Volksgezondheidenzorg.info

Zoekveld

SportSport op de kaart: Beleid

Buurtsportcoaches en combinatiefunctionarissen per gemeente

Buurtsportcoaches / Combinatiefunctionarissen 2017

per gemeente
Buurtsportcoaches en Combinatiefunctionarissen 2008-2017 per gemeente
Buurtsportcoaches / Combinatiefunctionarissen 2017
GemeenteAantal fteAantal fte per 1000 inwonersBedrag per 1000 inwoners
Aa en Hunze4,900,193928,73
Aalburg2,200,163367,26
Aalsmeer4,400,142820,35
Aalten2,500,091857,10
Achtkarspelen6,000,214289,28
Alblasserdam3,700,183675,27
Albrandswaard4,500,173622,10
Alkmaar20,000,183708,53
Almelo14,800,204098,41
Almere44,600,224454,53
Alphen aan den Rijn22,000,204057,79
Alphen-Chaam1,900,183892,42
Ameland1,400,387535,92
Amersfoort30,800,194014,32
Amstelveen6,200,061405,36
Amsterdam125,800,142990,03
Apeldoorn30,500,193824,92
Appingedam2,200,183636,37
Arnhem25,100,163242,44
Assen13,700,204073,15
Asten3,500,204226,09
Baarle-Nassau1,100,163231,33
Baarn4,000,163276,36
Barendrecht9,900,204105,76
Barneveld13,000,234623,17
Bedum2,300,214460,15
Beek3,100,193896,18
Beemster1,500,163361,32
Beesel2,700,204023,42
Bellingwedde1,600,173622,15
Berg en Dal6,500,183768,89
Bergeijk3,800,204190,00
Bergen (L.)2,700,204181,44
Bergen (NH.)4,100,132739,98
Bergen op Zoom12,500,183798,56
Berkelland9,200,204189,76
Bernheze2,900,091908,73
Best3,800,132595,78
Beuningen5,500,214384,32
Beverwijk7,000,173458,69
Binnenmaas4,000,132759,63
Bladel4,000,194025,51
Blaricum   
Bloemendaal3,400,142966,26
Bodegraven-Reeuwijk5,300,153156,67
Boekel2,000,193819,95
Borger-Odoorn5,100,204049,18
Borne4,500,193939,41
Borsele5,000,224428,59
Boxmeer6,100,214253,19
Boxtel4,500,142929,66
Breda32,100,173539,65
Brielle1,400,081611,29
Bronckhorst6,700,183708,15
Brummen3,800,183620,54
Brunssum5,000,173514,17
Bunnik1,300,081749,86
Bunschoten2,000,091955,61
Buren4,000,153027,28
Capelle aan den IJssel9,300,142813,11
Castricum5,300,153023,73
Coevorden3,100,081755,99
Cranendonck3,800,183720,78
Cromstrijen2,500,193973,11
Cuijk5,000,204090,70
Culemborg4,600,163309,64
Dalfsen2,600,091885,32
Dantumadiel4,200,224451,64
De Bilt6,200,142908,87
De Fryske Marren11,000,214283,76
De Marne1,500,143047,18
De Ronde Venen9,500,224449,52
De Wolden4,900,204162,48
Delft14,900,142954,33
Delfzijl3,000,122414,34
Den Helder10,800,193875,50
Deurne6,500,204080,98
Deventer19,300,193901,45
Diemen4,500,163342,91
Dinkelland6,000,224610,95
Doesburg1,800,153117,97
Doetinchem11,300,193986,62
Dongen5,200,204063,03
Dongeradeel5,300,224467,30
Dordrecht23,400,193966,08
Drechterland4,000,204166,52
Drimmelen5,200,193871,93
Dronten8,800,214347,27
Druten3,900,214262,34
Duiven3,600,142839,90
Echt-Susteren5,500,173502,34
Edam-Volendam7,500,204206,08
Ede17,400,153082,24
Eemnes   
Eemsmond2,600,163272,41
Eersel3,700,194013,58
Eijsden-Margraten2,700,102164,52
Eindhoven35,400,153130,36
Elburg5,000,214363,58
Emmen20,800,193889,27
Enkhuizen3,500,183792,79
Enschede28,200,173585,38
Epe6,300,193878,99
Ermelo4,700,173545,28
Etten-Leur5,900,132754,99
Ferwerderadiel1,900,214419,34
Franekeradeel3,700,183721,09
Geertruidenberg1,700,071616,35
Geldermalsen4,400,163294,80
Geldrop-Mierlo3,300,081690,49
Gemert-Bakel3,400,112268,51
Gennep3,200,183724,09
Giessenlanden3,200,214389,14
Gilze en Rijen5,200,193967,77
Goeree-Overflakkee9,900,204079,68
Goes6,900,183731,26
Goirle3,100,132671,14
Gooise Meren11,800,204145,69
Gorinchem6,900,193851,48
Gouda15,000,204197,16
Grave2,700,214315,84
Groningen25,300,122508,95
Grootegast2,900,234725,71
Gulpen-Wittem1,100,071563,92
Haaksbergen3,600,143004,77
Haaren   
Haarlem26,300,163313,27
Haarlemmerliede en Spaarnwoude1,200,214107,85
Haarlemmermeer30,400,204178,90
Halderberge3,200,102184,45
Hardenberg13,100,214383,28
Harderwijk9,000,193916,01
Hardinxveld-Giessendam3,100,173428,77
Haren2,200,112275,06
Harlingen3,100,193901,26
Hattem2,500,204115,78
Heemskerk7,600,193920,98
Heemstede3,000,112200,40
Heerde3,600,193940,41
Heerenveen9,700,193895,28
Heerhugowaard8,000,142932,35
Heerlen14,600,163366,13
Heeze-Leende3,000,193867,82
Heiloo3,200,142830,38
Hellendoorn7,400,204132,84
Hellevoetsluis3,400,081774,52
Helmond18,000,193997,36
Hendrik-Ido-Ambacht5,800,193950,45
Hengelo16,300,204062,51
het Bildt2,400,224592,10
Heumen   
Heusden9,000,204171,22
Hillegom3,400,153246,15
Hilvarenbeek2,500,163220,83
Hilversum6,800,071532,49
Hof van Twente7,100,204074,09
Hollands Kroon10,100,214261,95
Hoogeveen10,900,193944,98
Hoogezand-Sappemeer6,500,183806,90
Hoorn12,400,173428,89
Horst aan de Maas8,600,204083,84
Houten11,400,234659,20
Huizen8,700,214215,23
Hulst4,500,163335,49
IJsselstein7,100,204151,25
Kaag en Braassem4,700,173601,72
Kampen11,400,214343,03
Kapelle2,700,214359,76
Katwijk13,700,214272,20
Kerkrade   
Koggenland4,200,183746,73
Kollumerland en Nieuwkruisland2,800,214345,01
Korendijk   
Krimpen aan den IJssel4,400,153021,66
Krimpenerwaard10,200,183712,26
Laarbeek4,400,204067,58
Landerd2,300,153013,95
Landgraaf4,800,122553,12
Landsmeer0,900,071593,08
Langedijk5,900,214293,90
Lansingerland6,800,112265,01
Laren   
Leek2,900,143007,12
Leerdam4,400,214216,98
Leeuwarden18,100,163352,62
Leeuwarderadeel2,300,224604,47
Leiden14,200,112311,97
Leiderdorp2,400,081813,03
Leidschendam-Voorburg9,400,122528,79
Lelystad15,500,204049,53
Leudal7,500,204196,94
Leusden6,100,204105,23
Lingewaal1,700,153133,08
Lingewaard9,400,204072,69
Lisse3,300,142918,60
Littenseradiel1,900,173514,98
Lochem6,300,183778,77
Loon op Zand3,400,142914,56
Lopik2,500,173549,33
Loppersum1,300,132634,55
Losser4,400,193931,63
Maasdriel2,900,112386,10
Maasgouw4,300,183619,24
Maassluis4,400,132711,86
Maastricht17,600,142886,02
Marum1,600,153171,92
Medemblik9,100,204126,10
Meerssen1,600,081687,60
Meierijstad10,830,132723,49
Menameradiel3,000,224476,80
Menterwolde1,800,143023,10
Meppel6,200,183789,70
Middelburg9,300,193899,78
Midden-Delfland   
Midden-Drenthe6,800,204098,59
Mill en Sint Hubert2,300,214230,68
Moerdijk5,200,142827,92
Molenwaard5,500,183782,79
Montferland7,000,193986,86
Montfoort3,200,234580,70
Mook en Middelaar1,200,153100,96
Neder-Betuwe5,800,245035,10
Nederweert3,400,203993,65
Neerijnen2,000,163238,98
Nieuwegein11,500,183717,15
Nieuwkoop4,200,153044,60
Nijkerk8,600,204122,22
Nijmegen26,200,153035,03
Nissewaard16,700,193927,09
Noord-Beveland1,100,142966,67
Noordenveld4,500,132759,58
Noordoostpolder9,500,204081,81
Noordwijk4,400,173409,55
Noordwijkerhout2,300,142782,63
Nuenen, Gerwen en Nederwetten3,500,153040,14
Nunspeet6,100,224550,75
Nuth2,000,132612,34
Oegstgeest   
Oirschot2,800,153030,16
Oisterwijk5,300,204116,78
Oldambt5,200,132736,27
Oldebroek4,500,193853,11
Oldenzaal6,500,204054,58
Olst-Wijhe3,700,204177,47
Ommen3,500,194013,51
Onderbanken   
Oost Gelre6,500,214381,75
Oosterhout10,400,193840,63
Ooststellingwerf4,600,183634,37
Oostzaan1,400,142997,51
Opmeer2,300,204046,40
Opsterland4,700,153177,53
Oss17,800,193957,58
Oud-Beijerland4,600,193825,02
Oude IJsselstreek6,000,153046,60
Ouder-Amstel2,700,203998,80
Oudewater1,000,091905,17
Overbetuwe9,800,204159,17
Papendrecht   
Peel en Maas8,900,204105,35
Pekela1,500,112401,29
Pijnacker-Nootdorp10,800,204122,36
Purmerend15,700,193952,79
Putten4,600,183750,49
Raalte8,000,214376,64
Reimerswaal3,700,163325,19
Renkum5,100,163289,79
Renswoude   
Reusel-De Mierden2,500,193817,78
Rheden7,600,173519,05
Rhenen2,300,112368,27
Ridderkerk7,700,163394,75
Rijnwaarden   
Rijssen-Holten7,800,204113,18
Rijswijk7,000,132773,88
Roerdalen3,600,173531,35
Roermond8,700,153037,34
Roosendaal15,000,193902,84
Rotterdam109,900,173478,62
Rozendaal   
Rucphen   
Schagen9,500,204148,76
Scherpenzeel1,200,122567,29
Schiedam14,100,183642,88
Schiermonnikoog1,001,0621350,69
Schinnen2,200,163368,76
Schouwen-Duiveland2,800,081653,01
's-Gravenhage89,600,173427,94
's-Hertogenbosch26,800,173535,13
Simpelveld1,900,173703,52
Sint Anthonis2,600,224557,44
Sint-Michielsgestel4,300,153029,45
Sittard-Geleen17,000,183652,55
Sliedrecht3,600,142859,62
Slochteren2,300,153149,28
Sluis4,100,173448,55
Smallingerland8,300,142990,53
Soest6,800,142978,20
Someren4,000,214170,78
Son en Breugel2,400,142900,21
Stadskanaal6,400,193998,17
Staphorst3,300,193936,19
Stede Broec4,100,193803,49
Steenbergen4,500,183757,73
Steenwijkerland3,900,081821,94
Stein3,300,132677,88
Stichtse Vecht12,700,193971,79
Strijen1,600,183704,95
Súdwest Fryslân15,700,183748,12
Ten Boer1,700,234658,06
Terneuzen9,100,163343,40
Terschelling1,400,285634,49
Texel2,800,204103,13
Teylingen3,500,091948,30
Tholen5,800,224579,58
Tiel8,000,193874,15
Tilburg36,700,173445,84
Tubbergen5,100,244840,58
Twenterand4,400,132611,96
Tynaarlo6,300,183808,86
Tytsjerksteradiel6,700,204197,07
Uden8,300,204035,47
Uitgeest1,200,081775,64
Uithoorn5,800,193975,27
Urk6,000,295930,51
Utrecht49,100,142876,34
Utrechtse Heuvelrug9,800,194003,24
Vaals1,600,163222,34
Valkenburg aan de Geul2,000,122444,22
Valkenswaard5,500,183652,73
Veendam3,100,112253,85
Veenendaal8,300,122594,38
Veere3,300,152981,59
Veldhoven6,200,132794,22
Velsen12,200,183633,86
Venlo18,600,183703,32
Venray8,900,204091,10
Vianen4,200,214235,67
Vlaardingen12,700,173555,35
Vlagtwedde3,000,183820,65
Vlieland1,000,9218517,05
Vlissingen7,900,173558,36
Voerendaal2,300,183668,83
Voorschoten   
Voorst4,600,193812,67
Vught2,300,081758,77
Waalre2,600,153079,47
Waalwijk8,700,183695,80
Waddinxveen4,800,183649,41
Wageningen2,400,061275,75
Wassenaar3,100,112362,69
Waterland3,400,193942,79
Weert9,100,183683,58
Weesp1,400,071500,07
Werkendam4,200,153136,00
West Maas en Waal3,700,193927,73
Westerveld3,100,163272,06
Westervoort2,500,163296,97
Westland9,500,081798,54
Weststellingwerf4,300,163389,37
Westvoorne2,600,183662,27
Wierden4,500,183732,13
Wijchen8,500,204172,69
Wijdemeren3,500,142964,81
Wijk bij Duurstede3,100,132650,11
Winsum1,400,102039,27
Winterswijk5,200,173619,12
Woensdrecht1,700,071564,08
Woerden9,400,183670,14
Wormerland2,400,153073,38
Woudenberg2,700,214203,36
Woudrichem2,200,153095,46
Zaanstad27,800,183637,80
Zaltbommel5,500,193956,25
Zandvoort2,600,153110,53
Zederik3,100,224520,87
Zeewolde5,500,244900,87
Zeist11,800,183760,46
Zevenaar6,000,183714,35
Zoetermeer17,700,142850,34
Zoeterwoude   
Zuidhorn2,600,132752,85
Zuidplas8,100,193919,64
Zundert1,800,081669,89
Zutphen9,600,204073,04
Zwartewaterland3,400,153047,60
Zwijndrecht8,400,183778,41
Zwolle22,900,183659,15

Bron: Gemeentefonds 

View all detail data

371 deelnemende gemeenten in 2017

In 2017 zijn er in 371 gemeenten buurtsportcoaches. In de kaart is per gemeente aangegeven hoeveel aanvragen voor combinatiefunctionarissen zijn gehonoreerd in 2017, gemeten in aantal fte. In totaal worden er in 2017 bijna 2900 fte’s gerealiseerd met een totale rijksbijdrage van zo'n 58 miljoen euro.

Sport en bewegen in de buurt

In het kader van de Impuls brede scholen, sport en cultuur zijn vanaf 2008 combinatiefunctionarissen aangesteld die werkzaam zijn in twee van de aangewezen sectoren (onderwijs, sport en cultuur). Sinds 2012 investeert het ministerie van VWS in de uitbreiding en een bredere inzet van combinatiefuncties met extra buurtsportcoaches. Deze extra investering is onderdeel van het programma Sport en Bewegen in de Buurt en valt samen met de Impuls brede scholen, sport en cultuur onder de naam Brede impuls combinatiefuncties. Het budget dat VWS per gemeente beschikbaar heeft gesteld, is gebaseerd op het aantal inwoners tot 18 jaar van de betreffende gemeente (gemeten op 1 januari 2007). Gemeenten kunnen een aanvraag doen voor invulling van 60%, 80%, 100%, 120% of 140% van het beschikbare budget voor hun gemeente, daarnaast zijn zij zelf verantwoordelijk voor co-financiering. Voor 2017 is het maximale deelnamepercentage bijgesteld naar 136%. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Jeugdsportfonds per gemeente

Jeugdsportfonds 2016

per gemeente, aantal aanvragen
Jeugdsportfonds 2016 per gemeente
Jeugdsportfonds 2016
GemeenteAantal per 1000 4- t/m 17-jarigen
Aa en Hunze22,9
Aalburg6,3
Aalsmeer24,1
Aalten 
Achtkarspelen19,4
Alblasserdam 
Albrandswaard0,7
Alkmaar13,0
Almelo59,2
Almere35,7
Alphen aan den Rijn 
Alphen-Chaam 
Ameland11,6
Amersfoort51,0
Amstelveen 
Amsterdam59,6
Apeldoorn0,1
Appingedam7,7
Arnhem90,2
Assen14,7
Asten 
Baarle-Nassau 
Baarn 
Barendrecht 
Barneveld 
Bedum6,9
Beek14,8
Beemster 
Beesel32,5
Bellingwedde16,1
Berg en Dal 
Bergeijk 
Bergen (L.)22,2
Bergen (NH.)21,7
Bergen op Zoom 
Berkelland2,4
Bernheze5,0
Best 
Beuningen 
Beverwijk25,3
Binnenmaas8,8
Bladel 
Blaricum10,2
Bloemendaal 
Bodegraven-Reeuwijk1,8
Boekel 
Borger-Odoorn30,6
Borne9,9
Borsele17,7
Boxmeer 
Boxtel0,2
Breda97,7
Brielle 
Bronckhorst8,5
Brummen 
Brunssum 
Bunnik7,6
Bunschoten 
Buren 
Capelle aan den IJssel77,8
Castricum1,6
Coevorden1,7
Cranendonck 
Cromstrijen7,4
Cuijk 
Culemborg39,9
Dalfsen11,0
Dantumadiel15,2
De Bilt9,0
De Fryske Marren4,3
De Marne13,3
De Ronde Venen 
De Wolden13,8
Delft63,4
Delfzijl32,8
Den Helder61,5
Deurne 
Deventer 
Diemen 
Dinkelland 
Doesburg40,0
Doetinchem0,1
Dongen 
Dongeradeel19,3
Dordrecht 
Drechterland2,4
Drimmelen 
Dronten 
Druten 
Duiven2,6
Echt-Susteren 
Edam-Volendam 
Ede 
Eemnes16,4
Eemsmond24,6
Eersel 
Eijsden-Margraten9,2
Eindhoven34,1
Elburg 
Emmen34,0
Enkhuizen1,7
Enschede40,2
Epe 
Ermelo12,5
Etten-Leur 
Ferwerderadiel26,8
Franekeradeel23,7
Geertruidenberg 
Geldermalsen10,1
Geldrop-Mierlo48,0
Gemert-Bakel 
Gennep27,6
Giessenlanden 
Gilze en Rijen 
Goeree-Overflakkee 
Goes53,2
Goirle 
Gooise Meren16,6
Gorinchem0,9
Gouda 
Grave 
Groningen44,6
Grootegast9,1
Gulpen-Wittem11,2
Haaksbergen10,3
Haaren 
Haarlem47,8
Haarlemmerliede en Spaarnwoude 
Haarlemmermeer14,2
Halderberge 
Hardenberg15,7
Harderwijk13,6
Hardinxveld-Giessendam 
Haren4,1
Harlingen27,0
Hattem 
Heemskerk 
Heemstede 
Heerde4,8
Heerenveen18,4
Heerhugowaard 
Heerlen41,2
Heeze-Leende12,8
Heiloo 
Hellendoorn13,6
Hellevoetsluis 
Helmond 
Hendrik-Ido-Ambacht 
Hengelo32,6
het Bildt21,4
Heumen 
Heusden18,0
Hillegom27,5
Hilvarenbeek 
Hilversum14,7
Hof van Twente5,5
Hollands Kroon 
Hoogeveen43,6
Hoogezand-Sappemeer19,6
Hoorn2,6
Horst aan de Maas25,0
Houten8,9
Huizen6,3
Hulst22,3
IJsselstein28,2
Kaag en Braassem26,1
Kampen19,4
Kapelle36,1
Katwijk29,3
Kerkrade51,6
Koggenland0,2
Kollumerland en Nieuwkruisland19,0
Korendijk6,4
Krimpen aan den IJssel1,2
Krimpenerwaard9,2
Laarbeek 
Landerd0,4
Landgraaf0,2
Landsmeer 
Langedijk21,8
Lansingerland18,4
Laren5,5
Leek8,5
Leerdam0,6
Leeuwarden44,7
Leeuwarderadeel19,8
Leiden39,5
Leiderdorp20,3
Leidschendam-Voorburg 
Lelystad 
Leudal17,9
Leusden 
Lingewaal8,1
Lingewaard 
Lisse1,6
Littenseradiel 
Lochem6,1
Loon op Zand 
Lopik24,6
Loppersum13,3
Losser8,0
Maasdriel 
Maasgouw21,6
Maassluis2,6
Maastricht39,9
Marum4,5
Medemblik16,3
Meerssen9,6
Menameradiel17,7
Menterwolde10,3
Meppel1,2
Middelburg49,9
Midden-Delfland8,0
Midden-Drenthe3,4
Mill en Sint Hubert 
Moerdijk22,5
Molenwaard 
Montferland2,0
Montfoort24,4
Mook en Middelaar 
Neder-Betuwe10,8
Nederweert44,1
Neerijnen18,8
Nieuwegein 
Nieuwkoop22,0
Nijkerk0,1
Nijmegen 
Nissewaard0,3
Noord-Beveland1,0
Noordenveld19,5
Noordoostpolder 
Noordwijk15,4
Noordwijkerhout3,8
Nuenen, Gerwen en Nederwetten 
Nunspeet12,2
Nuth 
Oegstgeest1,0
Oirschot 
Oisterwijk0,7
Oldambt27,5
Oldebroek12,6
Oldenzaal 
Olst-Wijhe 
Ommen13,3
Onderbanken 
Oost Gelre 
Oosterhout 
Ooststellingwerf26,5
Oostzaan 
Opmeer20,0
Opsterland26,2
Oss18,7
Oud-Beijerland13,9
Oude IJsselstreek 
Ouder-Amstel 
Oudewater 
Overbetuwe 
Papendrecht 
Peel en Maas21,4
Pekela38,5
Pijnacker-Nootdorp18,7
Purmerend 
Putten 
Raalte 
Reimerswaal26,0
Renkum2,9
Renswoude 
Reusel-De Mierden 
Rheden6,1
Rhenen14,0
Ridderkerk0,3
Rijnwaarden4,6
Rijssen-Holten14,7
Rijswijk 
Roerdalen13,6
Roermond33,3
Roosendaal 
Rotterdam52,7
Rozendaal 
Rucphen 
Schagen 
Scherpenzeel 
Schiedam 
Schiermonnikoog 
Schijndel3,7
Schinnen 
Schouwen-Duiveland24,5
's-Gravenhage0,0
's-Hertogenbosch30,0
Simpelveld 
Sint Anthonis 
Sint-Michielsgestel1,4
Sint-Oedenrode0,3
Sittard-Geleen10,1
Sliedrecht 
Slochteren13,8
Sluis2,0
Smallingerland12,4
Soest33,3
Someren 
Son en Breugel 
Stadskanaal9,3
Staphorst 
Stede Broec4,1
Steenbergen 
Steenwijkerland14,1
Stein14,5
Stichtse Vecht10,1
Strijen17,2
Súdwest Fryslân 
Ten Boer15,7
Terneuzen40,8
Terschelling1,6
Texel 
Teylingen2,1
Tholen22,9
Tiel17,7
Tilburg 
Tubbergen6,4
Twenterand14,5
Tynaarlo24,3
Tytsjerksteradiel17,2
Uden17,4
Uitgeest 
Uithoorn 
Urk 
Utrecht11,0
Utrechtse Heuvelrug19,9
Vaals50,7
Valkenburg aan de Geul10,0
Valkenswaard22,6
Veendam28,3
Veenendaal26,3
Veere14,1
Veghel2,3
Veldhoven 
Velsen 
Venlo40,0
Venray48,2
Vianen46,6
Vlaardingen 
Vlagtwedde2,0
Vlieland 
Vlissingen77,1
Voerendaal 
Voorschoten0,5
Voorst7,8
Vught17,9
Waalre18,8
Waalwijk19,7
Waddinxveen1,4
Wageningen 
Wassenaar1,0
Waterland 
Weert58,4
Weesp41,0
Werkendam15,6
West Maas en Waal 
Westerveld28,3
Westervoort0,4
Westland 
Weststellingwerf0,7
Westvoorne 
Wierden12,6
Wijchen 
Wijdemeren17,6
Wijk bij Duurstede19,3
Winsum5,9
Winterswijk5,1
Woensdrecht17,9
Woerden 
Wormerland25,8
Woudenberg 
Woudrichem16,9
Zaanstad0,4
Zaltbommel 
Zandvoort44,2
Zederik0,4
Zeewolde16,8
Zeist27,3
Zevenaar0,8
Zoetermeer5,7
Zoeterwoude7,0
Zuidhorn5,9
Zuidplas2,9
Zundert 
Zutphen 
Zwartewaterland14,7
Zwijndrecht 
Zwolle21,4
View all detail data

Relatief veel aanvragen in Arnhem, Breda en Den Helder

In 2016 zijn er in totaal 49.462 aanvragen voor een bijdrage uit het Jeugdsportfonds goedgekeurd. De kaart geeft voor iedere gemeente het aantal aanvragen per 1.000 4- tot en met 17-jarigen weer. Relatief gezien kennen Breda, Arnhem, Vlissingen en Capelle aan den IJssel de meeste aanvragen. Het gaat in alle vier gemeenten om ruim meer dan 75 aanvragen per 1.000 kinderen van 4 tot en met 17 jaar.

Grootste aantal aanvragen in Amsterdam

Wanneer gekeken wordt naar de absolute aantallen zijn de meeste aanvragen gedaan in Amsterdam, gevolgd door Rotterdam, Breda en Arnhem. Van de 390 gemeenten die Nederland in 2016 telde, zijn er in 140 gemeenten geen aanvragen gedaan. In het noorden van Nederland is er in bijna alle gemeenten een aanvraag voor het Jeugdsportonds ingediend. 

Bevorderen van sportdeelname van kinderen in achterstandssituaties

De doelstelling van het Jeugdsportfonds is het bevorderen van sportdeelname van kinderen in achterstandssituaties door het leveren van een financiële bijdrage (van maximaal € 225 per kind per jaar) aan sportattributen en contributiegelden.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Jongeren op gezond gewicht (JOGG) per gemeente

Jongeren op Gezond Gewicht

per gemeente, peildatum juli 2017
Jongeren op Gezond Gewicht juli 2017 per gemeente
Jongeren op Gezond Gewicht
GemeenteJOGGStartdatum
Aalsmeerja30-10-2014
Aaltennee 
Achtkarspelenja30-06-2016
Alblasserdamnee 
Albrandswaardnee 
Alkmaarja21-11-2012
Almelonee 
Almereja1-1-2014
Alphen aan den Rijnja7-11-2013
Alphen-Chaamnee 
Amelandja28-1-2016
Amersfoortnee 
Amstelveennee 
Amsterdamja1-11-2010
Apeldoornja17-11-2014
Appingedamnee 
Arnhemja1-1-2015
Assenja1-1-2014
Astennee 
Baarle-Nassaunee 
Baarnnee 
Barendrechtnee 
Barneveldnee 
Bedumnee 
Beeknee 
Beemsternee 
Beeselja31-12-2016
Bellingweddenee 
Berg en Dalnee 
Bergeijknee 
Bergen (L.)ja1-10-2016
Bergen (NH.)nee 
Bergen op Zoomja1-4-2014
Boxmeernee 
Boxtelnee 
Bredaja20-5-2011
Briellenee 
Bronckhorstnee 
Brummenja17-11-2014
Brunssumja9-5-2014
Bunniknee 
Bunschotennee 
Berkellandnee 
Bernhezenee 
Bestnee 
Beuningennee 
Beverwijknee 
Binnenmaasja10-11-2016
Bladelnee 
Blaricumnee 
Bloemendaalnee 
Bodegraven-Reeuwijknee 
Boekelnee 
Borger-Odoornja1-2-2011
Bornenee 
Borselenee 
Dongeradeelnee 
Dordrechtja1-4-2012
Burennee 
Capelle aan den IJsselnee 
Castricumnee 
Coevordennee 
Cranendoncknee 
Cromstrijennee 
Cuijkja3-9-2013
Culemborgnee 
Dalfsennee 
Dantumadielnee 
De Biltnee 
De Fryske Marrenja28-1-2016
De Marnenee 
De Ronde Venennee 
De Woldenja12-6-2013
Delftja1-11-2010
Delfzijlnee 
Den Helderja28-1-2016
Deurnenee 
Deventernee 
Diemennee 
Dinkellandnee 
Doesburgnee 
Doetinchemja23-6-2014
Dongenja1-8-2012
Drechterlandnee 
Drimmelennee 
Drontenja01-01-2017
Drutennee 
Duivennee 
Echt-Susterennee 
Edam-Volendamnee 
Edenee 
Eemnesnee 
Eemsmondnee 
Eerselnee 
Eijsden-Margratenja01-04-2016
Eindhovennee 
Elburgja1-1-2014
Emmenja1-1-2014
Enkhuizennee 
Enschedenee 
Epenee 
Ermeloja1-1-2014
Etten-Leurnee 
Ferwerderadielnee 
Franekeradeelnee 
Geertruidenbergnee 
Geldermalsenja1-4-2016
Geldrop-Mierloja1-12-2014
Gemert-Bakelnee 
Gennepja1-10-2016
Giessenlandennee 
Gilze en Rijennee 
Goeree-Overflakkeeja8-5-2015
Goesnee 
Goirlenee 
Gooise Merennee 
Gorinchemnee 
Goudaja10-2-2014
Graveja1-1-2016
Groningenja30-10-2014
Grootegastnee 
Gulpen-Wittemja1-10-2016
Haaksbergennee 
Haarennee 
Haarlemja1-6-2012
Haarlemmerliede en Spaarnwoudenee 
Haarlemmermeerja14-10-2012
Halderbergenee 
Hardenbergja1-1-2014
Harderwijkja1-1-2014
Hardinxveld-Giessendamnee 
Harennee 
Harlingenja30-10-2014
Hattemja1-1-2015
Heemskerkja30-10-2014
Heemstedenee 
Heerdenee 
Heerenveenja1-10-2015
Heerhugowaardnee 
Heerlenja1-9-2014
Heeze-Leendenee 
Heiloonee 
Hellendoornnee 
Hellevoetsluisja1-3-2014
Helmondja30-10-2014
Hendrik-Ido-Ambachtnee 
Hengelonee 
het Bildtnee 
Heumennee 
Heusdennee 
Hillegomnee 
Hilvarenbeeknee 
Hilversumja01-07-2016
Hof van Twentenee 
Hollands Kroonnee 
Hoogeveenja1-1-2014
Hoogezand-Sappemeernee 
Hoornnee 
Horst aan de Maasja01-07-2016
Houtenja30-10-2014
Huizenja13-07-2016
Hulstnee 
IJsselsteinja20-6-2011
Kaag en Braassemnee 
Kampenja27-3-2014
Kapellenee 
Katwijkja27-3-2013
Kerkradeja24-3-2015
Koggenlandnee 
Kollumerland en Nieuwkruislandnee 
Korendijknee 
Krimpen aan den IJsselnee 
Krimpenerwaardnee 
Laarbeeknee 
Landerdnee 
Landgraafnee 
Landsmeernee 
Langedijknee 
Lansingerlandnee 
Larennee 
Leeknee 
Leerdamnee 
Leeuwardenja28-1-2016
Leeuwarderadeelnee 
Leidenja29-6-2011
Leiderdorpnee 
Leidschendam-Voorburgja01-03-2017
Lelystadnee 
Leudalnee 
Leusdennee 
Lingewaalnee 
Lingewaardnee 
Lissenee 
Littenseradielnee 
Lochemja17-11-2014
Loon op Zandnee 
Lopiknee 
Loppersumnee 
Lossernee 
Maasdrielnee 
Maasgouwja1-10-2015
Maassluisnee 
Maastrichtja1-3-2014
Marumnee 
Medembliknee 
Meerssenja01-04-2016
Meierijstadja 
Menameradielnee 
Menterwoldenee 
Meppelja10-10-2011
Middelburgnee 
Midden-Delflandnee 
Midden-Drentheja1-1-2014
Mill en Sint Hubertnee 
Moerdijknee 
Molenwaardnee 
Montferlandnee 
Montfoortnee 
Mook en Middelaarnee 
Neder-Betuwenee 
Nederlandnee 
Nederweertnee 
Neerijnennee 
Nieuwegeinnee 
Nieuwkoopnee 
Nijkerkja27-12-2012
Nijmegennee 
Nissewaardnee 
Noord-Bevelandnee 
Noordenveldja1-1-2014
Noordoostpoldernee 
Noordwijknee 
Noordwijkerhoutnee 
Nuenen, Gerwen en Nederwettennee 
Nunspeetja1-1-2014
Nuthja28-1-2016
Oegstgeestnee 
Oirschotnee 
Oisterwijknee 
Oldambtnee 
Oldebroekja1-1-2014
Oldenzaalnee 
Olst-Wijhenee 
Ommenja1-1-2014
Onderbankennee 
Oost Gelrenee 
Oosterhoutnee 
Ooststellingwerfnee 
Oostzaannee 
Opmeernee 
Opsterlandnee 
Ossja3-3-2014
Oud-Beijerlandnee 
Oude IJsselstreeknee 
Ouder-Amstelnee 
Oudewaternee 
Overbetuwenee 
Papendrechtnee 
Peel en Maasja31-12-2016
Pekelanee 
Pijnacker-Nootdorpnee 
Purmerendja15-7-2012
Puttenja1-1-2014
Raaltenee 
Reimerswaalnee 
Renkumnee 
Renswoudenee 
Reusel-De Mierdennee 
Rhedenja1-1-2015
Rhenennee 
Ridderkerkja01-10-2016
Rijnwaardennee 
Rijssen-Holtennee 
Rijswijknee 
Roerdalennee 
Roermondja3-9-2013
Roosendaalja18-12-2012
Rotterdamja1-11-2010
Rozendaalnee 
Rucphennee 
Schagenja16-6-2014
Scherpenzeelnee 
Schiedamnee 
Schiermonnikoogja28-1-2016
Schinnenja31-12-2016
Schouwen-Duivelandnee 
's-Gravenhageja30-6-2010
's-Hertogenboschja11-2-2014
Simpelveldnee 
Sint Anthonisnee 
Sint-Michielsgestelnee 
Sittard-Geleenja15-07-2014
Sliedrechtnee 
Slochterennee 
Sluisnee 
Smallingerlandja1-6-2012
Soestnee 
Somerennee 
Son en Breugelnee 
Stadskanaalnee 
Staphorstnee 
Stede Broecnee 
Steenbergennee 
Steenwijkerlandnee 
Steinnee 
Stichtse Vechtja16-11-2013
Strijennee 
Súdwest Fryslânnee 
Ten Boernee 
Terneuzennee 
Terschellingja28-1-2016
Texelnee 
Teylingennee 
Tholennee 
Tielnee 
Tilburgja19-6-2013
Tubbergennee 
Twenterandnee 
Tynaarloja1-2-2011
Tytsjerksteradielja28-1-2016
Udenja1-9-2015
Uitgeestnee 
Uithoornja1-1-2014
Urknee 
Utrechtja1-11-2010
Utrechtse Heuvelrugja16-09-2014
Vaalsja1-1-2016
Valkenburg aan de Geulja1-4-2016
Valkenswaardnee 
Veendamnee 
Veenendaalnee 
Veerenee 
Veldhovennee 
Velsennee 
Venloja1-1-2015
Venrayja04-04-2016
Vianennee 
Vlaardingenja05-06-2014
Vlagtweddenee 
Vlielandja28-1-2016
Vlissingennee 
Voerendaalnee 
Voorschotennee 
Voorstja17-11-2014
Vughtnee 
Waalrenee 
Waalwijkja1-4-2016
Waddinxveennee 
Wageningenja1-7-2015
Wassenaarnee 
Waterlandnee 
Weertnee 
Weespnee 
Werkendamnee 
West Maas en Waalnee 
Westerveldja2-4-2015
Westervoortja1-1-2015
Westlandnee 
Weststellingwerfja1-10-2015
Westvoornenee 
Wierdennee 
Wijchennee 
Wijdemerennee 
Wijk bij Duurstedenee 
Winsumnee 
Winterswijknee 
Woensdrechtnee 
Woerdennee 
Wormerlandnee 
Woudenbergnee 
Woudrichemnee 
Zaanstadja1-4-2012
Zaltbommelnee 
Zandvoortnee 
Zederiknee 
Zeewoldenee 
Zeistnee 
Zevenaarja1-1-2015
Zoetermeernee 
Zoeterwoudenee 
Zuidhornnee 
Zuidplasnee 
Zundertnee 
Zutphennee 
Zwartewaterlandnee 
Zwijndrechtja4-9-2013
Zwolleja26-2-2010
Aa en Hunzeja1-1-2014
Aalburgnee 
View all detail data

120 JOGG-gemeenten, Drenthe is JOGG-provincie

In juli 2017 zijn er 120 gemeenten die deelnemen aan Jongeren op Gezond Gewicht (dit is inclusief de bijzonder Nederlandse gemeenten Bonaire, Saba en St. Eustatius). Drenthe is JOGG-provincie.

Stimuleren van een gezonde jeugd in een gezonde omgeving

De JOGG-aanpak richt zich op wijken waar het percentage overgewicht onder jongeren (0-19 jaar) het hoogst is. Onder de paraplu van de gemeente werken publieke en private partijen, zoals scholen, sportclubs, huisartsen, buurtsupers en woningbouwverenigingen samen. Die samenwerking leidt tot betere sport-, beweeg- en speelfaciliteiten en voor meer aandacht voor voeding en beweging. Want gezond eten en drinken, dagelijks bewegen en sporten moet de gewoonste zaak van de wereld worden. JOGG is in essentie een methodiek en geen interventie.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Nationale Sportweek per gemeente

Nationale Sportweek 2017

per gemeente, tussenstand 11 augustus 2017
Nationale Sportweek 2017
GemeentenaamDeelname 2017
Aa en Hunze 
AalburgJa
Aalsmeer 
AaltenJa
Achtkarspelen 
Alblasserdam 
Albrandswaard 
AlkmaarJa
AlmeloJa
AlmereJa
Alphen aan den Rijn 
Alphen-Chaam 
Ameland 
AmersfoortJa
AmstelveenJa
AmsterdamJa
ApeldoornJa
AppingedamJa
ArnhemJa
AssenJa
AstenJa
Baarle-Nassau 
Baarn 
Barendrecht 
Barneveld 
Bedum 
Beek 
Beemster 
Beesel 
Bellingwedde 
Berg en DalJa
Bergeijk 
Bergen (L.) 
Bergen (NH.)Ja
Bergen op ZoomJa
Berkelland 
Bernheze 
Best 
BeuningenJa
Beverwijk 
Binnenmaas 
Bladel 
BlaricumJa
Bloemendaal 
Bodegraven-Reeuwijk 
Boekel 
Borger-Odoorn 
BorneJa
BorseleJa
Boxmeer 
Boxtel 
BredaJa
Brielle 
Bronckhorst 
Brummen 
Brunssum 
Bunnik 
Bunschoten 
Buren 
Capelle aan den IJssel 
CastricumJa
Coevorden 
Cranendonck 
Cromstrijen 
Cuijk 
Culemborg 
Dalfsen 
Dantumadiel 
De BiltJa
De Fryske Marren 
De Marne 
De Ronde Venen 
De Wolden 
Delft 
Delfzijl 
Den Helder 
DeurneJa
DeventerJa
Diemen 
Dinkelland 
DoesburgJa
DoetinchemJa
DongenJa
Dongeradeel 
DordrechtJa
Drechterland 
Drimmelen 
DrontenJa
Druten 
DuivenJa
Echt-Susteren 
Edam-Volendam 
EdeJa
EemnesJa
Eemsmond 
Eersel 
Eijsden-Margraten 
EindhovenJa
Elburg 
EmmenJa
Enkhuizen 
EnschedeJa
Epe 
ErmeloJa
Etten-Leur 
FerwerderadielJa
Franekeradeel 
Geertruidenberg 
Geldermalsen 
Geldrop-Mierlo 
Gemert-Bakel 
Gennep 
Giessenlanden 
Gilze en Rijen 
Goeree-OverflakkeeJa
Goes 
Goirle 
Gooise Meren 
Gorinchem 
Gouda 
Grave 
GroningenJa
Grootegast 
Gulpen-Wittem 
Haaksbergen 
Haaren 
HaarlemJa
Haarlemmerliede en Spaarnwoude 
Haarlemmermeer 
Halderberge 
Hardenberg 
HarderwijkJa
Hardinxveld-GiessendamJa
Haren 
HarlingenJa
HattemJa
HeemskerkJa
HeemstedeJa
Heerde 
HeerenveenJa
HeerhugowaardJa
HeerlenJa
Heeze-LeendeJa
HeilooJa
HellendoornJa
Hellevoetsluis 
HelmondJa
Hendrik-Ido-Ambacht 
Hengelo 
het Bildt 
Heumen 
HeusdenJa
HillegomJa
Hilvarenbeek 
HilversumJa
Hof van Twente 
Hollands Kroon 
HoogeveenJa
Hoogezand-Sappemeer 
Hoorn 
Horst aan de Maas 
HoutenJa
HuizenJa
Hulst 
IJsselstein 
Kaag en Braassem 
Kampen 
KapelleJa
Katwijk 
Kerkrade 
Koggenland 
Kollumerland en Nieuwkruisland 
Korendijk 
Krimpen aan den IJssel 
Krimpenerwaard 
Laarbeek 
Landerd 
Landgraaf 
Landsmeer 
Langedijk 
Lansingerland 
LarenJa
Leek 
Leerdam 
Leeuwarden 
Leeuwarderadeel 
Leiden 
Leiderdorp 
Leidschendam-VoorburgJa
LelystadJa
Leudal 
Leusden 
LingewaalJa
Lingewaard 
Lisse 
Littenseradiel 
LochemJa
Loon op Zand 
LopikJa
LoppersumJa
Losser 
Maasdriel 
MaasgouwJa
Maassluis 
Maastricht 
Marum 
Medemblik 
Meerssen 
Meierijstad 
MenameradielJa
Menterwolde 
MeppelJa
Middelburg 
Midden-Delfland 
Midden-Drenthe 
Mill en Sint Hubert 
Moerdijk 
Molenwaard 
Montferland 
MontfoortJa
Mook en Middelaar 
Neder-Betuwe 
NederweertJa
NeerijnenJa
NieuwegeinJa
Nieuwkoop 
NijkerkJa
NijmegenJa
NissewaardJa
Noord-BevelandJa
Noordenveld 
NoordoostpolderJa
Noordwijk 
Noordwijkerhout 
Nuenen, Gerwen en Nederwetten 
Nunspeet 
Nuth 
Oegstgeest 
Oirschot 
OisterwijkJa
Oldambt 
Oldebroek 
Oldenzaal 
Olst-WijheJa
Ommen 
Onderbanken 
Oost GelreJa
Oosterhout 
Ooststellingwerf 
Oostzaan 
OpmeerJa
Opsterland 
OssJa
Oud-Beijerland 
Oude IJsselstreekJa
Ouder-Amstel 
Oudewater 
OverbetuweJa
PapendrechtJa
Peel en MaasJa
Pekela 
Pijnacker-Nootdorp 
PurmerendJa
PuttenJa
RaalteJa
ReimerswaalJa
RenkumJa
Renswoude 
Reusel-De Mierden 
Rheden 
RhenenJa
Ridderkerk 
Rijnwaarden 
Rijssen-Holten 
Rijswijk 
Roerdalen 
Roermond 
RoosendaalJa
RotterdamJa
Rozendaal 
Rucphen 
SchagenJa
ScherpenzeelJa
SchiedamJa
Schiermonnikoog 
Schinnen 
Schouwen-DuivelandJa
's-GravenhageJa
's-HertogenboschJa
Simpelveld 
Sint Anthonis 
Sint-Michielsgestel 
Sittard-Geleen 
Sliedrecht 
Slochteren 
SluisJa
SmallingerlandJa
SoestJa
Someren 
Son en Breugel 
Stadskanaal 
Staphorst 
Stede Broec 
Steenbergen 
SteenwijkerlandJa
Stein 
Stichtse VechtJa
Strijen 
Súdwest-Fryslân 
Ten Boer 
Terneuzen 
Terschelling 
Texel 
Teylingen 
Tholen 
Tiel 
TilburgJa
Tubbergen 
Twenterand 
Tynaarlo 
TytsjerksteradielJa
Uden 
UitgeestJa
UithoornJa
Urk 
UtrechtJa
Utrechtse Heuvelrug 
Vaals 
Valkenburg aan de Geul 
Valkenswaard 
Veendam 
Veenendaal 
Veere 
VeldhovenJa
VelsenJa
Venlo 
VenrayJa
VianenJa
VlaardingenJa
Vlagtwedde 
Vlieland 
Vlissingen 
Voerendaal 
Voorschoten 
VoorstJa
Vught 
WaalreJa
WaalwijkJa
Waddinxveen 
WageningenJa
Wassenaar 
Waterland 
Weert 
Weesp 
Werkendam 
West Maas en WaalJa
Westerveld 
Westervoort 
Westland 
WeststellingwerfJa
Westvoorne 
Wierden 
Wijchen 
Wijdemeren 
Wijk bij DuurstedeJa
Winsum 
WinterswijkJa
Woensdrecht 
WoerdenJa
Wormerland 
Woudenberg 
Woudrichem 
Zaanstad 
ZaltbommelJa
Zandvoort 
Zederik 
Zeewolde 
ZeistJa
ZevenaarJa
ZoetermeerJa
Zoeterwoude 
Zuidhorn 
Zuidplas 
Zundert 
ZutphenJa
Zwartewaterland 
ZwijndrechtJa
ZwolleJa

Bron: NOC*NSF

View all detail data

Nationale Sportweek 2017

De 14e Nationale Sportweek vindt plaats van 9 tot en met 17 september. De stad Rotterdam is 'host city' van de Nationale Sportweek. De opening van deze week zal in Rotterdam plaatsvinden. Op peildatum 11 augustus 2017 hebben zich 134 gemeenten aangemeld.

Kennismaken met sport en sportvereniging

De Nationale Sportweek is een landelijk evenement. De hele week zetten honderden sportverenigingen, sportclubs, sportbonden, bedrijven, het onderwijs en andere sportaanbieders hun deuren open, organiseren clinics, toernooien en demonstraties. Iedereen, jong en oud, kan deze week kennis maken met (nieuwe) sporten. De Nationale Sportweek wordt georganiseerd door NOC*NSF met als doel meer mensen kennis te laten maken met een sport die bij hen past en ze vervolgens de weg naar de sportvereniging te laten vinden.

Nationale Sportweek 2012-2016

Aan de Nationale Sportweek 2016 hebben 176 gemeenten deelgenomen. De Nationale Sportweek werd gehouden van 17 tot en met 25 september 2016. Tijdens de Nationale Sportweek van 2015 hebben 208 gemeenten deelgenomen. In 2014 namen 210 gemeenten deel, in 2013 organiseerden 186 gemeenten een lokale Sportweek en in 2012 eindigde de teller op 161. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Nationale Sportweek en Sportgemeente van het jaar per gemeente

Deelname Nationale Sportweek en Sportgemeente van het jaar

Nationale Sportweek en Sportgemeenten van het jaar (2006-2016)
Deelname Nationale Sportweek en Sportgemeente van het jaar
GemeenteDeelname20122013201420152016
Aa en Hunze5 keerwelwelwelwelniet
Aa en Hunze      
Aalburg3 keernietwelwelwelniet
Aalburg      
Aalsmeer4 keerwelnietwelwelniet
Aalsmeer      
Aalten5 keerwelwelwelwelwel
Aalten      
Achtkarspelen5 keerwelwelwelwelniet
Achtkarspelen      
Alblasserdam3 keernietwelwelwelniet
Alblasserdam      
Albrandswaard0 keernietnietnietnietniet
Albrandswaard      
Alkmaar5 keerwelwelwelwelniet
Alkmaar      
Almelo0 keernietnietnietnietwel
Almelo      
Almere5 keerwelwelwelwelwel
Almere      
Alphen aan den Rijn2 keernietnietwelwelniet
Alphen aan den Rijn      
Alphen-Chaam0 keernietnietnietnietniet
Alphen-Chaam      
Ameland2 keernietnietwelwelwel
Ameland      
Amersfoort5 keerwelwelwelwelniet
Amersfoort      
Amstelveen0 keernietnietnietnietniet
Amstelveen      
Amsterdam5 keerwelwelwelwelwel
Amsterdam      
Apeldoorn5 keerwelwelwelwelwel
Apeldoorn      
Appingedam4 keerwelnietwelwelwel
Appingedam      
Arnhem5 keerwelwelwelwelwel
Arnhem2011     
Assen5 keerwelwelwelwelniet
Assen      
Asten1 keernietwelnietnietwel
Asten      
Baarle-Nassau1 keernietwelnietnietniet
Baarle-Nassau      
Baarn2 keernietnietwelwelniet
Baarn      
Barendrecht5 keerwelwelwelwelniet
Barendrecht      
Barneveld3 keernietwelwelwelniet
Barneveld      
Bedum2 keernietnietwelwelniet
Bedum      
Beek0 keernietnietnietnietniet
Beek      
Beemster0 keernietnietnietnietniet
Beemster      
Beesel2 keernietnietwelwelwel
Beesel      
Bellingwedde0 keernietnietnietnietwel
Bellingwedde      
Berg en Dal5 keerwelwelwelwelwel
Berg en Dal      
Bergeijk2 keernietnietwelwelwel
Bergeijk      
Bergen (L.)2 keernietnietwelwelwel
Bergen (L.)      
Bergen (NH.)1 keernietwelnietnietwel
Bergen (NH.)      
Bergen op Zoom5 keerwelwelwelwelwel
Bergen op Zoom      
Berkelland0 keernietnietnietnietwel
Berkelland      
Bernheze0 keernietnietnietnietwel
Bernheze      
Best0 keernietnietnietnietniet
Best      
Beuningen3 keernietwelwelwelwel
Beuningen      
Beverwijk0 keernietnietnietnietniet
Beverwijk      
Binnenmaas0 keernietnietnietnietniet
Binnenmaas      
Bladel5 keerwelwelwelwelwel
Bladel      
Blaricum0 keernietnietnietnietniet
Blaricum      
Bloemendaal3 keernietwelwelwelwel
Bloemendaal      
Bodegraven-Reeuwijk2 keerwelnietnietnietniet
Bodegraven-Reeuwijk      
Boekel0 keernietnietnietnietniet
Boekel      
Borger-Odoorn3 keernietwelwelwelwel
Borger-Odoorn      
Borne5 keerwelwelwelwelniet
Borne      
Borsele4 keerwelnietwelwelwel
Borsele      
Boxmeer0 keernietnietnietnietniet
Boxmeer      
Boxtel4 keerwelnietwelwelwel
Boxtel      
Breda5 keerwelwelwelwelwel
Breda      
Brielle0 keernietnietnietnietniet
Brielle      
Bronckhorst3 keernietwelwelwelwel
Bronckhorst      
Brummen3 keernietwelwelwelwel
Brummen      
Brunssum3 keernietwelwelwelniet
Brunssum      
Bunnik0 keernietnietnietnietniet
Bunnik      
Bunschoten1 keernietwelnietnietniet
Bunschoten      
Buren2 keernietnietwelwelwel
Buren      
Capelle aan den IJssel3 keerwelnietwelnietniet
Capelle aan den IJssel      
Castricum0 keernietnietnietnietniet
Castricum      
Coevorden3 keerwelwelnietnietniet
Coevorden      
Cranendonck1 keernietwelnietnietniet
Cranendonck      
Cromstrijen0 keernietnietnietnietniet
Cromstrijen      
Cuijk2 keernietnietwelwelniet
Cuijk      
Culemborg2 keernietnietwelwelniet
Culemborg      
Dalfsen3 keernietwelwelwelwel
Dalfsen      
Dantumadiel2 keernietnietwelwelniet
Dantumadiel      
De Bilt2 keernietnietwelwelwel
De Bilt2009     
De Fryske Marren2 keernietnietwelwelwel
De Fryske Marren      
De Marne0 keernietnietnietnietniet
De Marne      
De Ronde Venen0 keernietnietnietnietniet
De Ronde Venen      
De Wolden5 keerwelwelwelwelniet
De Wolden      
Delft5 keerwelwelwelwelniet
Delft      
Delfzijl1 keernietwelnietnietwel
Delfzijl      
Den Helder0 keernietnietnietnietniet
Den Helder      
Deurne3 keernietwelwelwelwel
Deurne      
Deventer5 keerwelwelwelwelwel
Deventer      
Diemen2 keerwelnietnietnietniet
Diemen      
Dinkelland0 keernietnietnietnietniet
Dinkelland      
Doesburg5 keerwelwelwelwelwel
Doesburg      
Doetinchem3 keernietwelwelwelwel
Doetinchem      
Dongen0 keernietnietnietnietwel
Dongen      
Dongeradeel0 keernietnietnietnietniet
Dongeradeel      
Dordrecht5 keerwelwelwelwelniet
Dordrecht      
Drechterland0 keernietnietnietnietwel
Drechterland      
Drimmelen0 keernietnietnietnietniet
Drimmelen      
Dronten0 keernietnietnietnietniet
Dronten      
Druten3 keernietwelwelwelwel
Druten      
Duiven5 keerwelwelwelwelwel
Duiven      
Echt-Susteren3 keernietwelwelwelniet
Echt-Susteren      
Edam-Volendam0 keernietnietnietnietniet
Edam-Volendam      
Ede5 keerwelwelwelwelniet
Ede      
Eemnes0 keernietnietnietnietniet
Eemnes      
Eemsmond2 keernietnietwelwelwel
Eemsmond      
Eersel5 keerwelwelwelwelwel
Eersel      
Eijsden-Margraten3 keernietwelwelwelniet
Eijsden-Margraten      
Eindhoven5 keerwelwelwelwelniet
Eindhoven2013     
Elburg2 keernietnietwelwelwel
Elburg      
Emmen3 keerwelwelnietnietniet
Emmen      
Enkhuizen0 keernietnietnietnietniet
Enkhuizen      
Enschede5 keerwelwelwelwelwel
Enschede20072008     
Epe3 keernietwelwelwelwel
Epe      
Ermelo5 keerwelwelwelwelwel
Ermelo      
Etten-Leur1 keernietwelnietnietniet
Etten-Leur      
Ferwerderadiel3 keerwelnietwelnietniet
Ferwerderadiel      
Franekeradeel5 keerwelwelwelwelniet
Franekeradeel      
Geertruidenberg0 keernietnietnietnietniet
Geertruidenberg      
Geldermalsen5 keerwelwelwelwelwel
Geldermalsen      
Geldrop-Mierlo2 keernietnietwelwelniet
Geldrop-Mierlo      
Gemert-Bakel3 keerwelwelnietnietniet
Gemert-Bakel      
Gennep0 keernietnietnietnietwel
Gennep      
Giessenlanden0 keernietnietnietnietniet
Giessenlanden      
Gilze en Rijen5 keerwelwelwelwelniet
Gilze en Rijen      
Goeree-Overflakkee3 keernietwelwelwelwel
Goeree-Overflakkee      
Goes5 keerwelwelwelwelwel
Goes      
Goirle0 keernietnietnietnietniet
Goirle      
Gooise Meren0 keernietnietnietnietniet
Gooise Meren      
Gorinchem5 keerwelwelwelwelwel
Gorinchem      
Gouda5 keerwelwelwelwelniet
Gouda      
Grave1 keernietwelnietnietniet
Grave      
Groningen5 keerwelwelwelwelwel
Groningen      
Grootegast0 keernietnietnietnietniet
Grootegast      
Gulpen-Wittem1 keernietnietwelnietniet
Gulpen-Wittem      
Haaksbergen2 keerwelnietnietnietniet
Haaksbergen      
Haaren0 keernietnietnietnietniet
Haaren      
Haarlem5 keerwelwelwelwelwel
Haarlem      
Haarlemmerliede en Spaarnwoude5 keerwelwelwelwelniet
Haarlemmerliede en Spaarnwoude      
Haarlemmermeer5 keerwelwelwelwelniet
Haarlemmermeer      
Halderberge2 keerwelnietnietnietniet
Halderberge      
Hardenberg3 keerwelwelnietnietniet
Hardenberg      
Harderwijk5 keerwelwelwelwelwel
Harderwijk      
Hardinxveld-Giessendam0 keernietnietnietnietniet
Hardinxveld-Giessendam      
Haren0 keernietnietnietnietwel
Haren      
Harlingen5 keerwelwelwelwelniet
Harlingen      
Hattem2 keerwelnietnietnietwel
Hattem      
Heemskerk5 keerwelwelwelwelwel
Heemskerk      
Heemstede5 keerwelwelwelwelwel
Heemstede      
Heerde5 keerwelwelwelwelwel
Heerde      
Heerenveen2 keerwelnietnietnietniet
Heerenveen      
Heerhugowaard5 keerwelwelwelwelwel
Heerhugowaard      
Heerlen5 keerwelwelwelwelwel
Heerlen      
Heeze-Leende3 keernietwelwelwelwel
Heeze-Leende      
Heiloo0 keernietnietnietnietwel
Heiloo      
Hellendoorn4 keerwelnietwelwelwel
Hellendoorn2016     
Hellevoetsluis2 keernietnietwelwelniet
Hellevoetsluis      
Helmond5 keerwelwelwelwelwel
Helmond      
Hendrik-Ido-Ambacht3 keerwelwelnietnietwel
Hendrik-Ido-Ambacht      
Hengelo3 keerwelwelnietnietwel
Hengelo      
het Bildt0 keernietnietnietnietniet
het Bildt      
Heumen1 keernietwelnietnietniet
Heumen      
Heusden4 keerwelnietwelwelwel
Heusden      
Hillegom4 keerwelnietwelwelwel
Hillegom      
Hilvarenbeek0 keernietnietnietnietniet
Hilvarenbeek      
Hilversum5 keerwelwelwelwelwel
Hilversum      
Hof van Twente0 keernietnietnietnietniet
Hof van Twente      
Hollands Kroon0 keernietnietnietnietniet
Hollands Kroon      
Hoogeveen0 keernietnietnietnietwel
Hoogeveen2015     
Hoogezand-Sappemeer0 keernietnietnietnietniet
Hoogezand-Sappemeer      
Hoorn4 keerwelnietwelwelwel
Hoorn      
Horst aan de Maas5 keerwelwelwelwelniet
Horst aan de Maas      
Houten2 keernietnietwelwelwel
Houten      
Huizen2 keernietnietwelwelwel
Huizen      
Hulst3 keerwelwelnietnietniet
Hulst      
IJsselstein1 keernietwelnietnietwel
IJsselstein      
Kaag en Braassem5 keerwelwelwelwelniet
Kaag en Braassem      
Kampen0 keernietnietnietnietniet
Kampen      
Kapelle5 keerwelwelwelwelniet
Kapelle      
Katwijk3 keernietwelwelwelniet
Katwijk      
Kerkrade0 keernietnietnietnietniet
Kerkrade      
Koggenland0 keernietnietnietnietniet
Koggenland      
Kollumerland en Nieuwkruisland0 keernietnietnietnietniet
Kollumerland en Nieuwkruisland      
Korendijk0 keernietnietnietnietniet
Korendijk      
Krimpen aan den IJssel0 keernietnietnietnietwel
Krimpen aan den IJssel      
Krimpenerwaard0 keernietnietnietnietniet
Krimpenerwaard      
Laarbeek5 keerwelwelwelwelwel
Laarbeek      
Landerd0 keernietnietnietnietwel
Landerd      
Landgraaf3 keernietwelwelwelwel
Landgraaf      
Landsmeer0 keernietnietnietnietniet
Landsmeer      
Langedijk0 keernietnietnietnietniet
Langedijk      
Lansingerland5 keerwelwelwelwelniet
Lansingerland      
Laren0 keernietnietnietnietniet
Laren      
Leek0 keernietnietnietnietniet
Leek      
Leerdam5 keerwelwelwelwelniet
Leerdam      
Leeuwarden5 keerwelwelwelwelwel
Leeuwarden      
Leeuwarderadeel0 keernietnietnietnietwel
Leeuwarderadeel      
Leiden3 keernietwelwelwelniet
Leiden      
Leiderdorp3 keernietwelwelwelwel
Leiderdorp      
Leidschendam-Voorburg2 keernietnietwelwelwel
Leidschendam-Voorburg      
Lelystad5 keerwelwelwelwelwel
Lelystad      
Leudal0 keernietnietnietnietniet
Leudal      
Leusden2 keerwelnietnietnietniet
Leusden      
Lingewaal5 keerwelwelwelwelwel
Lingewaal      
Lingewaard5 keerwelwelwelwelwel
Lingewaard      
Lisse0 keernietnietnietnietniet
Lisse      
Littenseradiel0 keernietnietnietnietniet
Littenseradiel      
Lochem3 keernietwelwelwelwel
Lochem      
Loon op Zand3 keerwelwelnietnietniet
Loon op Zand      
Lopik0 keernietnietnietnietwel
Lopik      
Loppersum0 keernietnietnietnietwel
Loppersum      
Losser2 keernietnietwelwelniet
Losser      
Maasdriel2 keernietnietwelwelwel
Maasdriel      
Maasgouw0 keernietnietnietnietniet
Maasgouw      
Maassluis5 keerwelwelwelwelwel
Maassluis      
Maastricht5 keerwelwelwelwelniet
Maastricht      
Marum5 keerwelwelwelwelniet
Marum      
Medemblik0 keernietnietnietnietniet
Medemblik      
Meerssen2 keernietnietwelwelniet
Meerssen      
Menameradiel0 keernietnietnietnietwel
Menameradiel      
Menterwolde5 keerwelwelwelwelniet
Menterwolde      
Meppel5 keerwelwelwelwelwel
Meppel      
Middelburg5 keerwelwelwelwelniet
Middelburg      
Midden-Delfland0 keernietnietnietnietniet
Midden-Delfland      
Midden-Drenthe2 keerwelnietnietnietniet
Midden-Drenthe      
Mill en Sint Hubert0 keernietnietnietnietniet
Mill en Sint Hubert      
Moerdijk2 keernietnietwelwelwel
Moerdijk      
Molenwaard0 keernietnietnietnietniet
Molenwaard      
Montferland3 keernietwelwelwelwel
Montferland      
Montfoort3 keernietwelwelwelwel
Montfoort      
Mook en Middelaar0 keernietnietnietnietniet
Mook en Middelaar      
Neder-Betuwe5 keerwelwelwelwelwel
Neder-Betuwe      
Nederweert1 keernietwelnietnietwel
Nederweert      
Neerijnen5 keerwelwelwelwelwel
Neerijnen      
Nieuwegein2 keerwelnietnietnietniet
Nieuwegein      
Nieuwkoop0 keernietnietnietnietniet
Nieuwkoop      
Nijkerk0 keernietnietnietnietwel
Nijkerk      
Nijmegen5 keerwelwelwelwelwel
Nijmegen      
Nissewaard0 keernietnietnietnietwel
Nissewaard      
Noord-Beveland0 keernietnietnietnietniet
Noord-Beveland      
Noordenveld4 keerwelnietwelwelwel
Noordenveld      
Noordoostpolder5 keerwelwelwelwelwel
Noordoostpolder      
Noordwijk0 keernietnietnietnietniet
Noordwijk      
Noordwijkerhout2 keernietnietwelwelwel
Noordwijkerhout      
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0 keernietnietnietnietniet
Nuenen, Gerwen en Nederwetten      
Nunspeet3 keernietwelwelwelwel
Nunspeet      
Nuth0 keernietnietnietnietniet
Nuth      
Oegstgeest4 keerwelnietwelwelniet
Oegstgeest      
Oirschot3 keernietwelwelwelniet
Oirschot      
Oisterwijk1 keernietwelnietnietniet
Oisterwijk      
Oldambt5 keerwelwelwelwelniet
Oldambt      
Oldebroek5 keerwelwelwelwelwel
Oldebroek      
Oldenzaal0 keernietnietnietnietniet
Oldenzaal      
Olst-Wijhe0 keernietnietnietnietniet
Olst-Wijhe      
Ommen0 keernietnietnietnietniet
Ommen      
Onderbanken0 keernietnietnietnietniet
Onderbanken      
Oost Gelre2 keernietnietwelwelwel
Oost Gelre      
Oosterhout5 keerwelwelwelwelniet
Oosterhout      
Ooststellingwerf2 keernietnietwelwelniet
Ooststellingwerf      
Oostzaan1 keernietwelnietnietniet
Oostzaan      
Opmeer0 keernietnietnietnietwel
Opmeer      
Opsterland0 keernietnietnietnietwel
Opsterland      
Oss5 keerwelwelwelwelniet
Oss      
Oud-Beijerland3 keernietwelwelwelniet
Oud-Beijerland      
Oude IJsselstreek4 keerwelwelwelnietwel
Oude IJsselstreek      
Ouder-Amstel0 keernietnietnietnietniet
Ouder-Amstel      
Oudewater2 keernietnietwelwelniet
Oudewater      
Overbetuwe3 keernietwelwelwelwel
Overbetuwe      
Papendrecht3 keerwelwelnietnietwel
Papendrecht      
Peel en Maas5 keerwelwelwelwelwel
Peel en Maas      
Pekela5 keerwelwelwelwelniet
Pekela      
Pijnacker-Nootdorp5 keerwelwelwelwelniet
Pijnacker-Nootdorp      
Purmerend2 keernietnietwelwelwel
Purmerend      
Putten5 keerwelwelwelwelwel
Putten      
Raalte0 keernietnietnietnietniet
Raalte      
Reimerswaal5 keerwelwelwelwelwel
Reimerswaal      
Renkum3 keernietwelwelwelwel
Renkum      
Renswoude0 keernietnietnietnietniet
Renswoude      
Reusel-De Mierden5 keerwelwelwelwelwel
Reusel-De Mierden      
Rheden5 keerwelwelwelwelwel
Rheden      
Rhenen0 keernietnietnietnietwel
Rhenen      
Ridderkerk0 keernietnietnietnietniet
Ridderkerk      
Rijnwaarden2 keerwelnietnietnietniet
Rijnwaarden      
Rijssen-Holten5 keerwelwelwelwelniet
Rijssen-Holten      
Rijswijk5 keerwelwelwelwelniet
Rijswijk      
Roerdalen0 keernietnietnietnietniet
Roerdalen      
Roermond5 keerwelwelwelwelwel
Roermond      
Roosendaal5 keerwelwelwelwelniet
Roosendaal      
Rotterdam5 keerwelwelwelwelwel
Rotterdam2006     
Rozendaal0 keernietnietnietnietwel
Rozendaal      
Rucphen2 keernietnietwelwelniet
Rucphen      
Schagen0 keernietnietnietnietniet
Schagen      
Scherpenzeel5 keerwelwelwelwelwel
Scherpenzeel      
Schiedam2 keerwelnietnietnietwel
Schiedam      
Schiermonnikoog0 keernietnietnietnietniet
Schiermonnikoog      
Schijndel3 keernietwelwelwelniet
Schijndel      
Schinnen0 keernietnietnietnietniet
Schinnen      
Schouwen-Duiveland2 keernietnietwelwelwel
Schouwen-Duiveland      
's-Gravenhage0 keernietnietnietnietwel
's-Gravenhage      
's-Hertogenbosch4 keerwelwelwelnietwel
's-Hertogenbosch2010     
Simpelveld0 keernietnietnietnietniet
Simpelveld      
Sint Anthonis0 keernietnietnietnietniet
Sint Anthonis      
Sint-Michielsgestel0 keernietnietnietnietniet
Sint-Michielsgestel      
Sint-Oedenrode1 keernietwelnietnietniet
Sint-Oedenrode      
Sittard-Geleen5 keerwelwelwelwelniet
Sittard-Geleen      
Sliedrecht0 keernietnietnietnietniet
Sliedrecht      
Slochteren0 keernietnietnietnietniet
Slochteren      
Sluis4 keerwelnietwelwelwel
Sluis      
Smallingerland5 keerwelwelwelwelwel
Smallingerland      
Soest5 keerwelwelwelwelwel
Soest      
Someren5 keerwelwelwelwelniet
Someren      
Son en Breugel2 keerwelnietnietnietniet
Son en Breugel      
Stadskanaal0 keernietnietnietnietniet
Stadskanaal      
Staphorst0 keernietnietnietnietniet
Staphorst      
Stede Broec0 keernietnietnietnietniet
Stede Broec      
Steenbergen5 keerwelwelwelwelniet
Steenbergen      
Steenwijkerland0 keernietnietnietnietniet
Steenwijkerland      
Stein2 keerwelnietnietnietniet
Stein      
Stichtse Vecht3 keernietwelwelwelwel
Stichtse Vecht      
Strijen0 keernietnietnietnietniet
Strijen      
Súdwest Fryslân5 keerwelwelwelwelwel
Súdwest Fryslân      
Ten Boer0 keernietnietnietnietwel
Ten Boer      
Terneuzen1 keernietwelnietnietniet
Terneuzen      
Terschelling1 keernietwelnietnietwel
Terschelling      
Texel1 keernietwelnietnietniet
Texel      
Teylingen0 keernietnietnietnietniet
Teylingen      
Tholen2 keernietnietwelwelniet
Tholen      
Tiel2 keernietnietwelwelwel
Tiel      
Tilburg5 keerwelwelwelwelwel
Tilburg2014     
Tubbergen0 keernietnietnietnietniet
Tubbergen      
Twenterand5 keerwelwelwelwelwel
Twenterand      
Tynaarlo5 keerwelwelwelwelwel
Tynaarlo      
Tytsjerksteradiel5 keerwelwelwelwelniet
Tytsjerksteradiel      
Uden3 keerwelwelnietnietniet
Uden      
Uitgeest0 keernietnietnietnietniet
Uitgeest      
Uithoorn4 keerwelnietwelwelwel
Uithoorn      
Urk1 keernietwelnietnietniet
Urk      
Utrecht5 keerwelwelwelwelwel
Utrecht      
Utrechtse Heuvelrug2 keerwelnietnietnietniet
Utrechtse Heuvelrug      
Vaals0 keernietnietnietnietniet
Vaals      
Valkenburg aan de Geul2 keernietnietwelwelwel
Valkenburg aan de Geul      
Valkenswaard1 keernietwelnietnietwel
Valkenswaard      
Veendam5 keerwelwelwelwelniet
Veendam      
Veenendaal0 keernietnietnietnietniet
Veenendaal      
Veere0 keernietnietnietnietniet
Veere      
Veghel2 keerwelnietnietnietniet
Veghel      
Veldhoven5 keerwelwelwelwelwel
Veldhoven      
Velsen5 keerwelwelwelwelwel
Velsen      
Venlo5 keerwelwelwelwelniet
Venlo      
Venray2 keerwelnietnietnietwel
Venray      
Vianen0 keernietnietnietnietniet
Vianen      
Vlaardingen5 keerwelwelwelwelwel
Vlaardingen      
Vlagtwedde0 keernietnietnietnietwel
Vlagtwedde      
Vlieland4 keerwelnietwelwelniet
Vlieland      
Vlissingen5 keerwelwelwelwelwel
Vlissingen      
Voerendaal5 keerwelwelwelwelwel
Voerendaal      
Voorschoten3 keernietwelwelwelniet
Voorschoten      
Voorst3 keernietwelwelwelwel
Voorst      
Vught3 keernietwelwelwelwel
Vught      
Waalre1 keernietwelnietnietwel
Waalre      
Waalwijk5 keerwelwelwelwelwel
Waalwijk      
Waddinxveen2 keernietnietwelwelwel
Waddinxveen      
Wageningen2 keernietnietwelwelwel
Wageningen      
Wassenaar0 keernietnietnietnietwel
Wassenaar      
Waterland2 keernietnietwelwelniet
Waterland      
Weert5 keerwelwelwelwelniet
Weert2012     
Weesp0 keernietnietnietnietwel
Weesp      
Werkendam5 keerwelwelwelwelniet
Werkendam      
West Maas en Waal3 keernietwelwelwelwel
West Maas en Waal      
Westerveld3 keernietwelwelwelwel
Westerveld      
Westervoort3 keernietwelwelwelwel
Westervoort      
Westland0 keernietnietnietnietniet
Westland      
Weststellingwerf0 keernietnietnietnietniet
Weststellingwerf      
Westvoorne0 keernietnietnietnietniet
Westvoorne      
Wierden2 keerwelnietnietnietniet
Wierden      
Wijchen5 keerwelwelwelwelwel
Wijchen      
Wijdemeren0 keernietnietnietnietniet
Wijdemeren      
Wijk bij Duurstede0 keernietnietnietnietwel
Wijk bij Duurstede      
Winsum2 keernietnietwelwelniet
Winsum      
Winterswijk0 keernietnietnietnietwel
Winterswijk      
Woensdrecht0 keernietnietnietnietniet
Woensdrecht      
Woerden1 keernietwelnietnietniet
Woerden      
Wormerland0 keernietnietnietnietniet
Wormerland      
Woudenberg0 keernietnietnietnietniet
Woudenberg      
Woudrichem0 keernietnietnietnietwel
Woudrichem      
Zaanstad2 keernietnietwelwelniet
Zaanstad      
Zaltbommel3 keernietwelwelwelwel
Zaltbommel      
Zandvoort0 keernietnietnietnietwel
Zandvoort      
Zederik0 keernietnietnietnietwel
Zederik      
Zeewolde0 keernietnietnietnietniet
Zeewolde      
Zeist2 keerwelnietnietnietwel
Zeist      
Zevenaar5 keerwelwelwelwelwel
Zevenaar      
Zoetermeer5 keerwelwelwelwelwel
Zoetermeer      
Zoeterwoude0 keernietnietnietnietwel
Zoeterwoude      
Zuidhorn0 keernietnietnietnietniet
Zuidhorn      
Zuidplas0 keernietnietnietnietniet
Zuidplas      
Zundert0 keernietnietnietnietniet
Zundert      
Zutphen0 keernietnietnietnietwel
Zutphen      
Zwartewaterland5 keerwelwelwelwelniet
Zwartewaterland      
Zwijndrecht3 keerwelwelnietnietwel
Zwijndrecht      
Zwolle5 keerwelwelwelwelwel
Zwolle      
View all detail data

Deelname aan Nationale Sportweek is groot in Gelderland en Drenthe

In de provincies Gelderland en Drenthe hebben bijna alle gemeenten een of meerdere keren meegedaan aan de Nationale Sportweek tussen 2012 en 2016.

Hellendoorn is sportgemeente van het jaar 2016

In de kaart zijn ook de gemeenten opgenomen die sinds 2006 een of meerdere keren zijn verkozen tot sportgemeente van het jaar. In 2016 is de gemeente Hellendoorn sportgemeente van het jaar. Enschede is twee keer sportgemeente van het jaar geweest, in 2007 en 2008.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Sportimpulsprojecten per gemeente

Sportimpuls 2016

per gemeente, aantal projecten
Sportimpuls 2016 per gemeente
Sportimpuls 2016
GemeenteAantal
Aa en Hunze0
Aalburg0
Aalsmeer0
Aalten0
Achtkarspelen0
Alblasserdam0
Albrandswaard0
Alkmaar2
Almelo2
Almere1
Alphen aan den Rijn5
Alphen-Chaam0
Ameland0
Amersfoort2
Amstelveen0
Amsterdam4
Apeldoorn0
Appingedam1
Arnhem4
Assen1
Asten0
Baarle-Nassau0
Baarn0
Barendrecht0
Barneveld0
Bedum0
Beek0
Beemster0
Beesel0
Bellingwedde0
Berg en Dal0
Bergeijk0
Bergen (L.)0
Bergen (NH.)0
Bergen op Zoom0
Berkelland0
Bernheze0
Best0
Beuningen0
Beverwijk1
Binnenmaas0
Bladel1
Blaricum0
Bloemendaal0
Bodegraven-Reeuwijk0
Boekel0
Borger-Odoorn0
Borne0
Borsele1
Boxmeer0
Boxtel0
Breda1
Brielle0
Bronckhorst0
Brummen0
Brunssum0
Bunnik0
Bunschoten0
Buren0
Capelle aan den IJssel1
Castricum0
Coevorden1
Cranendonck0
Cromstrijen0
Cuijk0
Culemborg0
Dalfsen0
Dantumadiel0
De Bilt0
De Fryske Marren0
De Marne1
De Ronde Venen0
De Wolden0
Delft2
Delfzijl0
Den Helder1
Deurne0
Deventer3
Diemen0
Dinkelland0
Doesburg0
Doetinchem0
Dongen0
Dongeradeel0
Dordrecht0
Drechterland0
Drimmelen0
Dronten0
Druten0
Duiven0
Echt-Susteren0
Edam-Volendam0
Ede1
Eemnes0
Eemsmond0
Eersel0
Eijsden-Margraten2
Eindhoven2
Elburg0
Emmen1
Enkhuizen0
Enschede1
Epe0
Ermelo0
Etten-Leur0
Ferwerderadiel1
Franekeradeel0
Geertruidenberg0
Geldermalsen1
Geldrop-Mierlo0
Gemert-Bakel0
Gennep0
Giessenlanden0
Gilze en Rijen0
Goeree-Overflakkee1
Goes0
Goirle0
Gooise Meren0
Gorinchem0
Gouda0
Grave0
Groningen1
Grootegast0
Gulpen-Wittem0
Haaksbergen0
Haaren0
Haarlem1
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0
Haarlemmermeer2
Halderberge0
Hardenberg0
Harderwijk0
Hardinxveld-Giessendam0
Haren0
Harlingen0
Hattem0
Heemskerk0
Heemstede0
Heerde0
Heerenveen0
Heerhugowaard0
Heerlen2
Heeze-Leende0
Heiloo0
Hellendoorn1
Hellevoetsluis0
Helmond0
Hendrik-Ido-Ambacht0
Hengelo1
het Bildt0
Heumen0
Heusden0
Hillegom0
Hilvarenbeek0
Hilversum0
Hof van Twente0
Hollands Kroon0
Hoogeveen0
Hoogezand-Sappemeer1
Hoorn0
Horst aan de Maas0
Houten0
Huizen0
Hulst0
IJsselstein0
Kaag en Braassem0
Kampen0
Kapelle0
Katwijk0
Kerkrade0
Koggenland0
Kollumerland en Nieuwkruisland0
Korendijk0
Krimpen aan den IJssel0
Krimpenerwaard0
Laarbeek0
Landerd0
Landgraaf0
Landsmeer0
Langedijk0
Lansingerland0
Laren0
Leek0
Leerdam0
Leeuwarden0
Leeuwarderadeel0
Leiden0
Leiderdorp0
Leidschendam-Voorburg1
Lelystad1
Leudal2
Leusden0
Lingewaal0
Lingewaard0
Lisse0
Littenseradiel0
Lochem0
Loon op Zand0
Lopik0
Loppersum0
Losser0
Maasdriel0
Maasgouw1
Maassluis1
Maastricht1
Marum0
Medemblik0
Meerssen0
Menameradiel0
Menterwolde0
Meppel1
Middelburg1
Midden-Delfland0
Midden-Drenthe0
Mill en Sint Hubert0
Moerdijk1
Molenwaard0
Montferland0
Montfoort0
Mook en Middelaar0
Neder-Betuwe0
Nederweert0
Neerijnen0
Nieuwegein1
Nieuwkoop0
Nijkerk0
Nijmegen2
Nissewaard0
Noord-Beveland0
Noordenveld0
Noordoostpolder0
Noordwijk0
Noordwijkerhout0
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0
Nunspeet0
Nuth0
Oegstgeest0
Oirschot0
Oisterwijk0
Oldambt1
Oldebroek0
Oldenzaal0
Olst-Wijhe0
Ommen0
Onderbanken0
Oost Gelre0
Oosterhout0
Ooststellingwerf0
Oostzaan0
Opmeer0
Opsterland1
Oss0
Oud-Beijerland0
Oude IJsselstreek0
Ouder-Amstel0
Oudewater0
Overbetuwe0
Papendrecht0
Peel en Maas0
Pekela1
Pijnacker-Nootdorp0
Purmerend0
Putten0
Raalte0
Reimerswaal0
Renkum0
Renswoude0
Reusel-De Mierden0
Rheden0
Rhenen1
Ridderkerk0
Rijnwaarden0
Rijssen-Holten0
Rijswijk1
Roerdalen0
Roermond2
Roosendaal0
Rotterdam2
Rozendaal0
Rucphen0
Schagen0
Scherpenzeel0
Schiedam1
Schiermonnikoog0
Schijndel0
Schinnen0
Schouwen-Duiveland0
's-Gravenhage4
's-Hertogenbosch1
Simpelveld0
Sint Anthonis0
Sint-Michielsgestel0
Sint-Oedenrode0
Sittard-Geleen0
Sliedrecht0
Slochteren0
Sluis0
Smallingerland0
Soest0
Someren0
Son en Breugel0
Stadskanaal0
Staphorst0
Stede Broec0
Steenbergen0
Steenwijkerland0
Stein0
Stichtse Vecht0
Strijen0
Súdwest Fryslân0
Ten Boer0
Terneuzen0
Terschelling0
Texel0
Teylingen0
Tholen0
Tiel2
Tilburg0
Tubbergen0
Twenterand0
Tynaarlo0
Tytsjerksteradiel0
Uden0
Uitgeest0
Uithoorn2
Urk0
Utrecht2
Utrechtse Heuvelrug0
Vaals0
Valkenburg aan de Geul1
Valkenswaard1
Veendam1
Veenendaal1
Veere0
Veghel0
Veldhoven0
Velsen0
Venlo1
Venray0
Vianen1
Vlaardingen2
Vlagtwedde1
Vlieland0
Vlissingen1
Voerendaal0
Voorschoten0
Voorst0
Vught0
Waalre0
Waalwijk0
Waddinxveen0
Wageningen1
Wassenaar0
Waterland0
Weert2
Weesp0
Werkendam0
West Maas en Waal0
Westerveld1
Westervoort0
Westland0
Weststellingwerf0
Westvoorne0
Wierden1
Wijchen0
Wijdemeren0
Wijk bij Duurstede1
Winsum1
Winterswijk0
Woensdrecht0
Woerden0
Wormerland0
Woudenberg0
Woudrichem0
Zaanstad0
Zaltbommel0
Zandvoort2
Zederik0
Zeewolde0
Zeist1
Zevenaar0
Zoetermeer0
Zoeterwoude0
Zuidhorn0
Zuidplas0
Zundert0
Zutphen0
Zwartewaterland0
Zwijndrecht1
Zwolle2

Bron: ZonMw

View all detail data

107 sportimpulsprojecten gestart in 2016

In totaal starten in november 2016 107 Sportimpulsprojecten in 76 gemeenten. Voor een klein aantal projecten geldt dat deze verspreid zijn over meerdere gemeenten. Binnen de reguliere Sportimpuls zijn 31 projecten gestart, de Sportimpuls Jeugd in lage inkomensbuurten is begonnen met 59 projecten, daarnaast zijn ook 17 projecten gestart binnen de Sportimpuls Kinderen sportief op gezond gewicht.

Impuls om meer mensen te laten bewegen

Binnen de reguliere Sportimpuls zijn de meeste projecten gericht op het bevorderen van sport en bewegen onder ouderen, volwassenen en onder de jeugd, maar ook op mensen met een handicap of chronische aandoening. De Sportimpuls Jeugd in lage inkomensbuurten richt zich op de jeugd tot 21 jaar uit gezinnen met een laag inkomen, die niet of weinig beweegt, of dreigt te stoppen met hun sport- en beweegactiviteiten. De Sportimpuls Kinderen sportief op gezond gewicht is gericht op kinderen van 0 tot 4 jaar met (risico op) (ernstig) overgewicht en jeugd van 12 tot 18 jaar met (ernstig) overgewicht en hun ouders.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Andere websites over Sport op de kaart: Beleid

Data en gegevensbronnen