Volksgezondheidenzorg.info

Zoekveld

SportSport op de kaart: Aanbod

Beweegvriendelijke omgeving

Beweegvriendelijke omgeving

per gemeente
Beweegvriendelijke omgeving 2015 per gemeente
Beweegvriendelijke omgeving
GemeenteBeweegvriendelijke omgeving (Kernindicator)Sportvoorzieningen (deelindicator)Speelplekken (deelindicator)Beweegruimte (deelindicator)Routes (deelindicator)Buitengebied (deelnindicator)Nabijheid (deelindicator)
Aa en Hunze3,551,503,33551
Aalburg1,7221,671,671,331,33
Aalsmeer1,611,502,331,330,672,67
Aalten2,741,752,673,332,332,33
Achtkarspelen2,250,7522,671,331,33
Alblasserdam1,710,503,33113,33
Albrandswaard1,81122,331,333,33
Alkmaar2,011,503,6710,334,33
Almelo2,7143,671,671,674,33
Almere2,712,50422,334,33
Alphen aan den Rijn2,421,754,331,670,674
Alphen-Chaam3,031,752,6754,331
Ameland3,452,50254,671
Amersfoort2,221,75211,674,67
Amstelveen2,321,753,6720,674
Amsterdam2,4134114,67
Apeldoorn3,021,502,3344,673,67
Appingedam1,930,502,3320,333,33
Arnhem2,912,753,672,332,675
Assen2,711,7542,6734
Asten3,031,5043,3342
Baarle-Nassau2,8502,334,673,671
Baarn3,011,7533,673,674,67
Barendrecht1,92131,670,673,33
Barneveld2,520,5023,3352,33
Bedum2,64323,3312,33
Beek2,140,501,671,670,674
Beemster2,241,2523,330,671,67
Beesel2,3400,672,672,674
Bellingwedde3,351,253,6753,671
Bergeijk3,2512,6754,331,33
Bergen (L.)3,551,752,67551,33
Bergen (NH.)3,332,502,674,334,332,67
Bergen op Zoom2,711,753,332,333,334,67
Berkelland3,351,753,334,6732,33
Bernheze2,530,5023,6732,67
Best3,341,253,6733,334,33
Beuningen2,631,254,331,672,333
Beverwijk2,522,252,67125
Binnenmaas2,342,2531,6712
Bladel3,451,5034,674,331,67
Blaricum3,242,751,673,673,673,67
Bloemendaal3,4432,33434,33
Bodegraven-Reeuwijk2,021,252,67213,33
Boekel2,442,2513,671,672
Borger-Odoorn3,6532,6754,671
Borne2,130,7521,6714,33
Borsele2,430,503,33421,33
Boxmeer3,050,752,333,6733
Boxtel3,132,50333,334
Breda2,2112,671,332,334,67
Brielle3,042,254,3331,672,67
Bronckhorst3,042253,331,67
Brummen2,2112,673,672,672,33
Brunssum2,621,752,671,673,334
Bunnik2,9513,673,3313,67
Bunschoten1,630,5011,3312,67
Buren2,741,253,333,672,331,67
Bussum1,510,250,67115
Capelle aan den IJssel1,911,503,671,330,333,67
Castricum3,241,254334
Coevorden4,053,254,6754,332
Cranendonck3,2501,674,6753
Cromstrijen2,02131,672,332
Cuijk2,6313,33323
Culemborg2,42241,670,674
Dalfsen2,4311,334,333,331,67
Dantumadiel2,332,252,332,671,672
De Bilt2,931,753333,67
De Marne3,452,253,33541
De Ronde Venen2,733,253,672,3312,67
De Wolden3,050,502541,33
Delft2,832,504,331,330,675
Delfzijl3,452,254,6742,332
Den Helder3,141,754,332,3324,33
Deurne2,840,501,3344,332,67
Deventer2,622,252,672,6724
Diemen2,513,50320,674,67
Dinkelland2,841,501,674,673,331,67
Doesburg2,331,2541,331,332,67
Doetinchem2,650,252,332,331,334,33
Dongen1,4201,671,331,332,33
Dongeradeel2,841,7543,672,331
Dordrecht2,713,7541,331,335
Drechterland1,941,251,331,6712,33
Drimmelen2,5322,6732,332
Dronten3,642,754,6753,332
Druten2,220,753,6722,672,33
Duiven2,111,50320,674,33
Echt-Susteren2,940,7524,332,673,67
Edam-Volendam2,122,752,6710,673,33
Ede3,1122,334,3353,67
Eemnes2,640,7532,332,333,33
Eemsmond2,550,251,3342,672
Eersel3,451,503541,67
Eijsden-Margraten2,741,2533,332,332,33
Eindhoven2,312,253,331,331,334,67
Elburg2,410,502,333,6752
Emmen3,441,754,673,673,672,67
Enkhuizen2,111,7531,331,673,67
Enschede3,133,503,331,672,334,67
Epe2,721,252542
Ermelo3,231,501,3354,673,67
Etten-Leur2,321,252,3321,674,33
Ferwerderadiel2,150,751,673,670,671
Franekeradeel2,240,752,333,670,672
Friese Meren3,24244,673,331
Geertruidenberg2,0204,332,3312,33
Geldermalsen2,021,252,3321,672,67
Geldrop-Mierlo2,922,253,332,672,334,67
Gemert-Bakel3,141,252,334,674,332
Gennep2,731,5023,673,672,33
Giessenlanden2,441,253,3330,672,33
Gilze en Rijen2,941,252,33433
Goeree-Overflakkee2,531,253,333,6731
Goes3,022,254,333,3324
Goirle2,740,2522,333,674
Gorinchem2,5223,6711,335
Gouda2,2312,3310,675
Grave2,731,253,333,672,332,33
Groesbeek2,941,251,6743,673
Groningen2,221,753,3310,674,67
Grootegast2,9522,6742,331,33
Gulpen-Wittem2,450,2514,3322
Haaksbergen3,351,2524,673,673,33
Haaren2,31114,673,672,33
Haarlem2,5233,3310,675
Haarlemmerliede en Spaarnwoude3,152,251,674,3323,33
Haarlemmermeer2,42242,330,673,67
Halderberge1,720,251,6721,333
Hardenberg3,242,25343,672,33
Harderwijk2,922,751,672,6744,33
Hardinxveld-Giessendam1,71121,331,333,67
Haren3,652,503,6742,334,33
Harlingen1,620,250,671,671,333,67
Hattem2,730,752,673,6733,33
Heemskerk2,6114,331,672,674,67
Heemstede2,120,752,671,670,675
Heerde3,231,252,6754,672,67
Heerenveen3,652,5043,673,333
Heerhugowaard2,421,503,671,6714,67
Heerlen2,731,75322,334,33
Heeze-Leende3,953,502,3354,673
Heiloo2,4223,332,330,674,33
Hellendoorn3,331,502,334,334,334
Hellevoetsluis2,21141,332,333,33
Helmond2,512,752,331,672,674,67
Hendrik-Ido-Ambacht1,310,75110,334
Hengelo2,321,752,331,3324,67
het Bildt1,9501,333,670,671
Heumen3,1412,3343,673,67
Heusden3,122,754,332,674,332,33
Hillegom1,610,752,3310,334
Hilvarenbeek3,653,502,3354,331,67
Hilversum2,7311,332,673,335
Hof van Twente3,341,502,334,6743
Hollands Kroon2,841,5043,6721,33
Hoogeveen3,022,253,333,673,333,33
Hoogezand-Sappemeer2,832,5032,331,674
Hoorn2,322,752,331,330,675
Horst aan de Maas3,451,252,674,334,332,67
Houten2,321,5031,331,334,33
Huizen2,4122,332,333,333,67
Hulst2,640,753,67421,33
IJsselstein1,822210,333,67
Kaag en Braassem2,132,503,331,670,332
Kampen2,311,503,672,6714
Kapelle2,751,502,333,330,673,33
Katwijk1,9112,67124
Kerkrade2,1122,331,670,674,67
Koggenland2,3313,672,331,332,67
Kollumerland en Nieuwkruisland2,541,252,674,3311,67
Korendijk2,722,753,334,3331
Krimpen aan den IJssel1,811,253,3310,673,33
Krimpenerwaard2,531,5032,671,673,33
Laarbeek2,740,5033,6723
Landerd2,8221,674,674,332
Landgraaf2,640,5032,331,674,33
Landsmeer3,452,504,333,671,333,33
Langedijk2,94341,671,333,33
Lansingerland2,221,7532,330,673,33
Laren3,350,501,333,674,674,33
Leek2,351,752,33311
Leerdam1,911,502,671,330,674
Leeuwarden2,521,753,332,331,334
Leeuwarderadeel2,231,252,673,330,672
Leiden2,0122,3310,675
Leiderdorp2,020,253,331,330,674,33
Leidschendam-Voorburg2,412,253,671,3315
Lelystad2,811,50542,333
Leudal3,04224,673,332
Leusden3,231,252,3344,673,67
Lingewaal2,9323,673,6732,33
Lingewaard1,8121,6721,672,67
Lisse2,021,752,331,3313,33
Littenseradiel2,351,251,334,330,331,67
Lochem3,041,751,6753,332,33
Loon op Zand3,031,7533,674,332,33
Lopik1,8302,332,6721
Loppersum2,450,501,674,3311,67
Losser2,820,502,674,3343,33
Maasdriel2,843,502,672,332,331,67
Maasgouw3,031,753,333,673,672,33
Maassluis1,711,251,6710,334,67
Maastricht2,220,7541,330,674,67
Marum2,5520,674,671,671
Medemblik2,641,503,6731,671,67
Meerssen2,340,252313,67
Menameradiel2,130,752,673,670,671,67
Menterwolde3,051,253,333,672,672,33
Meppel2,330,7532,3314
Middelburg2,6423,331,3314
Midden-Delfland3,242,753,333,671,334,33
Midden-Drenthe3,1322,6754,671,33
Mill en Sint Hubert2,951,250,3354,331,33
Moerdijk2,841,5043,332,331,33
Molenwaard2,3313,333,331,671,67
Montferland3,142,752,333,6733
Montfoort2,040,251,672,330,673
Mook en Middelaar3,6513,3344,333,67
Muiden3,251,253,6742,332,67
Naarden3,121,504,673,672,334,67
Neder-Betuwe1,811,25122,333
Nederweert2,750,500,333,6742,67
Neerijnen2,340,501,673,3331,33
Nieuwegein2,011,2541,330,674
Nieuwkoop2,041,5012,3312
Nijkerk2,4212,672,672,673,67
Nijmegen2,111,75211,675
Nissewaard2,311,504,3320,674,33
Noord-Beveland3,051,752,674,3331
Noordenveld3,141,502,6754,331
Noordoostpolder3,031,2554,672,671,33
Noordwijk2,740,752,333,332,673,33
Noordwijkerhout2,531,502,3323,333
Nuenen, Gerwen en Nederwetten2,7223,672,672,673,33
Nunspeet3,031,501,33552,33
Nuth2,140,5012,671,333
Oegstgeest2,312,2541,330,674,67
Oirschot3,250,751552,33
Oisterwijk3,541,503,3343,674,33
Oldambt3,251,254,3342,332
Oldebroek2,621,2514,334,672,33
Oldenzaal2,731,253,331,672,334,33
Olst-Wijhe2,3211,334,6722,67
Ommen3,952,503,67552
Onderbanken2,3301,3342,672,67
Oost Gelre2,850,502,333,332,333
Oosterhout2,8222,673,333,333,33
Ooststellingwerf3,652,503,33551
Oostzaan2,521,752,333,3323,67
Opmeer1,9501,6720,332,33
Opsterland3,251,752,3354,331
Oss2,8223,672,3334
Oud-Beijerland1,9223,671,670,332
Oude IJsselstreek2,750,753322,33
Ouder-Amstel3,443,504,673,331,333,67
Oudewater1,9312,332,670,332
Overbetuwe2,2122,67223,33
Papendrecht1,7112,331,670,333,67
Peel en Maas2,941,501,6743,332,67
Pekela2,532,503,332,331,332,33
Pijnacker-Nootdorp2,2321,671,6713,67
Purmerend2,212,50310,675
Putten2,812,2524,6742,67
Raalte3,2423433
Reimerswaal2,2212,673,3322
Renkum2,821,501,673,6743,67
Renswoude2,85034,3322,33
Reusel-De Mierden3,250,75354,671
Rheden3,221,253,333,334,674,33
Rhenen2,310,7514,3333,67
Ridderkerk2,3124,331,670,674
Rijnwaarden2,842,503,672,332,671,33
Rijssen-Holten2,6211,673,673,334
Rijswijk2,722,754,671,670,335
Roerdalen3,041,5024,6742
Roermond2,71242,3324,67
Roosendaal2,531,7521,672,334
Rotterdam2,412,25411,674,67
Rozendaal3,7503554
Rucphen1,920,500,333,3332,33
Schagen3,352,75333,332,67
Scherpenzeel1,831,251,331,671,672
Schiedam2,312,504,3310,334,67
Schiermonnikoog2,751,250,3353,331
Schijndel1,921221,333
Schinnen2,330,7523,6713,67
Schouwen-Duiveland3,6534,3353,331
's-Gravenhage2,413,252,3312,334,67
's-Hertogenbosch2,923,7541,3324,33
Simpelveld1,4110,672,330,672,67
Sint Anthonis3,552,252,3354,671,67
Sint-Michielsgestel3,24432,6723,33
Sint-Oedenrode2,641,502422
Sittard-Geleen2,6413,3320,674,33
Sliedrecht1,6102,6710,334,33
Slochteren2,951,752,334,672,331,33
Sluis3,452,254,674,672,671
Smallingerland2,431,503,672,331,332,67
Soest2,410,251,6734,334,33
Someren3,050,751,67541,67
Son en Breugel3,05133,333,332,33
Stadskanaal2,941,5043,332,332,33
Staphorst2,512,251,334,334,332
Stede Broec2,532,253,6720,673,67
Steenbergen2,010,753,33322
Steenwijkerland3,1323,334,333,672
Stein2,030,252,3320,673,67
Stichtse Vecht2,311,754,332,331,333,33
Strijen2,2303,333,332,331,33
Súdwest Fryslân2,9324,673,3322,33
Ten Boer2,1501,3340,671,33
Terneuzen2,531,502,673,6722
Terschelling3,351,252,33551
Texel3,551,752,6754,332,33
Teylingen2,5233,331,330,674,67
Tholen2,011,253,673,671,671
Tiel2,221,752,331,331,334,67
Tilburg2,111,752,6711,674,67
Tubbergen2,650,7514,673,331
Twenterand2,330,2522,6733
Tynaarlo3,342,5034,673,672
Tytsjerksteradiel2,941,504,333,6721,67
Uden2,932,253,332,6733,33
Uitgeest2,312,503,671,330,674,33
Uithoorn1,6211,671,330,333
Urk1,510,5021,3322,33
Utrecht2,3133115
Utrechtse Heuvelrug3,140,502,334,334,333
Vaals1,931,250,673,331,331,67
Valkenburg aan de Geul2,331,2513,3323,33
Valkenswaard3,1513,333,333,332,33
Veendam2,941,5052,331,333
Veenendaal1,911,751,67115
Veere3,452,503,67531,33
Veghel2,240,2523,331,672
Veldhoven2,4312,672,3323,67
Velsen3,021,7552,672,674
Venlo3,132,252,672,673,674,33
Venray2,931,251,6744,333,33
Vianen2,513,503,6722,332,67
Vlaardingen2,411421,335
Vlagtwedde3,351,50354,331
Vlieland3,051,250,33551,33
Vlissingen2,521,253,331,6724,67
Voerendaal2,020,751,672,331,334
Voorschoten2,111,253,331,670,674,67
Voorst4,053,504,674,333,333
Vught3,843,254,673,3334,33
Waalre2,2102,67432,67
Waalwijk1,821,252,671,670,332,67
Waddinxveen2,431,253,6720,334
Wageningen2,2212,6721,674
Wassenaar3,5514,333,673,333,67
Waterland2,031,502,3331,331
Weert3,341,5032,674,334,33
Weesp2,011,253,671,670,334,33
Werkendam2,4213,6732,672
West Maas en Waal2,541,252,3332,671,67
Westerveld3,552,502,67551
Westervoort2,11321,3314,33
Westland2,2321,331,3323,33
Weststellingwerf3,051,252,674,6731,67
Westvoorne2,522,251,334,3332
Wierden2,721,252,333,673,673,33
Wijchen2,930,504,33333,33
Wijdemeren3,343,503,673,332,332,67
Wijk bij Duurstede2,722,7552,3322
Winsum2,75233,670,672
Winterswijk3,541,503,334,673,674
Woensdrecht2,6301,334,674,672
Woerden2,4313,3321,334
Wormerland2,1502,331,330,333,67
Woudenberg2,81233,674,332,67
Woudrichem2,431,253,672,672,331,33
Zaanstad2,312,50410,674,67
Zaltbommel2,321,753,332,332,672
Zandvoort3,232,752,673,6734
Zederik1,930,751,672,332,331,33
Zeevang2,4522,6721,331,33
Zeewolde3,342,254,33531
Zeist2,931333,334
Zevenaar2,7223,332,3324,33
Zoetermeer2,111,753,671,330,674,33
Zoeterwoude2,341,2522,670,673,33
Zuidhorn2,1312411,67
Zuidplas2,3222,672,3313,67
Zundert2,221,251,3343,331
Zutphen2,711,754,671,672,334,67
Zwartewaterland1,710,7542,330,671,33
Zwijndrecht1,910,503,671,330,334,67
Zwolle3,042,25421,334,67

Bron: Databestand SportAanbod 2015, Mulier Instituut

View all detail data

Veel verschil tussen gemeenten in beweegvriendelijkheid van omgeving

Beweegvriendelijk omgeving is onderdeel van de kernindicatoren Sport en bewegen.  De score op de kernindicator Beweegvriendelijke omgeving verschilt sterk per gemeente. De gemeente met de laagste waarde is Hendrik-Ido-Ambacht (1,35), Coevorden scoort het hoogst (4,04). 

Ook in deelindicatoren grote verschillen per gemeente

De kernindicator Beweegvriendelijke omgeving is opgebouwd uit 6 deelindicatoren (zie Methoden). Ook in de bijdragen van de deelindicatoren aan de kernindicator zijn grote verschillen zichtbaar tussen gemeenten. Zie daarvoor onderstaande kaarten per gemeente van de zes deelindicatoren:

Meer informatie

Brancherapport Sportaccommodaties in Nederland (.pdf), Mullier Instituut.

Direct naar Beweegvriendelijke omgeving op 

> Kernindicatoren Sport en Bewegen
Sport Toekomstverkenning

Krajicek playgrounds per gemeente

Krajicek playgrounds 2017

per gemeente
Krajicek playgrounds per gemeente 2017
Krajicek playgrounds 2017
GemeenteKrajicek Playgrounds
Appingedam0
Bedum0
Bellingwedde0
Ten Boer0
Delfzijl0
Groningen2
Grootegast0
Haren0
Hoogezand-Sappemeer0
Leek0
Loppersum0
Marum0
Almere2
Stadskanaal0
Slochteren0
Veendam0
Vlagtwedde0
Zeewolde0
Winsum0
Zuidhorn0
Dongeradeel0
Achtkarspelen0
Ameland0
het Bildt0
Franekeradeel0
Harlingen0
Heerenveen1
Kollumerland en Nieuwkruisland0
Leeuwarden1
Leeuwarderadeel0
Ooststellingwerf0
Opsterland0
Schiermonnikoog0
Smallingerland1
Terschelling0
Vlieland0
Weststellingwerf0
Assen0
Coevorden1
Emmen0
Hoogeveen1
Meppel0
Littenseradiel0
Almelo2
Borne0
Dalfsen0
Deventer1
Enschede4
Haaksbergen0
Hardenberg0
Hellendoorn0
Hengelo0
Kampen0
Losser0
Noordoostpolder0
Oldenzaal0
Ommen0
Raalte0
Staphorst0
Tubbergen0
Urk0
Wierden0
Zwolle0
Rijnwaarden0
Aalten0
Apeldoorn1
Arnhem7
Barneveld0
Beuningen0
Brummen0
Buren0
Culemborg0
Doesburg0
Doetinchem0
Druten0
Duiven0
Ede0
Elburg0
Epe0
Ermelo0
Geldermalsen0
Harderwijk2
Hattem0
Heerde0
Heumen0
Lochem0
Maasdriel0
Nijkerk0
Nijmegen0
Oldebroek0
Putten0
Renkum0
Rheden1
Rozendaal0
Scherpenzeel0
Tiel0
Voorst0
Wageningen2
Westervoort0
Winterswijk0
Wijchen0
Zaltbommel0
Zevenaar0
Zutphen0
Nunspeet0
Dronten0
Neerijnen0
Amersfoort1
Baarn0
De Bilt0
Bunnik0
Bunschoten0
Eemnes0
Houten0
Leusden0
Lopik0
Montfoort0
Renswoude0
Rhenen0
Soest0
Utrecht7
Veenendaal0
Woudenberg0
Wijk bij Duurstede0
IJsselstein0
Zeist0
Nieuwegein0
Aalsmeer0
Alkmaar0
Amstelveen0
Amsterdam12
Beemster0
Bergen (NH.)0
Beverwijk0
Blaricum0
Bloemendaal0
Castricum0
Diemen0
Edam-Volendam0
Enkhuizen0
Haarlem3
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0
Haarlemmermeer0
Heemskerk0
Heemstede0
Heerhugowaard0
Heiloo0
Den Helder0
Hilversum0
Hoorn0
Huizen0
Landsmeer0
Langedijk0
Laren0
Medemblik0
Oostzaan0
Opmeer0
Ouder-Amstel0
Purmerend0
Schagen0
Texel0
Uitgeest0
Uithoorn0
Velsen0
Weesp0
Zandvoort0
Zaanstad3
Alblasserdam0
Alphen aan den Rijn0
Barendrecht0
Drechterland0
Brielle0
Capelle aan den IJssel0
Delft2
Dordrecht1
Gorinchem0
Gouda0
's-Gravenhage17
Hardinxveld-Giessendam0
Hellevoetsluis0
Hendrik-Ido-Ambacht0
Stede Broec0
Hillegom0
Katwijk0
Krimpen aan den IJssel0
Leerdam0
Leiden2
Leiderdorp0
Lisse0
Maassluis0
Nieuwkoop0
Noordwijk0
Noordwijkerhout0
Oegstgeest0
Oud-Beijerland0
Binnenmaas0
Korendijk0
Oudewater0
Papendrecht0
Ridderkerk1
Rotterdam18
Rijswijk0
Schiedam2
Sliedrecht0
Cromstrijen0
Albrandswaard0
Westvoorne0
Strijen0
Vianen0
Vlaardingen0
Voorschoten0
Waddinxveen0
Wassenaar0
Woerden0
Zoetermeer2
Zoeterwoude0
Zwijndrecht0
Borsele0
Goes0
West Maas en Waal0
Hulst0
Kapelle0
Middelburg0
Giessenlanden0
Reimerswaal0
Zederik0
Terneuzen0
Tholen0
Veere0
Vlissingen1
Lingewaal0
De Ronde Venen0
Tytsjerksteradiel0
Aalburg0
Asten0
Baarle-Nassau0
Bergen op Zoom2
Best0
Boekel0
Boxmeer0
Boxtel0
Breda1
Deurne0
Pekela0
Dongen0
Eersel0
Eindhoven1
Etten-Leur0
Geertruidenberg0
Gilze en Rijen0
Goirle0
Grave0
Haaren0
Helmond0
's-Hertogenbosch3
Heusden0
Hilvarenbeek0
Loon op Zand0
Mill en Sint Hubert0
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0
Oirschot0
Oisterwijk0
Oosterhout0
Oss0
Rucphen0
Sint-Michielsgestel0
Someren0
Son en Breugel0
Steenbergen0
Waterland0
Tilburg3
Uden0
Valkenswaard0
Veldhoven0
Vught0
Waalre0
Waalwijk0
Werkendam0
Woensdrecht0
Woudrichem0
Zundert0
Wormerland0
Onderbanken0
Landgraaf0
Beek0
Beesel0
Bergen (L.)0
Brunssum0
Gennep0
Heerlen0
Kerkrade0
Maastricht0
Meerssen0
Mook en Middelaar0
Nederweert0
Nuth0
Roermond0
Schinnen0
Simpelveld0
Stein0
Vaals0
Venlo0
Venray0
Voerendaal0
Weert0
Valkenburg aan de Geul0
Lelystad0
Horst aan de Maas0
Oude IJsselstreek0
Teylingen0
Utrechtse Heuvelrug0
Oost Gelre0
Koggenland0
Lansingerland0
Leudal0
Maasgouw0
Eemsmond0
Gemert-Bakel0
Halderberge0
Heeze-Leende0
Laarbeek0
De Marne0
Reusel-De Mierden0
Roerdalen0
Roosendaal2
Schouwen-Duiveland0
Aa en Hunze0
Borger-Odoorn0
Cuijk0
Landerd0
De Wolden0
Noord-Beveland0
Wijdemeren0
Noordenveld0
Twenterand0
Westerveld0
Sint Anthonis0
Lingewaard0
Cranendonck0
Steenwijkerland0
Moerdijk0
Echt-Susteren0
Sluis0
Drimmelen0
Bernheze0
Ferwerderadiel0
Alphen-Chaam0
Bergeijk0
Bladel0
Gulpen-Wittem0
Tynaarlo0
Midden-Drenthe0
Overbetuwe0
Hof van Twente0
Neder-Betuwe0
Rijssen-Holten0
Geldrop-Mierlo0
Olst-Wijhe0
Dinkelland0
Westland0
Midden-Delfland0
Berkelland0
Bronckhorst0
Sittard-Geleen1
Kaag en Braassem0
Dantumadiel0
Zuidplas0
Peel en Maas0
Oldambt0
Zwartewaterland0
Súdwest-Fryslân0
Bodegraven-Reeuwijk0
Eijsden-Margraten0
Stichtse Vecht0
Menameradiel0
Hollands Kroon0
Leidschendam-Voorburg1
Goeree-Overflakkee0
Pijnacker-Nootdorp0
Molenwaard0
Nissewaard0
Krimpenerwaard0
De Fryske Marren0
Gooise Meren0
Berg en Dal0
Meierijstad1
Montferland0
Menterwolde0
View all detail data

Veel Krajicek playgrounds in de grote steden

Krajicek Playgrounds zijn openbare sportpleintjes die samen met buurtbewoners worden ingericht met ondersteuning van de Richard Krajicek Foundation. Er zijn 116 Playgrounds verspreid over heel Nederland waar dagelijks 4.250 kinderen sporten en spelen. De meeste daarvan liggen in de 3 grote steden. In Rotterdam zijn 18 playgrounds te vinden, in Den Haag 17 en in Amsterdam 12. Buiten Nederland zijn Krajicek Playgrounds gestart in Londen en Paramaribo.

Stimuleren van sportieve activiteiten in de wijk met Krajicek playgrounds

De Krajicek Foundation biedt kinderen in aandachtswijken een sociaal veilige plek (Krajicek Playground) in samenwerking met gemeenten. Elke playground heeft een eigen sportleider die minimaal 3x per week (in totaal 9 uur) activiteiten organiseert. Naast de playgrounds biedt de Krajicek Foundation intensieve begeleiding (Krajicek Scholarshippers) en de kans op een studiebeurs. Ze stimuleren hiermee sportieve activiteiten voor jongeren in wijken waar de mogelijkheden beperkt zijn.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Cruyff Courts per gemeente

Cruyff Courts 2017

per gemeente, peildatum 7 juni 2017
Cruyff courts 2017 per gemeente
Cruyff Courts 2017
GemeenteCruyff Courts
Aa en HunzeRegulier: 0
Speciaal: 0
AalburgRegulier: 0
Speciaal: 0
AalsmeerRegulier: 0
Speciaal: 0
AaltenRegulier: 0
Speciaal: 0
AchtkarspelenRegulier: 0
Speciaal: 0
AlblasserdamRegulier: 0
Speciaal: 0
AlbrandswaardRegulier: 0
Speciaal: 0
AlkmaarRegulier: 1
Speciaal: 0
AlmeloRegulier: 1
Speciaal: 0
AlmereRegulier: 2
Speciaal: 0
Alphen aan den RijnRegulier: 0
Speciaal: 1
Alphen-ChaamRegulier: 0
Speciaal: 0
AmelandRegulier: 0
Speciaal: 0
AmersfoortRegulier: 1
Speciaal: 0
AmstelveenRegulier: 0
Speciaal: 0
AmsterdamRegulier: 14
Speciaal: 3
ApeldoornRegulier: 2
Speciaal: 2
AppingedamRegulier: 0
Speciaal: 0
ArnhemRegulier: 2
Speciaal: 1
AssenRegulier: 1
Speciaal: 0
AstenRegulier: 0
Speciaal: 0
Baarle-NassauRegulier: 0
Speciaal: 0
BaarnRegulier: 1
Speciaal: 0
BarendrechtRegulier: 0
Speciaal: 0
BarneveldRegulier: 0
Speciaal: 0
BedumRegulier: 1
Speciaal: 0
BeekRegulier: 0
Speciaal: 0
BeemsterRegulier: 0
Speciaal: 0
BeeselRegulier: 0
Speciaal: 0
BellingweddeRegulier: 0
Speciaal: 0
Berg en DalRegulier: 0
Speciaal: 0
BergeijkRegulier: 0
Speciaal: 0
Bergen (L.)Regulier: 0
Speciaal: 0
Bergen (NH.)Regulier: 0
Speciaal: 1
Bergen op ZoomRegulier: 0
Speciaal: 0
BerkellandRegulier: 0
Speciaal: 0
BernhezeRegulier: 0
Speciaal: 0
BestRegulier: 0
Speciaal: 0
BeuningenRegulier: 0
Speciaal: 0
BeverwijkRegulier: 1
Speciaal: 1
BinnenmaasRegulier: 0
Speciaal: 0
BladelRegulier: 0
Speciaal: 0
BlaricumRegulier: 0
Speciaal: 0
BloemendaalRegulier: 0
Speciaal: 0
Bodegraven-ReeuwijkRegulier: 0
Speciaal: 0
BoekelRegulier: 0
Speciaal: 0
Borger-OdoornRegulier: 0
Speciaal: 0
BorneRegulier: 0
Speciaal: 0
BorseleRegulier: 0
Speciaal: 0
BoxmeerRegulier: 0
Speciaal: 0
BoxtelRegulier: 0
Speciaal: 1
BredaRegulier: 2
Speciaal: 0
BrielleRegulier: 0
Speciaal: 0
BronckhorstRegulier: 1
Speciaal: 0
BrummenRegulier: 1
Speciaal: 0
BrunssumRegulier: 0
Speciaal: 0
BunnikRegulier: 0
Speciaal: 0
BunschotenRegulier: 0
Speciaal: 0
BurenRegulier: 0
Speciaal: 0
Capelle aan den IJsselRegulier: 2
Speciaal: 0
CastricumRegulier: 0
Speciaal: 0
CoevordenRegulier: 0
Speciaal: 0
CranendonckRegulier: 0
Speciaal: 0
CromstrijenRegulier: 0
Speciaal: 0
CuijkRegulier: 0
Speciaal: 0
CulemborgRegulier: 0
Speciaal: 0
DalfsenRegulier: 0
Speciaal: 0
DantumadielRegulier: 0
Speciaal: 0
De BiltRegulier: 1
Speciaal: 0
De Fryske MarrenRegulier: 0
Speciaal: 0
De MarneRegulier: 0
Speciaal: 0
De Ronde VenenRegulier: 1
Speciaal: 0
De WoldenRegulier: 0
Speciaal: 0
DelftRegulier: 0
Speciaal: 1
DelfzijlRegulier: 0
Speciaal: 0
Den HelderRegulier: 1
Speciaal: 0
DeurneRegulier: 0
Speciaal: 0
DeventerRegulier: 2
Speciaal: 0
DiemenRegulier: 1
Speciaal: 0
DinkellandRegulier: 0
Speciaal: 0
DoesburgRegulier: 0
Speciaal: 0
DoetinchemRegulier: 0
Speciaal: 0
DongenRegulier: 0
Speciaal: 0
DongeradeelRegulier: 0
Speciaal: 0
DordrechtRegulier: 2
Speciaal: 1
DrechterlandRegulier: 0
Speciaal: 0
DrimmelenRegulier: 0
Speciaal: 0
DrontenRegulier: 1
Speciaal: 0
DrutenRegulier: 0
Speciaal: 0
DuivenRegulier: 0
Speciaal: 0
Echt-SusterenRegulier: 0
Speciaal: 0
Edam-VolendamRegulier: 1
Speciaal: 0
EdeRegulier: 0
Speciaal: 0
EemnesRegulier: 0
Speciaal: 0
EemsmondRegulier: 0
Speciaal: 0
EerselRegulier: 0
Speciaal: 0
Eijsden-MargratenRegulier: 0
Speciaal: 0
EindhovenRegulier: 7
Speciaal: 1
ElburgRegulier: 0
Speciaal: 0
EmmenRegulier: 0
Speciaal: 0
EnkhuizenRegulier: 0
Speciaal: 0
EnschedeRegulier: 5
Speciaal: 2
EpeRegulier: 0
Speciaal: 0
ErmeloRegulier: 0
Speciaal: 1
Etten-LeurRegulier: 1
Speciaal: 0
FerwerderadielRegulier: 0
Speciaal: 0
FranekeradeelRegulier: 0
Speciaal: 0
GeertruidenbergRegulier: 0
Speciaal: 0
GeldermalsenRegulier: 0
Speciaal: 0
Geldrop-MierloRegulier: 1
Speciaal: 1
Gemert-BakelRegulier: 0
Speciaal: 0
GennepRegulier: 0
Speciaal: 0
GiessenlandenRegulier: 0
Speciaal: 0
Gilze en RijenRegulier: 0
Speciaal: 0
Goeree-OverflakkeeRegulier: 0
Speciaal: 1
GoesRegulier: 0
Speciaal: 0
GoirleRegulier: 0
Speciaal: 0
Gooise MerenRegulier: 0
Speciaal: 0
GorinchemRegulier: 1
Speciaal: 0
GoudaRegulier: 0
Speciaal: 0
GraveRegulier: 0
Speciaal: 0
GroningenRegulier: 2
Speciaal: 0
GrootegastRegulier: 0
Speciaal: 0
Gulpen-WittemRegulier: 0
Speciaal: 0
HaaksbergenRegulier: 0
Speciaal: 0
HaarenRegulier: 0
Speciaal: 0
HaarlemRegulier: 1
Speciaal: 1
Haarlemmerliede en SpaarnwoudeRegulier: 0
Speciaal: 0
HaarlemmermeerRegulier: 0
Speciaal: 0
HalderbergeRegulier: 0
Speciaal: 0
HardenbergRegulier: 0
Speciaal: 0
HarderwijkRegulier: 0
Speciaal: 0
Hardinxveld-GiessendamRegulier: 0
Speciaal: 0
HarenRegulier: 0
Speciaal: 1
HarlingenRegulier: 0
Speciaal: 0
HattemRegulier: 0
Speciaal: 0
HeemskerkRegulier: 1
Speciaal: 0
HeemstedeRegulier: 0
Speciaal: 0
HeerdeRegulier: 0
Speciaal: 0
HeerenveenRegulier: 1
Speciaal: 0
HeerhugowaardRegulier: 0
Speciaal: 0
HeerlenRegulier: 0
Speciaal: 0
Heeze-LeendeRegulier: 0
Speciaal: 1
HeilooRegulier: 0
Speciaal: 0
HellendoornRegulier: 0
Speciaal: 0
HellevoetsluisRegulier: 0
Speciaal: 0
HelmondRegulier: 0
Speciaal: 0
Hendrik-Ido-AmbachtRegulier: 0
Speciaal: 0
HengeloRegulier: 1
Speciaal: 0
het BildtRegulier: 0
Speciaal: 0
HeumenRegulier: 0
Speciaal: 0
HeusdenRegulier: 0
Speciaal: 0
HillegomRegulier: 0
Speciaal: 0
HilvarenbeekRegulier: 0
Speciaal: 0
HilversumRegulier: 2
Speciaal: 0
Hof van TwenteRegulier: 0
Speciaal: 0
Hollands KroonRegulier: 0
Speciaal: 0
HoogeveenRegulier: 1
Speciaal: 0
Hoogezand-SappemeerRegulier: 1
Speciaal: 0
HoornRegulier: 3
Speciaal: 0
Horst aan de MaasRegulier: 0
Speciaal: 0
HoutenRegulier: 0
Speciaal: 0
HuizenRegulier: 0
Speciaal: 0
HulstRegulier: 0
Speciaal: 0
IJsselsteinRegulier: 0
Speciaal: 0
Kaag en BraassemRegulier: 0
Speciaal: 0
KampenRegulier: 1
Speciaal: 0
KapelleRegulier: 0
Speciaal: 0
KatwijkRegulier: 1
Speciaal: 0
KerkradeRegulier: 1
Speciaal: 0
KoggenlandRegulier: 0
Speciaal: 0
Kollumerland en NieuwkruislandRegulier: 0
Speciaal: 0
KorendijkRegulier: 0
Speciaal: 0
Krimpen aan den IJsselRegulier: 0
Speciaal: 0
KrimpenerwaardRegulier: 0
Speciaal: 0
LaarbeekRegulier: 0
Speciaal: 0
LanderdRegulier: 0
Speciaal: 0
LandgraafRegulier: 0
Speciaal: 0
LandsmeerRegulier: 0
Speciaal: 0
LangedijkRegulier: 0
Speciaal: 0
LansingerlandRegulier: 0
Speciaal: 0
LarenRegulier: 0
Speciaal: 0
LeekRegulier: 0
Speciaal: 0
LeerdamRegulier: 0
Speciaal: 0
LeeuwardenRegulier: 1
Speciaal: 1
LeeuwarderadeelRegulier: 0
Speciaal: 0
LeidenRegulier: 0
Speciaal: 0
LeiderdorpRegulier: 0
Speciaal: 0
Leidschendam-VoorburgRegulier: 0
Speciaal: 0
LelystadRegulier: 1
Speciaal: 0
LeudalRegulier: 0
Speciaal: 0
LeusdenRegulier: 0
Speciaal: 0
LingewaalRegulier: 0
Speciaal: 0
LingewaardRegulier: 0
Speciaal: 0
LisseRegulier: 0
Speciaal: 0
LittenseradielRegulier: 0
Speciaal: 0
LochemRegulier: 0
Speciaal: 0
Loon op ZandRegulier: 0
Speciaal: 0
LopikRegulier: 0
Speciaal: 0
LoppersumRegulier: 0
Speciaal: 0
LosserRegulier: 0
Speciaal: 0
MaasdrielRegulier: 0
Speciaal: 0
MaasgouwRegulier: 0
Speciaal: 0
MaassluisRegulier: 1
Speciaal: 0
MaastrichtRegulier: 2
Speciaal: 0
MarumRegulier: 0
Speciaal: 0
MedemblikRegulier: 1
Speciaal: 0
MeerssenRegulier: 0
Speciaal: 0
MeierijstadRegulier: 0
Speciaal: 0
MenameradielRegulier: 0
Speciaal: 0
MenterwoldeRegulier: 0
Speciaal: 0
MeppelRegulier: 0
Speciaal: 0
MiddelburgRegulier: 0
Speciaal: 1
Midden-DelflandRegulier: 0
Speciaal: 0
Midden-DrentheRegulier: 0
Speciaal: 0
Mill en Sint HubertRegulier: 0
Speciaal: 0
MoerdijkRegulier: 0
Speciaal: 0
MolenwaardRegulier: 0
Speciaal: 0
MontferlandRegulier: 0
Speciaal: 1
MontfoortRegulier: 0
Speciaal: 0
Mook en MiddelaarRegulier: 0
Speciaal: 0
Neder-BetuweRegulier: 0
Speciaal: 0
NederweertRegulier: 0
Speciaal: 0
NeerijnenRegulier: 0
Speciaal: 0
NieuwegeinRegulier: 0
Speciaal: 0
NieuwkoopRegulier: 0
Speciaal: 0
NijkerkRegulier: 0
Speciaal: 0
NijmegenRegulier: 4
Speciaal: 0
NissewaardRegulier: 0
Speciaal: 0
Noord-BevelandRegulier: 0
Speciaal: 0
NoordenveldRegulier: 0
Speciaal: 0
NoordoostpolderRegulier: 0
Speciaal: 0
NoordwijkRegulier: 0
Speciaal: 0
NoordwijkerhoutRegulier: 0
Speciaal: 0
Nuenen, Gerwen en NederwettenRegulier: 0
Speciaal: 0
NunspeetRegulier: 0
Speciaal: 0
NuthRegulier: 0
Speciaal: 0
OegstgeestRegulier: 0
Speciaal: 0
OirschotRegulier: 0
Speciaal: 0
OisterwijkRegulier: 0
Speciaal: 0
OldambtRegulier: 0
Speciaal: 0
OldebroekRegulier: 0
Speciaal: 0
OldenzaalRegulier: 0
Speciaal: 0
Olst-WijheRegulier: 0
Speciaal: 0
OmmenRegulier: 0
Speciaal: 0
OnderbankenRegulier: 0
Speciaal: 0
Oost GelreRegulier: 0
Speciaal: 1
OosterhoutRegulier: 1
Speciaal: 0
OoststellingwerfRegulier: 0
Speciaal: 0
OostzaanRegulier: 0
Speciaal: 0
OpmeerRegulier: 0
Speciaal: 0
OpsterlandRegulier: 0
Speciaal: 0
OssRegulier: 1
Speciaal: 0
Oud-BeijerlandRegulier: 0
Speciaal: 0
Oude IJsselstreekRegulier: 0
Speciaal: 0
Ouder-AmstelRegulier: 0
Speciaal: 0
OudewaterRegulier: 0
Speciaal: 0
OverbetuweRegulier: 0
Speciaal: 0
PapendrechtRegulier: 1
Speciaal: 0
Peel en MaasRegulier: 0
Speciaal: 0
PekelaRegulier: 0
Speciaal: 0
Pijnacker-NootdorpRegulier: 0
Speciaal: 0
PurmerendRegulier: 0
Speciaal: 0
PuttenRegulier: 0
Speciaal: 0
RaalteRegulier: 0
Speciaal: 0
ReimerswaalRegulier: 0
Speciaal: 0
RenkumRegulier: 0
Speciaal: 1
RenswoudeRegulier: 0
Speciaal: 0
Reusel-De MierdenRegulier: 0
Speciaal: 0
RhedenRegulier: 0
Speciaal: 0
RhenenRegulier: 0
Speciaal: 0
RidderkerkRegulier: 1
Speciaal: 0
RijnwaardenRegulier: 0
Speciaal: 0
Rijssen-HoltenRegulier: 0
Speciaal: 0
RijswijkRegulier: 1
Speciaal: 0
RoerdalenRegulier: 0
Speciaal: 0
RoermondRegulier: 1
Speciaal: 0
RoosendaalRegulier: 1
Speciaal: 1
RotterdamRegulier: 13
Speciaal: 1
RozendaalRegulier: 0
Speciaal: 0
RucphenRegulier: 0
Speciaal: 0
SchagenRegulier: 1
Speciaal: 0
ScherpenzeelRegulier: 1
Speciaal: 0
SchiedamRegulier: 1
Speciaal: 0
SchiermonnikoogRegulier: 0
Speciaal: 0
SchinnenRegulier: 0
Speciaal: 0
Schouwen-DuivelandRegulier: 0
Speciaal: 0
's-GravenhageRegulier: 5
Speciaal: 0
's-HertogenboschRegulier: 2
Speciaal: 2
SimpelveldRegulier: 0
Speciaal: 0
Sint AnthonisRegulier: 0
Speciaal: 0
Sint-MichielsgestelRegulier: 0
Speciaal: 1
Sittard-GeleenRegulier: 1
Speciaal: 0
SliedrechtRegulier: 0
Speciaal: 0
SlochterenRegulier: 0
Speciaal: 0
SluisRegulier: 0
Speciaal: 0
SmallingerlandRegulier: 0
Speciaal: 0
SoestRegulier: 0
Speciaal: 0
SomerenRegulier: 0
Speciaal: 0
Son en BreugelRegulier: 0
Speciaal: 0
StadskanaalRegulier: 0
Speciaal: 0
StaphorstRegulier: 0
Speciaal: 0
Stede BroecRegulier: 0
Speciaal: 0
SteenbergenRegulier: 0
Speciaal: 0
SteenwijkerlandRegulier: 0
Speciaal: 0
SteinRegulier: 0
Speciaal: 0
Stichtse VechtRegulier: 0
Speciaal: 0
StrijenRegulier: 0
Speciaal: 0
Súdwest FryslânRegulier: 0
Speciaal: 0
Ten BoerRegulier: 0
Speciaal: 0
TerneuzenRegulier: 0
Speciaal: 0
TerschellingRegulier: 0
Speciaal: 0
TexelRegulier: 0
Speciaal: 0
TeylingenRegulier: 0
Speciaal: 0
TholenRegulier: 0
Speciaal: 0
TielRegulier: 1
Speciaal: 1
TilburgRegulier: 4
Speciaal: 1
TubbergenRegulier: 0
Speciaal: 0
TwenterandRegulier: 0
Speciaal: 0
TynaarloRegulier: 0
Speciaal: 0
TytsjerksteradielRegulier: 0
Speciaal: 0
UdenRegulier: 1
Speciaal: 0
UitgeestRegulier: 0
Speciaal: 0
UithoornRegulier: 0
Speciaal: 0
UrkRegulier: 0
Speciaal: 0
UtrechtRegulier: 4
Speciaal: 1
Utrechtse HeuvelrugRegulier: 0
Speciaal: 1
VaalsRegulier: 0
Speciaal: 0
Valkenburg aan de GeulRegulier: 0
Speciaal: 1
ValkenswaardRegulier: 0
Speciaal: 0
VeendamRegulier: 0
Speciaal: 0
VeenendaalRegulier: 0
Speciaal: 0
VeereRegulier: 0
Speciaal: 0
VeldhovenRegulier: 0
Speciaal: 0
VelsenRegulier: 1
Speciaal: 0
VenloRegulier: 3
Speciaal: 1
VenrayRegulier: 0
Speciaal: 0
VianenRegulier: 0
Speciaal: 0
VlaardingenRegulier: 0
Speciaal: 0
VlagtweddeRegulier: 0
Speciaal: 0
VlielandRegulier: 0
Speciaal: 0
VlissingenRegulier: 1
Speciaal: 0
VoerendaalRegulier: 0
Speciaal: 0
VoorschotenRegulier: 0
Speciaal: 0
VoorstRegulier: 0
Speciaal: 1
VughtRegulier: 0
Speciaal: 0
WaalreRegulier: 0
Speciaal: 0
WaalwijkRegulier: 1
Speciaal: 0
WaddinxveenRegulier: 0
Speciaal: 0
WageningenRegulier: 0
Speciaal: 0
WassenaarRegulier: 0
Speciaal: 0
WaterlandRegulier: 0
Speciaal: 0
WeertRegulier: 0
Speciaal: 0
WeespRegulier: 0
Speciaal: 0
WerkendamRegulier: 0
Speciaal: 0
West Maas en WaalRegulier: 0
Speciaal: 0
WesterveldRegulier: 0
Speciaal: 0
WestervoortRegulier: 0
Speciaal: 0
WestlandRegulier: 0
Speciaal: 1
WeststellingwerfRegulier: 0
Speciaal: 0
WestvoorneRegulier: 0
Speciaal: 0
WierdenRegulier: 0
Speciaal: 0
WijchenRegulier: 0
Speciaal: 0
WijdemerenRegulier: 0
Speciaal: 0
Wijk bij DuurstedeRegulier: 0
Speciaal: 0
WinsumRegulier: 0
Speciaal: 0
WinterswijkRegulier: 0
Speciaal: 0
WoensdrechtRegulier: 0
Speciaal: 0
WoerdenRegulier: 0
Speciaal: 0
WormerlandRegulier: 0
Speciaal: 0
WoudenbergRegulier: 0
Speciaal: 0
WoudrichemRegulier: 0
Speciaal: 0
ZaanstadRegulier: 2
Speciaal: 0
ZaltbommelRegulier: 0
Speciaal: 0
ZandvoortRegulier: 0
Speciaal: 0
ZederikRegulier: 0
Speciaal: 0
ZeewoldeRegulier: 0
Speciaal: 0
ZeistRegulier: 0
Speciaal: 0
ZevenaarRegulier: 1
Speciaal: 0
ZoetermeerRegulier: 0
Speciaal: 1
ZoeterwoudeRegulier: 0
Speciaal: 0
ZuidhornRegulier: 0
Speciaal: 0
ZuidplasRegulier: 0
Speciaal: 0
ZundertRegulier: 0
Speciaal: 0
ZutphenRegulier: 0
Speciaal: 0
ZwartewaterlandRegulier: 0
Speciaal: 0
ZwijndrechtRegulier: 0
Speciaal: 0
ZwolleRegulier: 1
Speciaal: 0
View all detail data

Meeste Cruyff Courts en schoolpleinen 14 in de Randstad en Noord-Brabant

Op de peildatum 7 juni 2017 waren er 139 Cruyff Courts in Nederland. De meeste Cruyff Courts zijn te vinden in Amsterdam (14), Rotterdam (13) en Eindhoven (7). De Cruyff Courts zijn over het hele land verspreid, maar de meeste velden zijn te vinden in de Randstad en Noord-Brabant. Ook de speciale Nederlandse gemeenten Bonaire, Saba en St. Eustatius hebben een Cruyff Court en er zijn 45 Cruyff Courts in het buitenland. De aanleg van Cruyff Courts heeft als doel plekken te creeëren waar kinderen veilig kunnen sporten en buiten kunnen spelen.

Speciale Cruyff Courts 

Naast de ‘gewone’ Cruyff Courts zijn er speciale Cruyff Courts voor kinderen met een handicap. Hiervan zijn er 40 in Nederland, met name in Noord-Brabant, Noord-Holland, Zuid-Holland en Gelderland. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Schoolplein14 per gemeente

Schoolplein14 2017

per gemeente, peildatum 7 juni 2017
Schoolplein 14 2017 per gemeente
Schoolplein14 2017
GemeenteSchoolplein14
Aa en Hunze 
Aalburg 
Aalsmeer 
Aalten 
Achtkarspelen 
Alblasserdam 
Albrandswaard 
Alkmaar 
Almelo6
Almere3
Alphen aan den Rijn 
Alphen-Chaam 
Ameland 
Amersfoort2
Amstelveen2
Amsterdam28
Apeldoorn3
Appingedam 
Arnhem7
Assen1
Asten1
Baarle-Nassau 
Baarn 
Barendrecht 
Barneveld 
Bedum1
Beek1
Beemster 
Beesel 
Bellingwedde 
Berg en Dal 
Bergeijk 
Bergen (L.) 
Bergen (NH.) 
Bergen op Zoom1
Berkelland 
Bernheze 
Best2
Beuningen 
Beverwijk 
Binnenmaas 
Bladel 
Blaricum 
Bloemendaal1
Bodegraven-Reeuwijk 
Boekel 
Borger-Odoorn 
Borne 
Borsele 
Boxmeer 
Boxtel 
Breda2
Brielle 
Bronckhorst 
Brummen 
Brunssum1
Bunnik 
Bunschoten 
Buren 
Capelle aan den IJssel 
Castricum1
Coevorden1
Cranendonck 
Cromstrijen 
Cuijk 
Culemborg 
Dalfsen 
Dantumadiel1
De Bilt 
De Fryske Marren1
De Marne 
De Ronde Venen3
De Wolden 
Delft 
Delfzijl 
Den Helder1
Deurne 
Deventer1
Diemen1
Dinkelland 
Doesburg 
Doetinchem 
Dongen1
Dongeradeel 
Dordrecht9
Drechterland 
Drimmelen1
Dronten 
Druten1
Duiven1
Echt-Susteren 
Edam-Volendam1
Ede2
Eemnes 
Eemsmond 
Eersel 
Eijsden-Margraten 
Eindhoven 
Elburg 
Emmen4
Enkhuizen 
Enschede3
Epe1
Ermelo 
Etten-Leur 
Ferwerderadiel 
Franekeradeel 
Geertruidenberg 
Geldermalsen 
Geldrop-Mierlo2
Gemert-Bakel 
Gennep 
Giessenlanden 
Gilze en Rijen2
Goeree-Overflakkee 
Goes1
Goirle1
Gooise Meren1
Gorinchem 
Gouda 
Grave 
Groningen1
Grootegast 
Gulpen-Wittem 
Haaksbergen 
Haaren 
Haarlem4
Haarlemmerliede en Spaarnwoude 
Haarlemmermeer2
Halderberge 
Hardenberg2
Harderwijk 
Hardinxveld-Giessendam 
Haren1
Harlingen 
Hattem 
Heemskerk 
Heemstede 
Heerde 
Heerenveen 
Heerhugowaard 
Heerlen4
Heeze-Leende 
Heiloo 
Hellendoorn 
Hellevoetsluis 
Helmond8
Hendrik-Ido-Ambacht 
Hengelo1
het Bildt 
Heumen 
Heusden1
Hillegom 
Hilvarenbeek 
Hilversum2
Hof van Twente1
Hollands Kroon1
Hoogeveen 
Hoogezand-Sappemeer 
Hoorn3
Horst aan de Maas 
Houten 
Huizen1
Hulst 
IJsselstein 
Kaag en Braassem 
Kampen2
Kapelle 
Katwijk 
Kerkrade1
Koggenland1
Kollumerland en Nieuwkruisland 
Korendijk1
Krimpen aan den IJssel 
Krimpenerwaard1
Laarbeek 
Landerd 
Landgraaf 
Landsmeer 
Langedijk1
Lansingerland3
Laren 
Leek 
Leerdam 
Leeuwarden1
Leeuwarderadeel1
Leiden 
Leiderdorp 
Leidschendam-Voorburg4
Lelystad1
Leudal2
Leusden 
Lingewaal 
Lingewaard 
Lisse 
Littenseradiel1
Lochem 
Loon op Zand 
Lopik 
Loppersum 
Losser 
Maasdriel1
Maasgouw 
Maassluis 
Maastricht 
Marum 
Medemblik1
Meerssen 
Meierijstad1
Menameradiel1
Menterwolde 
Meppel 
Middelburg1
Midden-Delfland1
Midden-Drenthe 
Mill en Sint Hubert 
Moerdijk1
Molenwaard 
Montferland1
Montfoort 
Mook en Middelaar1
Neder-Betuwe 
Nederweert 
Neerijnen 
Nieuwegein 
Nieuwkoop 
Nijkerk1
Nijmegen3
Nissewaard 
Noord-Beveland 
Noordenveld 
Noordoostpolder 
Noordwijk 
Noordwijkerhout 
Nuenen, Gerwen en Nederwetten 
Nunspeet 
Nuth 
Oegstgeest 
Oirschot 
Oisterwijk 
Oldambt 
Oldebroek 
Oldenzaal1
Olst-Wijhe 
Ommen 
Onderbanken 
Oost Gelre 
Oosterhout1
Ooststellingwerf 
Oostzaan 
Opmeer 
Opsterland 
Oss1
Oud-Beijerland 
Oude IJsselstreek 
Ouder-Amstel2
Oudewater 
Overbetuwe1
Papendrecht 
Peel en Maas 
Pekela1
Pijnacker-Nootdorp 
Purmerend1
Putten 
Raalte 
Reimerswaal 
Renkum 
Renswoude 
Reusel-De Mierden 
Rheden1
Rhenen 
Ridderkerk 
Rijnwaarden1
Rijssen-Holten 
Rijswijk2
Roerdalen 
Roermond 
Roosendaal2
Rotterdam7
Rozendaal 
Rucphen 
Schagen1
Scherpenzeel 
Schiedam12
Schiermonnikoog 
Schinnen 
Schouwen-Duiveland 
's-Gravenhage27
's-Hertogenbosch5
Simpelveld 
Sint Anthonis 
Sint-Michielsgestel1
Sittard-Geleen 
Sliedrecht 
Slochteren 
Sluis 
Smallingerland1
Soest 
Someren 
Son en Breugel 
Stadskanaal 
Staphorst 
Stede Broec1
Steenbergen 
Steenwijkerland 
Stein 
Stichtse Vecht 
Strijen 
Súdwest Fryslân3
Ten Boer 
Terneuzen1
Terschelling 
Texel 
Teylingen 
Tholen 
Tiel 
Tilburg11
Tubbergen 
Twenterand1
Tynaarlo2
Tytsjerksteradiel 
Uden 
Uitgeest1
Uithoorn 
Urk 
Utrecht11
Utrechtse Heuvelrug 
Vaals 
Valkenburg aan de Geul 
Valkenswaard 
Veendam 
Veenendaal 
Veere 
Veldhoven1
Velsen1
Venlo 
Venray1
Vianen1
Vlaardingen2
Vlagtwedde 
Vlieland 
Vlissingen1
Voerendaal 
Voorschoten 
Voorst1
Vught1
Waalre 
Waalwijk 
Waddinxveen 
Wageningen 
Wassenaar 
Waterland 
Weert 
Weesp 
Werkendam 
West Maas en Waal 
Westerveld1
Westervoort1
Westland1
Weststellingwerf 
Westvoorne 
Wierden 
Wijchen 
Wijdemeren2
Wijk bij Duurstede1
Winsum 
Winterswijk 
Woensdrecht 
Woerden 
Wormerland 
Woudenberg 
Woudrichem 
Zaanstad5
Zaltbommel2
Zandvoort2
Zederik 
Zeewolde 
Zeist 
Zevenaar 
Zoetermeer1
Zoeterwoude 
Zuidhorn 
Zuidplas 
Zundert 
Zutphen2
Zwartewaterland1
Zwijndrecht 
Zwolle1
View all detail data

Meeste scholen met een Schoolplein14 in de Randstad

Op de peildatum 7 juni 2017 waren er 296 scholen met een Schoolplein14 in Nederland. De meeste zijn te vinden in Amsterdam (28), Den Haag (27) en Schiedam (12). Schoolplein14 is over het hele land verspreid, maar de meeste pleinen zijn te vinden in de Randstad en Noord-Brabant. De aanleg van Schoolplein14, het nieuwste project van de Cruyff Foundation, heeft als doel alle leerlingen uit het primair onderwijs uit te dagen en te stimuleren om met elkaar te spelen en te sporten tijdens en na schooltijd. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Verantwoording

Bronverantwoording
  • Databestand SportAanbod

    De analyse van het Databestand SportAanbod wordt in 2018 opnieuw uitgevoerd op basis van gegevens uit eind 2017. Nieuwe cijfers worden medio 2018 verwacht.

Methoden
  • Kernindicator Beweegvriendelijke omgeving

    De kernindicator Beweegvriendelijke omgeving laat zien hoe de publieke ruimte in de fysieke woonomgeving scoort (op een vijfpuntschaal) op de mogelijkheid voor mensen om te sporten en te bewegen.

    De kernindicator is opgebouwd uit 6 deelindicatoren. 

    1. Publieke sportaccommodaties
    2. Sport- en speelplekken
    3. Sport-, speelruimtes
    4. Routes (paden)
    5. Buitengebied
    6. Nabijheid van voorzieningen

    De kernindicator is opgebouwd uit 6 deelindicatoren die afzonderlijk op een vijfpuntschaal zijn beoordeeld. De score op de kernindicator is het gemiddelde van de scores op de zes deelindicatoren.

    De kernindicator is in 2015 voor het eerst bepaald. Het absolute getal krijgt betekenis door het volgen van de kernindicator in de tijd en is nu vooral interessant voor het vergelijken van bijvoorbeeld gemeentes.

Andere websites over Sport op de kaart: Aanbod

Data en gegevensbronnen