkarspelen6,2028,50
Ameland6,5044,70
het Bildt3,4014,80
Franekeradeel2,8017,90
Harlingen1,8025,00
Heerenveen5,006,60
Kollumerland en Nieuwkruisland3,1028,50
Leeuwarden3,605,50
Leeuwarderadeel1,708,30
Ooststellingwerf5,2021,30
Opsterland6,5020,70
Schiermonnikoog34,7056,20
Smallingerland3,4025,40
Terschelling4,0061,50
Vlieland0,9059,20
Weststellingwerf5,4013,20
Assen3,803,90
Coevorden6,0039,70
Emmen4,1043,10
Hoogeveen3,6033,60
Meppel2,2035,10
Littenseradiel9,9015,10
Almelo3,0021,20
Borne2,0011,70
Dalfsen10,2037,00
Deventer2,504,40
Enschede2,407,20
Haaksbergen3,0014,80
Hardenberg4,7046,50
Hellendoorn3,4025,80
Hengelo3,107,40
Kampen1,9017,40
Losser3,0016,00
Noordoostpolder5,0027,40
Oldenzaal1,9015,20
Ommen3,6037,90
Raalte4,5019,70
Staphorst3,7040,60
Tubbergen3,9024,90
Urk1,9022,30
Wierden2,7025,30
Zwolle2,4030,80
Rijnwaarden10,1030,30
Aalten5,2048,30
Apeldoorn3,2020,20
Arnhem2,8021,80
Barneveld3,9036,60
Beuningen2,407,40
Brummen4,7024,20
Buren4,6033,10
Culemborg1,9026,90
Doesburg2,0035,00
Doetinchem3,3039,70
Druten2,5017,40
Duiven4,2027,20
Ede4,0036,00
Elburg7,9015,40
Epe5,3022,80
Ermelo2,3019,70
Geldermalsen3,4027,10
Harderwijk2,8014,90
Hattem1,7030,30
Heerde3,4025,40
Heumen2,408,50
Lochem5,1016,00
Maasdriel4,7013,50
Nijkerk2,6032,70
Nijmegen2,205,10
Oldebroek4,0022,70
Putten3,1025,00
Renkum1,8027,00
Rheden4,5028,70
Rozendaal2,9026,90
Scherpenzeel9,7031,60
Tiel2,6033,90
Voorst3,8010,90
Wageningen1,8028,40
Westervoort1,1025,00
Winterswijk2,6039,20
Wijchen2,506,30
Zaltbommel3,9018,10
Zevenaar2,6031,40
Zutphen2,1017,20
Nunspeet3,8022,10
Dronten5,104,50
Neerijnen8,5024,60
Amersfoort2,3026,40
Baarn1,6020,30
De Bilt2,409,40
Bunnik2,6013,70
Bunschoten1,8028,50
Eemnes2,2023,10
Houten2,1015,50
Leusden2,8027,60
Lopik9,4024,30
Montfoort6,0017,60
Renswoude7,2035,80
Rhenen2,5034,60
Soest2,2018,00
Utrecht2,205,80
Veenendaal1,9037,90
Woudenberg7,6026,40
Wijk bij Duurstede8,3026,10
IJsselstein1,9016,00
Zeist2,9013,20
Nieuwegein2,7013,30
Aalsmeer2,9019,80
Alkmaar3,105,30
Amstelveen2,6011,70
Amsterdam2,107,10
Beemster6,9017,80
Bergen (NH.)4,907,00
Beverwijk1,9012,80
Blaricum2,5024,70
Bloemendaal2,805,60
Castricum2,8011,10
Diemen1,603,30
Edam-Volendam3,0019,60
Enkhuizen1,7019,20
Haarlem1,903,80
Haarlemmerliede en Spaarnwoude4,708,10
Haarlemmermeer3,3014,40
Heemskerk1,9015,10
Heemstede2,107,00
Heerhugowaard2,5010,80
Heiloo4,005,40
Den Helder3,2038,50
Hilversum2,0016,60
Hoorn2,703,60
Huizen1,7025,30
Landsmeer5,2013,20
Langedijk2,2010,70
Laren1,2021,20
Medemblik6,1012,50
Oostzaan4,2014,30
Opmeer8,7011,40
Ouder-Amstel4,307,30
Purmerend2,4020,30
Schagen4,0019,80
Texel6,5056,60
Uitgeest5,0014,60
Uithoorn1,8020,00
Velsen2,407,10
Weesp2,9011,10
Zandvoort8,7010,00
Zaanstad2,3017,20
Alblasserdam1,4011,60
Alphen aan den Rijn3,2014,60
Barendrecht3,3010,90
Drechterland4,6011,30
Brielle2,0028,30
Capelle aan den IJssel2,206,00
Delft1,4011,30
Dordrecht2,402,90
Gorinchem3,2026,10
Gouda3,0017,30
's-Gravenhage1,906,60
Hardinxveld-Giessendam2,3016,30
Hellevoetsluis1,8033,70
Hendrik-Ido-Ambacht1,308,60
Stede Broec1,8015,30
Hillegom4,6014,10
Katwijk2,006,80
Krimpen aan den IJssel1,707,50
Leerdam1,7031,30
Leiden1,602,50
Leiderdorp1,605,00
Lisse1,7014,20
Maassluis2,8016,30
Nieuwkoop4,5023,30
Noordwijk1,4010,90
Noordwijkerhout2,1013,50
Oegstgeest2,003,70
Oud-Beijerland1,9021,80
Binnenmaas4,7012,70
Korendijk8,7029,00
Oudewater10,5024,50
Papendrecht5,507,30
Ridderkerk2,309,80
Rotterdam1,707,40
Rijswijk2,207,70
Schiedam1,6011,50
Sliedrecht3,2010,70
Cromstrijen2,8022,90
Albrandswaard2,8013,50
Westvoorne3,2034,50
Strijen1,7014,80
Vianen2,4019,40
Vlaardingen2,0014,90
Voorschoten2,005,00
Waddinxveen1,4010,90
Wassenaar2,007,40
Woerden2,5019,50
Zoetermeer2,603,30
Zoeterwoude3,906,20
Zwijndrecht2,106,90
Borsele10,8082,80
Goes2,8079,30
West Maas en Waal9,6023,60
Hulst5,60126,20
Kapelle2,4073,30
Middelburg4,6097,10
Giessenlanden6,2025,00
Reimerswaal6,1064,00
Zederik8,1027,20
Terneuzen5,40112,50
Tholen13,4052,70
Veere6,2097,30
Vlissingen2,80101,60
Lingewaal6,1031,20
De Ronde Venen4,0019,20
Tytsjerksteradiel4,7016,70
Aalburg8,6022,30
Asten1,6022,70
Baarle-Nassau2,6018,80
Bergen op Zoom2,3041,70
Best1,7013,90
Boekel7,4029,50
Boxmeer3,2027,00
Boxtel2,3015,50
Breda2,705,10
Deurne2,8027,60
Pekela6,6036,40
Dongen2,3015,00
Eersel2,8014,00
Eindhoven2,305,40
Etten-Leur2,2012,50
Geertruidenberg6,2015,30
Gilze en Rijen3,5012,20
Goirle1,803,80
Grave1,6011,00
Haaren5,1013,10
Helmond3,2017,30
's-Hertogenbosch3,404,30
Heusden3,1013,60
Hilvarenbeek2,5010,20
Loon op Zand6,9014,00
Mill en Sint Hubert9,2019,40
Nuenen, Gerwen en Nederwetten1,9010,10
Oirschot4,0017,30
Oisterwijk2,109,80
Oosterhout2,909,30
Oss3,4016,70
Rucphen2,8019,80
Schijndel2,6014,00
Sint-Michielsgestel5,207,90
Sint-Oedenrode2,2018,90
Someren2,0021,80
Son en Breugel6,5013,80
Steenbergen9,1037,50
Waterland3,2017,50
Tilburg3,105,10
Uden1,7023,90
Valkenswaard2,908,20
Veghel2,7021,00
Veldhoven1,806,50
Vught1,508,00
Waalre2,303,40
Waalwijk3,9017,60
Werkendam10,0020,00
Woensdrecht3,7046,10
Woudrichem3,6025,50
Zundert2,5019,00
Wormerland3,7021,60
Onderbanken3,4011,40
Landgraaf2,0018,50
Beek1,704,10
Beesel7,8042,50
Bergen (L.)4,5035,40
Brunssum1,1011,80
Gennep2,3021,90
Heerlen3,4014,20
Kerkrade2,3022,30
Maastricht3,9018,60
Meerssen5,4010,90
Mook en Middelaar3,2012,20
Nederweert2,4030,60
Nuth3,809,10
Roermond2,9031,60
Schinnen3,706,80
Simpelveld8,1022,80
Stein2,506,20
Vaals10,5029,20
Venlo2,6052,00
Venray3,2039,50
Voerendaal2,3015,00
Weert4,4027,80
Valkenburg aan de Geul2,3013,90
Lelystad3,7018,70
Horst aan de Maas4,4045,90
Oude IJsselstreek3,5048,10
Teylingen2,308,50
Utrechtse Heuvelrug3,9023,20
Oost Gelre4,1036,90
Koggenland3,909,90
Lansingerland6,308,80
Leudal3,9035,90
Maasgouw4,6025,40
Eemsmond15,7023,80
Gemert-Bakel7,0025,70
Halderberge3,7021,70
Heeze-Leende6,1011,70
Laarbeek2,8018,60
De Marne18,3025,00
Reusel-De Mierden5,6022,30
Roerdalen4,5028,60
Roosendaal3,9028,70
Schouwen-Duiveland3,7063,50
Aa en Hunze7,9016,70
Borger-Odoorn10,6029,70
Cuijk2,3015,30
Landerd7,3018,20
De Wolden9,7038,00
Noord-Beveland6,9080,60
Wijdemeren5,1017,80
Noordenveld2,9018,00
Twenterand6,3031,90
Westerveld10,8026,60
Sint Anthonis8,5026,70
Lingewaard2,5018,20
Cranendonck3,7020,00
Steenwijkerland4,5025,80
Moerdijk2,8020,90
Echt-Susteren3,6015,60
Sluis5,10130,00
Drimmelen7,908,10
Bernheze4,2015,60
Ferwerderadiel6,4017,20
Alphen-Chaam7,2014,00
Bergeijk6,9016,00
Bladel2,3019,50
Gulpen-Wittem3,7021,90
Tynaarlo5,6014,60
Midden-Drenthe4,8014,90
Overbetuwe3,0017,20
Hof van Twente6,0019,50
Neder-Betuwe3,8028,60
Rijssen-Holten3,7020,90
Geldrop-Mierlo3,708,90
Olst-Wijhe9,0017,40
Dinkelland3,6022,20
Westland2,407,50
Midden-Delfland2,4012,40
Berkelland4,2027,20
Bronckhorst5,6030,00
Sittard-Geleen2,204,80
Kaag en Braassem3,6014,00
Dantumadiel3,7021,50
Zuidplas2,8010,30
Peel en Maas4,5042,20
Oldambt3,7034,80
Zwartewaterland3,0030,40
Súdwest Fryslân4,2028,40
Bodegraven-Reeuwijk3,5020,50
Eijsden-Margraten4,0022,40
Stichtse Vecht2,808,30
Menameradiel6,808,70
Hollands Kroon3,7027,00
Leidschendam-Voorburg1,6010,60
Goeree-Overflakkee4,9047,00
Pijnacker-Nootdorp2,6010,80
Molenwaard5,7017,10
Nissewaard3,5023,10
Krimpenerwaard5,6018,70
De Fryske Marren4,3019,90
Gooise Meren2,4018,90
Berg en Dal5,8014,60
Montferland2,3039,60
Menterwolde3,4024,40
   
   

Bron: CBS

View all detail data

In Zeeland grootste afstand tot een kunstijsbaan

In Noord-Holland, Zuid-Holland en Brabant hoeft men over het algemeen minder dan 20 kilometer te reizen tot een zwembad, op de Waddeneilanden en in Zeeland zijn de reisafstanden het grootst. Inwoners van de gemeenten Leiden hebben met 2,5 kilometer gemiddeld gezien de kortste reisafstand tot een kunstijsbaan. In Sluis en Hulst moet men met een gemiddelde afstand van respectievelijk ruim 130 kilometer en 126,2 kilometer het verst reizen om bij een kunstijsbaan te komen. Ook vanuit Terneuzen (112,5 km), Vlissingen (101,6 km), Veere (97,3 km) en Middelburg (97,1 km) ligt de reisafstand tot een kunstijsbaan ver boven het Nederlands gemiddelde. Hierbij moet wel worden opgemerkt dat eventuele accommodaties net over de grens in België en Duitsland niet zijn meegenomen. 

Gemiddelde afstand tot kunstijsbaan in Nederland ruim 22 kilometer

Gemiddeld gezien wonen Nederlanders op 22,2 kilometer van de meest dichtstbijzijnde kunstijsbaan. Hierbij is de afstand gemeten over verharde wegen die door auto’s gebruikt kunnen worden, fiets- en voetpaden zijn buiten beschouwing gelaten.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Afstand tot een zwembad per gemeente

Gemiddelde afstand tot een zwembad 2016

per gemeente
Gemiddelde afstand tot een zwembad per gemeente 2016
Gemiddelde afstand tot een zwembad 2016
GemeenteZwembadKunstijsbaan
Appingedam2,3022,80
Bedum2,107,90
Bellingwedde7,7044,60
Ten Boer9,2010,10
Delfzijl5,2027,60
Groningen2,104,40
Grootegast5,9024,90
Haren2,1010,50
Hoogezand-Sappemeer2,3016,90
Leek3,3020,60
Loppersum9,9018,30
Marum10,3026,90
Almere2,6026,10
Stadskanaal4,7035,10
Slochteren8,9015,00
Veendam2,1027,90
Vlagtwedde12,5045,90
Zeewolde2,4018,80
Winsum9,7014,50
Zuidhorn7,4016,80
Dongeradeel5,5028,90
Achtkarspelen6,2028,50
Ameland6,5044,70
het Bildt3,4014,80
Franekeradeel2,8017,90
Harlingen1,8025,00
Heerenveen5,006,60
Kollumerland en Nieuwkruisland3,1028,50
Leeuwarden3,605,50
Leeuwarderadeel1,708,30
Ooststellingwerf5,2021,30
Opsterland6,5020,70
Schiermonnikoog34,7056,20
Smallingerland3,4025,40
Terschelling4,0061,50
Vlieland0,9059,20
Weststellingwerf5,4013,20
Assen3,803,90
Coevorden6,0039,70
Emmen4,1043,10
Hoogeveen3,6033,60
Meppel2,2035,10
Littenseradiel9,9015,10
Almelo3,0021,20
Borne2,0011,70
Dalfsen10,2037,00
Deventer2,504,40
Enschede2,407,20
Haaksbergen3,0014,80
Hardenberg4,7046,50
Hellendoorn3,4025,80
Hengelo3,107,40
Kampen1,9017,40
Losser3,0016,00
Noordoostpolder5,0027,40
Oldenzaal1,9015,20
Ommen3,6037,90
Raalte4,5019,70
Staphorst3,7040,60
Tubbergen3,9024,90
Urk1,9022,30
Wierden2,7025,30
Zwolle2,4030,80
Rijnwaarden10,1030,30
Aalten5,2048,30
Apeldoorn3,2020,20
Arnhem2,8021,80
Barneveld3,9036,60
Beuningen2,407,40
Brummen4,7024,20
Buren4,6033,10
Culemborg1,9026,90
Doesburg2,0035,00
Doetinchem3,3039,70
Druten2,5017,40
Duiven4,2027,20
Ede4,0036,00
Elburg7,9015,40
Epe5,3022,80
Ermelo2,3019,70
Geldermalsen3,4027,10
Harderwijk2,8014,90
Hattem1,7030,30
Heerde3,4025,40
Heumen2,408,50
Lochem5,1016,00
Maasdriel4,7013,50
Nijkerk2,6032,70
Nijmegen2,205,10
Oldebroek4,0022,70
Putten3,1025,00
Renkum1,8027,00
Rheden4,5028,70
Rozendaal2,9026,90
Scherpenzeel9,7031,60
Tiel2,6033,90
Voorst3,8010,90
Wageningen1,8028,40
Westervoort1,1025,00
Winterswijk2,6039,20
Wijchen2,506,30
Zaltbommel3,9018,10
Zevenaar2,6031,40
Zutphen2,1017,20
Nunspeet3,8022,10
Dronten5,104,50
Neerijnen8,5024,60
Amersfoort2,3026,40
Baarn1,6020,30
De Bilt2,409,40
Bunnik2,6013,70
Bunschoten1,8028,50
Eemnes2,2023,10
Houten2,1015,50
Leusden2,8027,60
Lopik9,4024,30
Montfoort6,0017,60
Renswoude7,2035,80
Rhenen2,5034,60
Soest2,2018,00
Utrecht2,205,80
Veenendaal1,9037,90
Woudenberg7,6026,40
Wijk bij Duurstede8,3026,10
IJsselstein1,9016,00
Zeist2,9013,20
Nieuwegein2,7013,30
Aalsmeer2,9019,80
Alkmaar3,105,30
Amstelveen2,6011,70
Amsterdam2,107,10
Beemster6,9017,80
Bergen (NH.)4,907,00
Beverwijk1,9012,80
Blaricum2,5024,70
Bloemendaal2,805,60
Castricum2,8011,10
Diemen1,603,30
Edam-Volendam3,0019,60
Enkhuizen1,7019,20
Haarlem1,903,80
Haarlemmerliede en Spaarnwoude4,708,10
Haarlemmermeer3,3014,40
Heemskerk1,9015,10
Heemstede2,107,00
Heerhugowaard2,5010,80
Heiloo4,005,40
Den Helder3,2038,50
Hilversum2,0016,60
Hoorn2,703,60
Huizen1,7025,30
Landsmeer5,2013,20
Langedijk2,2010,70
Laren1,2021,20
Medemblik6,1012,50
Oostzaan4,2014,30
Opmeer8,7011,40
Ouder-Amstel4,307,30
Purmerend2,4020,30
Schagen4,0019,80
Texel6,5056,60
Uitgeest5,0014,60
Uithoorn1,8020,00
Velsen2,407,10
Weesp2,9011,10
Zandvoort8,7010,00
Zaanstad2,3017,20
Alblasserdam1,4011,60
Alphen aan den Rijn3,2014,60
Barendrecht3,3010,90
Drechterland4,6011,30
Brielle2,0028,30
Capelle aan den IJssel2,206,00
Delft1,4011,30
Dordrecht2,402,90
Gorinchem3,2026,10
Gouda3,0017,30
's-Gravenhage1,906,60
Hardinxveld-Giessendam2,3016,30
Hellevoetsluis1,8033,70
Hendrik-Ido-Ambacht1,308,60
Stede Broec1,8015,30
Hillegom4,6014,10
Katwijk2,006,80
Krimpen aan den IJssel1,707,50
Leerdam1,7031,30
Leiden1,602,50
Leiderdorp1,605,00
Lisse1,7014,20
Maassluis2,8016,30
Nieuwkoop4,5023,30
Noordwijk1,4010,90
Noordwijkerhout2,1013,50
Oegstgeest2,003,70
Oud-Beijerland1,9021,80
Binnenmaas4,7012,70
Korendijk8,7029,00
Oudewater10,5024,50
Papendrecht5,507,30
Ridderkerk2,309,80
Rotterdam1,707,40
Rijswijk2,207,70
Schiedam1,6011,50
Sliedrecht3,2010,70
Cromstrijen2,8022,90
Albrandswaard2,8013,50
Westvoorne3,2034,50
Strijen1,7014,80
Vianen2,4019,40
Vlaardingen2,0014,90
Voorschoten2,005,00
Waddinxveen1,4010,90
Wassenaar2,007,40
Woerden2,5019,50
Zoetermeer2,603,30
Zoeterwoude3,906,20
Zwijndrecht2,106,90
Borsele10,8082,80
Goes2,8079,30
West Maas en Waal9,6023,60
Hulst5,60126,20
Kapelle2,4073,30
Middelburg4,6097,10
Giessenlanden6,2025,00
Reimerswaal6,1064,00
Zederik8,1027,20
Terneuzen5,40112,50
Tholen13,4052,70
Veere6,2097,30
Vlissingen2,80101,60
Lingewaal6,1031,20
De Ronde Venen4,0019,20
Tytsjerksteradiel4,7016,70
Aalburg8,6022,30
Asten1,6022,70
Baarle-Nassau2,6018,80
Bergen op Zoom2,3041,70
Best1,7013,90
Boekel7,4029,50
Boxmeer3,2027,00
Boxtel2,3015,50
Breda2,705,10
Deurne2,8027,60
Pekela6,6036,40
Dongen2,3015,00
Eersel2,8014,00
Eindhoven2,305,40
Etten-Leur2,2012,50
Geertruidenberg6,2015,30
Gilze en Rijen3,5012,20
Goirle1,803,80
Grave1,6011,00
Haaren5,1013,10
Helmond3,2017,30
's-Hertogenbosch3,404,30
Heusden3,1013,60
Hilvarenbeek2,5010,20
Loon op Zand6,9014,00
Mill en Sint Hubert9,2019,40
Nuenen, Gerwen en Nederwetten1,9010,10
Oirschot4,0017,30
Oisterwijk2,109,80
Oosterhout2,909,30
Oss3,4016,70
Rucphen2,8019,80
Schijndel2,6014,00
Sint-Michielsgestel5,207,90
Sint-Oedenrode2,2018,90
Someren2,0021,80
Son en Breugel6,5013,80
Steenbergen9,1037,50
Waterland3,2017,50
Tilburg3,105,10
Uden1,7023,90
Valkenswaard2,908,20
Veghel2,7021,00
Veldhoven1,806,50
Vught1,508,00
Waalre2,303,40
Waalwijk3,9017,60
Werkendam10,0020,00
Woensdrecht3,7046,10
Woudrichem3,6025,50
Zundert2,5019,00
Wormerland3,7021,60
Onderbanken3,4011,40
Landgraaf2,0018,50
Beek1,704,10
Beesel7,8042,50
Bergen (L.)4,5035,40
Brunssum1,1011,80
Gennep2,3021,90
Heerlen3,4014,20
Kerkrade2,3022,30
Maastricht3,9018,60
Meerssen5,4010,90
Mook en Middelaar3,2012,20
Nederweert2,4030,60
Nuth3,809,10
Roermond2,9031,60
Schinnen3,706,80
Simpelveld8,1022,80
Stein2,506,20
Vaals10,5029,20
Venlo2,6052,00
Venray3,2039,50
Voerendaal2,3015,00
Weert4,4027,80
Valkenburg aan de Geul2,3013,90
Lelystad3,7018,70
Horst aan de Maas4,4045,90
Oude IJsselstreek3,5048,10
Teylingen2,308,50
Utrechtse Heuvelrug3,9023,20
Oost Gelre4,1036,90
Koggenland3,909,90
Lansingerland6,308,80
Leudal3,9035,90
Maasgouw4,6025,40
Eemsmond15,7023,80
Gemert-Bakel7,0025,70
Halderberge3,7021,70
Heeze-Leende6,1011,70
Laarbeek2,8018,60
De Marne18,3025,00
Reusel-De Mierden5,6022,30
Roerdalen4,5028,60
Roosendaal3,9028,70
Schouwen-Duiveland3,7063,50
Aa en Hunze7,9016,70
Borger-Odoorn10,6029,70
Cuijk2,3015,30
Landerd7,3018,20
De Wolden9,7038,00
Noord-Beveland6,9080,60
Wijdemeren5,1017,80
Noordenveld2,9018,00
Twenterand6,3031,90
Westerveld10,8026,60
Sint Anthonis8,5026,70
Lingewaard2,5018,20
Cranendonck3,7020,00
Steenwijkerland4,5025,80
Moerdijk2,8020,90
Echt-Susteren3,6015,60
Sluis5,10130,00
Drimmelen7,908,10
Bernheze4,2015,60
Ferwerderadiel6,4017,20
Alphen-Chaam7,2014,00
Bergeijk6,9016,00
Bladel2,3019,50
Gulpen-Wittem3,7021,90
Tynaarlo5,6014,60
Midden-Drenthe4,8014,90
Overbetuwe3,0017,20
Hof van Twente6,0019,50
Neder-Betuwe3,8028,60
Rijssen-Holten3,7020,90
Geldrop-Mierlo3,708,90
Olst-Wijhe9,0017,40
Dinkelland3,6022,20
Westland2,407,50
Midden-Delfland2,4012,40
Berkelland4,2027,20
Bronckhorst5,6030,00
Sittard-Geleen2,204,80
Kaag en Braassem3,6014,00
Dantumadiel3,7021,50
Zuidplas2,8010,30
Peel en Maas4,5042,20
Oldambt3,7034,80
Zwartewaterland3,0030,40
Súdwest Fryslân4,2028,40
Bodegraven-Reeuwijk3,5020,50
Eijsden-Margraten4,0022,40
Stichtse Vecht2,808,30
Menameradiel6,808,70
Hollands Kroon3,7027,00
Leidschendam-Voorburg1,6010,60
Goeree-Overflakkee4,9047,00
Pijnacker-Nootdorp2,6010,80
Molenwaard5,7017,10
Nissewaard3,5023,10
Krimpenerwaard5,6018,70
De Fryske Marren4,3019,90
Gooise Meren2,4018,90
Berg en Dal5,8014,60
Montferland2,3039,60
Menterwolde3,4024,40
   
   

Bron: CBS

View all detail data

In het noorden en Zeeland afstand tot een zwembad het grootst

In de Randstad hoeft men over het algemeen het minst ver te reizen tot een zwembad, in het noorden van Nederland en in Zeeland zijn de reisafstanden het grootst. Inwoners van Vlieland hebben met 900 meter gemiddeld gezien de kortste reisafstand tot een zwembad. Op Schiermonnikoog moet men met een gemiddelde afstand van bijna 35 kilometer het verst reizen om bij een zwembad te komen. Ook in de gemeenten De Marne (18,3 km), Eemsmond (15,7 km), Tholen (13,4 km) en Vlagtwedde (12,5 km) ligt de reisafstand tot een zwembad ver boven het Nederlands gemiddelde. Hierbij moet wel worden opgemerkt dat eventuele accommodaties net over de grens in België en Duitsland niet zijn meegenomen. 

Gemiddelde afstand tot zwembad in Nederland minder dan 5 kilometer

Gemiddeld gezien wonen Nederlanders op 4,1 kilometer van het dichtstbijzijnde zwembad. Hierbij is de afstand gemeten over verharde wegen die door auto’s gebruikt kunnen worden, fiets- en voetpaden zijn buiten beschouwing gelaten.

Vergelijk met andere kaart

 Meer informatie

 

Verantwoording

Bronverantwoording
  • Databestand SportAanbod

    De analyse van het Databestand SportAanbod wordt in 2018 opnieuw uitgevoerd op basis van gegevens uit eind 2017. Nieuwe cijfers worden medio 2018 verwacht.

Methoden
  • Kernindicator Beweegvriendelijke omgeving

    De kernindicator Beweegvriendelijke omgeving laat zien hoe de publieke ruimte in de fysieke woonomgeving scoort (op een vijfpuntschaal) op de mogelijkheid voor mensen om te sporten en te bewegen.

    De kernindicator is opgebouwd uit 6 deelindicatoren. 

    1. Publieke sportaccommodaties
    2. Sport- en speelplekken
    3. Sport-, speelruimtes
    4. Routes (paden)
    5. Buitengebied
    6. Nabijheid van voorzieningen

    De kernindicator is opgebouwd uit 6 deelindicatoren die afzonderlijk op een vijfpuntschaal zijn beoordeeld. De score op de kernindicator is het gemiddelde van de scores op de zes deelindicatoren.

    De kernindicator is in 2015 voor het eerst bepaald. Het absolute getal krijgt betekenis door het volgen van de kernindicator in de tijd en is nu vooral interessant voor het vergelijken van bijvoorbeeld gemeentes.

Andere websites over Sport op de kaart: Aanbod

Data en gegevensbronnen