Volksgezondheidenzorg.info

Zoekveld

SportSport op de kaart: Beleid

Buurtsportcoaches en combinatiefunctionarissen per gemeente

Buurtsportcoaches / Combinatiefunctionarissen 2017

per gemeente
Buurtsportcoaches en Combinatiefunctionarissen 2008-2017 per gemeente
Buurtsportcoaches / Combinatiefunctionarissen 2017
GemeenteAantal fteAantal fte per 1000 inwonersBedrag per 1000 inwoners
Aa en Hunze4,900,193928,73
Aalburg2,200,163367,26
Aalsmeer4,400,142820,35
Aalten2,500,091857,10
Achtkarspelen6,000,214289,28
Alblasserdam3,700,183675,27
Albrandswaard4,500,173622,10
Alkmaar20,000,183708,53
Almelo14,800,204098,41
Almere44,600,224454,53
Alphen aan den Rijn22,000,204057,79
Alphen-Chaam1,900,183892,42
Ameland1,400,387535,92
Amersfoort30,800,194014,32
Amstelveen6,200,061405,36
Amsterdam125,800,142990,03
Apeldoorn30,500,193824,92
Appingedam2,200,183636,37
Arnhem25,100,163242,44
Assen13,700,204073,15
Asten3,500,204226,09
Baarle-Nassau1,100,163231,33
Baarn4,000,163276,36
Barendrecht9,900,204105,76
Barneveld13,000,234623,17
Bedum2,300,214460,15
Beek3,100,193896,18
Beemster1,500,163361,32
Beesel2,700,204023,42
Bellingwedde1,600,173622,15
Berg en Dal6,500,183768,89
Bergeijk3,800,204190,00
Bergen (L.)2,700,204181,44
Bergen (NH.)4,100,132739,98
Bergen op Zoom12,500,183798,56
Berkelland9,200,204189,76
Bernheze2,900,091908,73
Best3,800,132595,78
Beuningen5,500,214384,32
Beverwijk7,000,173458,69
Binnenmaas4,000,132759,63
Bladel4,000,194025,51
Blaricum   
Bloemendaal3,400,142966,26
Bodegraven-Reeuwijk5,300,153156,67
Boekel2,000,193819,95
Borger-Odoorn5,100,204049,18
Borne4,500,193939,41
Borsele5,000,224428,59
Boxmeer6,100,214253,19
Boxtel4,500,142929,66
Breda32,100,173539,65
Brielle1,400,081611,29
Bronckhorst6,700,183708,15
Brummen3,800,183620,54
Brunssum5,000,173514,17
Bunnik1,300,081749,86
Bunschoten2,000,091955,61
Buren4,000,153027,28
Capelle aan den IJssel9,300,142813,11
Castricum5,300,153023,73
Coevorden3,100,081755,99
Cranendonck3,800,183720,78
Cromstrijen2,500,193973,11
Cuijk5,000,204090,70
Culemborg4,600,163309,64
Dalfsen2,600,091885,32
Dantumadiel4,200,224451,64
De Bilt6,200,142908,87
De Fryske Marren11,000,214283,76
De Marne1,500,143047,18
De Ronde Venen9,500,224449,52
De Wolden4,900,204162,48
Delft14,900,142954,33
Delfzijl3,000,122414,34
Den Helder10,800,193875,50
Deurne6,500,204080,98
Deventer19,300,193901,45
Diemen4,500,163342,91
Dinkelland6,000,224610,95
Doesburg1,800,153117,97
Doetinchem11,300,193986,62
Dongen5,200,204063,03
Dongeradeel5,300,224467,30
Dordrecht23,400,193966,08
Drechterland4,000,204166,52
Drimmelen5,200,193871,93
Dronten8,800,214347,27
Druten3,900,214262,34
Duiven3,600,142839,90
Echt-Susteren5,500,173502,34
Edam-Volendam7,500,204206,08
Ede17,400,153082,24
Eemnes   
Eemsmond2,600,163272,41
Eersel3,700,194013,58
Eijsden-Margraten2,700,102164,52
Eindhoven35,400,153130,36
Elburg5,000,214363,58
Emmen20,800,193889,27
Enkhuizen3,500,183792,79
Enschede28,200,173585,38
Epe6,300,193878,99
Ermelo4,700,173545,28
Etten-Leur5,900,132754,99
Ferwerderadiel1,900,214419,34
Franekeradeel3,700,183721,09
Geertruidenberg1,700,071616,35
Geldermalsen4,400,163294,80
Geldrop-Mierlo3,300,081690,49
Gemert-Bakel3,400,112268,51
Gennep3,200,183724,09
Giessenlanden3,200,214389,14
Gilze en Rijen5,200,193967,77
Goeree-Overflakkee9,900,204079,68
Goes6,900,183731,26
Goirle3,100,132671,14
Gooise Meren11,800,204145,69
Gorinchem6,900,193851,48
Gouda15,000,204197,16
Grave2,700,214315,84
Groningen25,300,122508,95
Grootegast2,900,234725,71
Gulpen-Wittem1,100,071563,92
Haaksbergen3,600,143004,77
Haaren   
Haarlem26,300,163313,27
Haarlemmerliede en Spaarnwoude1,200,214107,85
Haarlemmermeer30,400,204178,90
Halderberge3,200,102184,45
Hardenberg13,100,214383,28
Harderwijk9,000,193916,01
Hardinxveld-Giessendam3,100,173428,77
Haren2,200,112275,06
Harlingen3,100,193901,26
Hattem2,500,204115,78
Heemskerk7,600,193920,98
Heemstede3,000,112200,40
Heerde3,600,193940,41
Heerenveen9,700,193895,28
Heerhugowaard8,000,142932,35
Heerlen14,600,163366,13
Heeze-Leende3,000,193867,82
Heiloo3,200,142830,38
Hellendoorn7,400,204132,84
Hellevoetsluis3,400,081774,52
Helmond18,000,193997,36
Hendrik-Ido-Ambacht5,800,193950,45
Hengelo16,300,204062,51
het Bildt2,400,224592,10
Heumen   
Heusden9,000,204171,22
Hillegom3,400,153246,15
Hilvarenbeek2,500,163220,83
Hilversum6,800,071532,49
Hof van Twente7,100,204074,09
Hollands Kroon10,100,214261,95
Hoogeveen10,900,193944,98
Hoogezand-Sappemeer6,500,183806,90
Hoorn12,400,173428,89
Horst aan de Maas8,600,204083,84
Houten11,400,234659,20
Huizen8,700,214215,23
Hulst4,500,163335,49
IJsselstein7,100,204151,25
Kaag en Braassem4,700,173601,72
Kampen11,400,214343,03
Kapelle2,700,214359,76
Katwijk13,700,214272,20
Kerkrade   
Koggenland4,200,183746,73
Kollumerland en Nieuwkruisland2,800,214345,01
Korendijk   
Krimpen aan den IJssel4,400,153021,66
Krimpenerwaard10,200,183712,26
Laarbeek4,400,204067,58
Landerd2,300,153013,95
Landgraaf4,800,122553,12
Landsmeer0,900,071593,08
Langedijk5,900,214293,90
Lansingerland6,800,112265,01
Laren   
Leek2,900,143007,12
Leerdam4,400,214216,98
Leeuwarden18,100,163352,62
Leeuwarderadeel2,300,224604,47
Leiden14,200,112311,97
Leiderdorp2,400,081813,03
Leidschendam-Voorburg9,400,122528,79
Lelystad15,500,204049,53
Leudal7,500,204196,94
Leusden6,100,204105,23
Lingewaal1,700,153133,08
Lingewaard9,400,204072,69
Lisse3,300,142918,60
Littenseradiel1,900,173514,98
Lochem6,300,183778,77
Loon op Zand3,400,142914,56
Lopik2,500,173549,33
Loppersum1,300,132634,55
Losser4,400,193931,63
Maasdriel2,900,112386,10
Maasgouw4,300,183619,24
Maassluis4,400,132711,86
Maastricht17,600,142886,02
Marum1,600,153171,92
Medemblik9,100,204126,10
Meerssen1,600,081687,60
Meierijstad10,830,132723,49
Menameradiel3,000,224476,80
Menterwolde1,800,143023,10
Meppel6,200,183789,70
Middelburg9,300,193899,78
Midden-Delfland   
Midden-Drenthe6,800,204098,59
Mill en Sint Hubert2,300,214230,68
Moerdijk5,200,142827,92
Molenwaard5,500,183782,79
Montferland7,000,193986,86
Montfoort3,200,234580,70
Mook en Middelaar1,200,153100,96
Neder-Betuwe5,800,245035,10
Nederweert3,400,203993,65
Neerijnen2,000,163238,98
Nieuwegein11,500,183717,15
Nieuwkoop4,200,153044,60
Nijkerk8,600,204122,22
Nijmegen26,200,153035,03
Nissewaard16,700,193927,09
Noord-Beveland1,100,142966,67
Noordenveld4,500,132759,58
Noordoostpolder9,500,204081,81
Noordwijk4,400,173409,55
Noordwijkerhout2,300,142782,63
Nuenen, Gerwen en Nederwetten3,500,153040,14
Nunspeet6,100,224550,75
Nuth2,000,132612,34
Oegstgeest   
Oirschot2,800,153030,16
Oisterwijk5,300,204116,78
Oldambt5,200,132736,27
Oldebroek4,500,193853,11
Oldenzaal6,500,204054,58
Olst-Wijhe3,700,204177,47
Ommen3,500,194013,51
Onderbanken   
Oost Gelre6,500,214381,75
Oosterhout10,400,193840,63
Ooststellingwerf4,600,183634,37
Oostzaan1,400,142997,51
Opmeer2,300,204046,40
Opsterland4,700,153177,53
Oss17,800,193957,58
Oud-Beijerland4,600,193825,02
Oude IJsselstreek6,000,153046,60
Ouder-Amstel2,700,203998,80
Oudewater1,000,091905,17
Overbetuwe9,800,204159,17
Papendrecht   
Peel en Maas8,900,204105,35
Pekela1,500,112401,29
Pijnacker-Nootdorp10,800,204122,36
Purmerend15,700,193952,79
Putten4,600,183750,49
Raalte8,000,214376,64
Reimerswaal3,700,163325,19
Renkum5,100,163289,79
Renswoude   
Reusel-De Mierden2,500,193817,78
Rheden7,600,173519,05
Rhenen2,300,112368,27
Ridderkerk7,700,163394,75
Rijnwaarden   
Rijssen-Holten7,800,204113,18
Rijswijk7,000,132773,88
Roerdalen3,600,173531,35
Roermond8,700,153037,34
Roosendaal15,000,193902,84
Rotterdam109,900,173478,62
Rozendaal   
Rucphen   
Schagen9,500,204148,76
Scherpenzeel1,200,122567,29
Schiedam14,100,183642,88
Schiermonnikoog1,001,0621350,69
Schinnen2,200,163368,76
Schouwen-Duiveland2,800,081653,01
's-Gravenhage89,600,173427,94
's-Hertogenbosch26,800,173535,13
Simpelveld1,900,173703,52
Sint Anthonis2,600,224557,44
Sint-Michielsgestel4,300,153029,45
Sittard-Geleen17,000,183652,55
Sliedrecht3,600,142859,62
Slochteren2,300,153149,28
Sluis4,100,173448,55
Smallingerland8,300,142990,53
Soest6,800,142978,20
Someren4,000,214170,78
Son en Breugel2,400,142900,21
Stadskanaal6,400,193998,17
Staphorst3,300,193936,19
Stede Broec4,100,193803,49
Steenbergen4,500,183757,73
Steenwijkerland3,900,081821,94
Stein3,300,132677,88
Stichtse Vecht12,700,193971,79
Strijen1,600,183704,95
Súdwest Fryslân15,700,183748,12
Ten Boer1,700,234658,06
Terneuzen9,100,163343,40
Terschelling1,400,285634,49
Texel2,800,204103,13
Teylingen3,500,091948,30
Tholen5,800,224579,58
Tiel8,000,193874,15
Tilburg36,700,173445,84
Tubbergen5,100,244840,58
Twenterand4,400,132611,96
Tynaarlo6,300,183808,86
Tytsjerksteradiel6,700,204197,07
Uden8,300,204035,47
Uitgeest1,200,081775,64
Uithoorn5,800,193975,27
Urk6,000,295930,51
Utrecht49,100,142876,34
Utrechtse Heuvelrug9,800,194003,24
Vaals1,600,163222,34
Valkenburg aan de Geul2,000,122444,22
Valkenswaard5,500,183652,73
Veendam3,100,112253,85
Veenendaal8,300,122594,38
Veere3,300,152981,59
Veldhoven6,200,132794,22
Velsen12,200,183633,86
Venlo18,600,183703,32
Venray8,900,204091,10
Vianen4,200,214235,67
Vlaardingen12,700,173555,35
Vlagtwedde3,000,183820,65
Vlieland1,000,9218517,05
Vlissingen7,900,173558,36
Voerendaal2,300,183668,83
Voorschoten   
Voorst4,600,193812,67
Vught2,300,081758,77
Waalre2,600,153079,47
Waalwijk8,700,183695,80
Waddinxveen4,800,183649,41
Wageningen2,400,061275,75
Wassenaar3,100,112362,69
Waterland3,400,193942,79
Weert9,100,183683,58
Weesp1,400,071500,07
Werkendam4,200,153136,00
West Maas en Waal3,700,193927,73
Westerveld3,100,163272,06
Westervoort2,500,163296,97
Westland9,500,081798,54
Weststellingwerf4,300,163389,37
Westvoorne2,600,183662,27
Wierden4,500,183732,13
Wijchen8,500,204172,69
Wijdemeren3,500,142964,81
Wijk bij Duurstede3,100,132650,11
Winsum1,400,102039,27
Winterswijk5,200,173619,12
Woensdrecht1,700,071564,08
Woerden9,400,183670,14
Wormerland2,400,153073,38
Woudenberg2,700,214203,36
Woudrichem2,200,153095,46
Zaanstad27,800,183637,80
Zaltbommel5,500,193956,25
Zandvoort2,600,153110,53
Zederik3,100,224520,87
Zeewolde5,500,244900,87
Zeist11,800,183760,46
Zevenaar6,000,183714,35
Zoetermeer17,700,142850,34
Zoeterwoude   
Zuidhorn2,600,132752,85
Zuidplas8,100,193919,64
Zundert1,800,081669,89
Zutphen9,600,204073,04
Zwartewaterland3,400,153047,60
Zwijndrecht8,400,183778,41
Zwolle22,900,183659,15

Bron: Gemeentefonds 

View all detail data

371 deelnemende gemeenten in 2017

In 2017 zijn er in 371 gemeenten buurtsportcoaches. In de kaart is per gemeente aangegeven hoeveel aanvragen voor combinatiefunctionarissen zijn gehonoreerd in 2017, gemeten in aantal fte. In totaal worden er in 2017 bijna 2900 fte’s gerealiseerd met een totale rijksbijdrage van zo'n 58 miljoen euro.

Sport en bewegen in de buurt

In het kader van de Impuls brede scholen, sport en cultuur zijn vanaf 2008 combinatiefunctionarissen aangesteld die werkzaam zijn in twee van de aangewezen sectoren (onderwijs, sport en cultuur). Sinds 2012 investeert het ministerie van VWS in de uitbreiding en een bredere inzet van combinatiefuncties met extra buurtsportcoaches. Deze extra investering is onderdeel van het programma Sport en Bewegen in de Buurt en valt samen met de Impuls brede scholen, sport en cultuur onder de naam Brede impuls combinatiefuncties. Het budget dat VWS per gemeente beschikbaar heeft gesteld, is gebaseerd op het aantal inwoners tot 18 jaar van de betreffende gemeente (gemeten op 1 januari 2007). Gemeenten kunnen een aanvraag doen voor invulling van 60%, 80%, 100%, 120% of 140% van het beschikbare budget voor hun gemeente, daarnaast zijn zij zelf verantwoordelijk voor co-financiering. Voor 2017 is het maximale deelnamepercentage bijgesteld naar 136%. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Jeugdsportfonds per gemeente

Jeugdsportfonds 2016

per gemeente, aantal aanvragen
Jeugdsportfonds 2016 per gemeente
Jeugdsportfonds 2016
GemeenteAantal per 1000 4- t/m 17-jarigen
Aa en Hunze22,9
Aalburg6,3
Aalsmeer24,1
Aalten 
Achtkarspelen19,4
Alblasserdam 
Albrandswaard0,7
Alkmaar13,0
Almelo59,2
Almere35,7
Alphen aan den Rijn 
Alphen-Chaam 
Ameland11,6
Amersfoort51,0
Amstelveen 
Amsterdam59,6
Apeldoorn0,1
Appingedam7,7
Arnhem90,2
Assen14,7
Asten 
Baarle-Nassau 
Baarn 
Barendrecht 
Barneveld 
Bedum6,9
Beek14,8
Beemster 
Beesel32,5
Bellingwedde16,1
Berg en Dal 
Bergeijk 
Bergen (L.)22,2
Bergen (NH.)21,7
Bergen op Zoom 
Berkelland2,4
Bernheze5,0
Best 
Beuningen 
Beverwijk25,3
Binnenmaas8,8
Bladel 
Blaricum10,2
Bloemendaal 
Bodegraven-Reeuwijk1,8
Boekel 
Borger-Odoorn30,6
Borne9,9
Borsele17,7
Boxmeer 
Boxtel0,2
Breda97,7
Brielle 
Bronckhorst8,5
Brummen 
Brunssum 
Bunnik7,6
Bunschoten 
Buren 
Capelle aan den IJssel77,8
Castricum1,6
Coevorden1,7
Cranendonck 
Cromstrijen7,4
Cuijk 
Culemborg39,9
Dalfsen11,0
Dantumadiel15,2
De Bilt9,0
De Fryske Marren4,3
De Marne13,3
De Ronde Venen 
De Wolden13,8
Delft63,4
Delfzijl32,8
Den Helder61,5
Deurne 
Deventer 
Diemen 
Dinkelland 
Doesburg40,0
Doetinchem0,1
Dongen 
Dongeradeel19,3
Dordrecht 
Drechterland2,4
Drimmelen 
Dronten 
Druten 
Duiven2,6
Echt-Susteren 
Edam-Volendam 
Ede 
Eemnes16,4
Eemsmond24,6
Eersel 
Eijsden-Margraten9,2
Eindhoven34,1
Elburg 
Emmen34,0
Enkhuizen1,7
Enschede40,2
Epe 
Ermelo12,5
Etten-Leur 
Ferwerderadiel26,8
Franekeradeel23,7
Geertruidenberg 
Geldermalsen10,1
Geldrop-Mierlo48,0
Gemert-Bakel 
Gennep27,6
Giessenlanden 
Gilze en Rijen 
Goeree-Overflakkee 
Goes53,2
Goirle 
Gooise Meren16,6
Gorinchem0,9
Gouda 
Grave 
Groningen44,6
Grootegast9,1
Gulpen-Wittem11,2
Haaksbergen10,3
Haaren 
Haarlem47,8
Haarlemmerliede en Spaarnwoude 
Haarlemmermeer14,2
Halderberge 
Hardenberg15,7
Harderwijk13,6
Hardinxveld-Giessendam 
Haren4,1
Harlingen27,0
Hattem 
Heemskerk 
Heemstede 
Heerde4,8
Heerenveen18,4
Heerhugowaard 
Heerlen41,2
Heeze-Leende12,8
Heiloo 
Hellendoorn13,6
Hellevoetsluis 
Helmond 
Hendrik-Ido-Ambacht 
Hengelo32,6
het Bildt21,4
Heumen 
Heusden18,0
Hillegom27,5
Hilvarenbeek 
Hilversum14,7
Hof van Twente5,5
Hollands Kroon 
Hoogeveen43,6
Hoogezand-Sappemeer19,6
Hoorn2,6
Horst aan de Maas25,0
Houten8,9
Huizen6,3
Hulst22,3
IJsselstein28,2
Kaag en Braassem26,1
Kampen19,4
Kapelle36,1
Katwijk29,3
Kerkrade51,6
Koggenland0,2
Kollumerland en Nieuwkruisland19,0
Korendijk6,4
Krimpen aan den IJssel1,2
Krimpenerwaard9,2
Laarbeek 
Landerd0,4
Landgraaf0,2
Landsmeer 
Langedijk21,8
Lansingerland18,4
Laren5,5
Leek8,5
Leerdam0,6
Leeuwarden44,7
Leeuwarderadeel19,8
Leiden39,5
Leiderdorp20,3
Leidschendam-Voorburg 
Lelystad 
Leudal17,9
Leusden 
Lingewaal8,1
Lingewaard 
Lisse1,6
Littenseradiel 
Lochem6,1
Loon op Zand 
Lopik24,6
Loppersum13,3
Losser8,0
Maasdriel 
Maasgouw21,6
Maassluis2,6
Maastricht39,9
Marum4,5
Medemblik16,3
Meerssen9,6
Menameradiel17,7
Menterwolde10,3
Meppel1,2
Middelburg49,9
Midden-Delfland8,0
Midden-Drenthe3,4
Mill en Sint Hubert 
Moerdijk22,5
Molenwaard 
Montferland2,0
Montfoort24,4
Mook en Middelaar 
Neder-Betuwe10,8
Nederweert44,1
Neerijnen18,8
Nieuwegein 
Nieuwkoop22,0
Nijkerk0,1
Nijmegen 
Nissewaard0,3
Noord-Beveland1,0
Noordenveld19,5
Noordoostpolder 
Noordwijk15,4
Noordwijkerhout3,8
Nuenen, Gerwen en Nederwetten 
Nunspeet12,2
Nuth 
Oegstgeest1,0
Oirschot 
Oisterwijk0,7
Oldambt27,5
Oldebroek12,6
Oldenzaal 
Olst-Wijhe 
Ommen13,3
Onderbanken 
Oost Gelre 
Oosterhout 
Ooststellingwerf26,5
Oostzaan 
Opmeer20,0
Opsterland26,2
Oss18,7
Oud-Beijerland13,9
Oude IJsselstreek 
Ouder-Amstel 
Oudewater 
Overbetuwe 
Papendrecht 
Peel en Maas21,4
Pekela38,5
Pijnacker-Nootdorp18,7
Purmerend 
Putten 
Raalte 
Reimerswaal26,0
Renkum2,9
Renswoude 
Reusel-De Mierden 
Rheden6,1
Rhenen14,0
Ridderkerk0,3
Rijnwaarden4,6
Rijssen-Holten14,7
Rijswijk 
Roerdalen13,6
Roermond33,3
Roosendaal 
Rotterdam52,7
Rozendaal 
Rucphen 
Schagen 
Scherpenzeel 
Schiedam 
Schiermonnikoog 
Schijndel3,7
Schinnen 
Schouwen-Duiveland24,5
's-Gravenhage0,0
's-Hertogenbosch30,0
Simpelveld 
Sint Anthonis 
Sint-Michielsgestel1,4
Sint-Oedenrode0,3
Sittard-Geleen10,1
Sliedrecht 
Slochteren13,8
Sluis2,0
Smallingerland12,4
Soest33,3
Someren 
Son en Breugel 
Stadskanaal9,3
Staphorst 
Stede Broec4,1
Steenbergen 
Steenwijkerland14,1
Stein14,5
Stichtse Vecht10,1
Strijen17,2
Súdwest Fryslân 
Ten Boer15,7
Terneuzen40,8
Terschelling1,6
Texel 
Teylingen2,1
Tholen22,9
Tiel17,7
Tilburg 
Tubbergen6,4
Twenterand14,5
Tynaarlo24,3
Tytsjerksteradiel17,2
Uden17,4
Uitgeest 
Uithoorn 
Urk 
Utrecht11,0
Utrechtse Heuvelrug19,9
Vaals50,7
Valkenburg aan de Geul10,0
Valkenswaard22,6
Veendam28,3
Veenendaal26,3
Veere14,1
Veghel2,3
Veldhoven 
Velsen 
Venlo40,0
Venray48,2
Vianen46,6
Vlaardingen 
Vlagtwedde2,0
Vlieland 
Vlissingen77,1
Voerendaal 
Voorschoten0,5
Voorst7,8
Vught17,9
Waalre18,8
Waalwijk19,7
Waddinxveen1,4
Wageningen 
Wassenaar1,0
Waterland 
Weert58,4
Weesp41,0
Werkendam15,6
West Maas en Waal 
Westerveld28,3
Westervoort0,4
Westland 
Weststellingwerf0,7
Westvoorne 
Wierden12,6
Wijchen 
Wijdemeren17,6
Wijk bij Duurstede19,3
Winsum5,9
Winterswijk5,1
Woensdrecht17,9
Woerden 
Wormerland25,8
Woudenberg 
Woudrichem16,9
Zaanstad0,4
Zaltbommel 
Zandvoort44,2
Zederik0,4
Zeewolde16,8
Zeist27,3
Zevenaar0,8
Zoetermeer5,7
Zoeterwoude7,0
Zuidhorn5,9
Zuidplas2,9
Zundert 
Zutphen 
Zwartewaterland14,7
Zwijndrecht 
Zwolle21,4
View all detail data

Relatief veel aanvragen in Arnhem, Breda en Den Helder

In 2016 zijn er in totaal 49.462 aanvragen voor een bijdrage uit het Jeugdsportfonds goedgekeurd. De kaart geeft voor iedere gemeente het aantal aanvragen per 1.000 4- tot en met 17-jarigen weer. Relatief gezien kennen Breda, Arnhem, Vlissingen en Capelle aan den IJssel de meeste aanvragen. Het gaat in alle vier gemeenten om ruim meer dan 75 aanvragen per 1.000 kinderen van 4 tot en met 17 jaar.

Grootste aantal aanvragen in Amsterdam

Wanneer gekeken wordt naar de absolute aantallen zijn de meeste aanvragen gedaan in Amsterdam, gevolgd door Rotterdam, Breda en Arnhem. Van de 390 gemeenten die Nederland in 2016 telde, zijn er in 140 gemeenten geen aanvragen gedaan. In het noorden van Nederland is er in bijna alle gemeenten een aanvraag voor het Jeugdsportonds ingediend. 

Bevorderen van sportdeelname van kinderen in achterstandssituaties

De doelstelling van het Jeugdsportfonds is het bevorderen van sportdeelname van kinderen in achterstandssituaties door het leveren van een financiële bijdrage (van maximaal € 225 per kind per jaar) aan sportattributen en contributiegelden.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Jongeren op Gezond Gewicht per gemeente

Jongeren op Gezond Gewicht 2017

per gemeente, peildatum juli 2017
Jongeren op Gezond Gewicht juli 2017 per gemeente
Jongeren op Gezond Gewicht 2017
GemeenteJOGGStartdatum
Aalsmeerja30-10-2014
Aaltennee 
Achtkarspelenja30-06-2016
Alblasserdamnee 
Albrandswaardnee 
Alkmaarja21-11-2012
Almelonee 
Almereja1-1-2014
Alphen aan den Rijnja7-11-2013
Alphen-Chaamnee 
Amelandja28-1-2016
Amersfoortnee 
Amstelveennee 
Amsterdamja1-11-2010
Apeldoornja17-11-2014
Appingedamnee 
Arnhemja1-1-2015
Assenja1-1-2014
Astennee 
Baarle-Nassaunee 
Baarnnee 
Barendrechtnee 
Barneveldnee 
Bedumnee 
Beeknee 
Beemsternee 
Beeselja31-12-2016
Bellingweddenee 
Berg en Dalnee 
Bergeijknee 
Bergen (L.)ja1-10-2016
Bergen (NH.)nee 
Bergen op Zoomja1-4-2014
Boxmeernee 
Boxtelnee 
Bredaja20-5-2011
Briellenee 
Bronckhorstnee 
Brummenja17-11-2014
Brunssumja9-5-2014
Bunniknee 
Bunschotennee 
Berkellandnee 
Bernhezenee 
Bestnee 
Beuningennee 
Beverwijknee 
Binnenmaasja10-11-2016
Bladelnee 
Blaricumnee 
Bloemendaalnee 
Bodegraven-Reeuwijknee 
Boekelnee 
Borger-Odoornja1-2-2011
Bornenee 
Borselenee 
Dongeradeelnee 
Dordrechtja1-4-2012
Burennee 
Capelle aan den IJsselnee 
Castricumnee 
Coevordennee 
Cranendoncknee 
Cromstrijennee 
Cuijkja3-9-2013
Culemborgnee 
Dalfsennee 
Dantumadielnee 
De Biltnee 
De Fryske Marrenja28-1-2016
De Marnenee 
De Ronde Venennee 
De Woldenja12-6-2013
Delftja1-11-2010
Delfzijlnee 
Den Helderja28-1-2016
Deurnenee 
Deventernee 
Diemennee 
Dinkellandnee 
Doesburgnee 
Doetinchemja23-6-2014
Dongenja1-8-2012
Drechterlandnee 
Drimmelennee 
Drontenja01-01-2017
Drutennee 
Duivennee 
Echt-Susterennee 
Edam-Volendamnee 
Edenee 
Eemnesnee 
Eemsmondnee 
Eerselnee 
Eijsden-Margratenja01-04-2016
Eindhovennee 
Elburgja1-1-2014
Emmenja1-1-2014
Enkhuizennee 
Enschedenee 
Epenee 
Ermeloja1-1-2014
Etten-Leurnee 
Ferwerderadielnee 
Franekeradeelnee 
Geertruidenbergnee 
Geldermalsenja1-4-2016
Geldrop-Mierloja1-12-2014
Gemert-Bakelnee 
Gennepja1-10-2016
Giessenlandennee 
Gilze en Rijennee 
Goeree-Overflakkeeja8-5-2015
Goesnee 
Goirlenee 
Gooise Merennee 
Gorinchemnee 
Goudaja10-2-2014
Graveja1-1-2016
Groningenja30-10-2014
Grootegastnee 
Gulpen-Wittemja1-10-2016
Haaksbergennee 
Haarennee 
Haarlemja1-6-2012
Haarlemmerliede en Spaarnwoudenee 
Haarlemmermeerja14-10-2012
Halderbergenee 
Hardenbergja1-1-2014
Harderwijkja1-1-2014
Hardinxveld-Giessendamnee 
Harennee 
Harlingenja30-10-2014
Hattemja1-1-2015
Heemskerkja30-10-2014
Heemstedenee 
Heerdenee 
Heerenveenja1-10-2015
Heerhugowaardnee 
Heerlenja1-9-2014
Heeze-Leendenee 
Heiloonee 
Hellendoornnee 
Hellevoetsluisja1-3-2014
Helmondja30-10-2014
Hendrik-Ido-Ambachtnee 
Hengelonee 
het Bildtnee 
Heumennee 
Heusdennee 
Hillegomnee 
Hilvarenbeeknee 
Hilversumja01-07-2016
Hof van Twentenee 
Hollands Kroonnee 
Hoogeveenja1-1-2014
Hoogezand-Sappemeernee 
Hoornnee 
Horst aan de Maasja01-07-2016
Houtenja30-10-2014
Huizenja13-07-2016
Hulstnee 
IJsselsteinja20-6-2011
Kaag en Braassemnee 
Kampenja27-3-2014
Kapellenee 
Katwijkja27-3-2013
Kerkradeja24-3-2015
Koggenlandnee 
Kollumerland en Nieuwkruislandnee 
Korendijknee 
Krimpen aan den IJsselnee 
Krimpenerwaardnee 
Laarbeeknee 
Landerdnee 
Landgraafnee 
Landsmeernee 
Langedijknee 
Lansingerlandnee 
Larennee 
Leeknee 
Leerdamnee 
Leeuwardenja28-1-2016
Leeuwarderadeelnee 
Leidenja29-6-2011
Leiderdorpnee 
Leidschendam-Voorburgja01-03-2017
Lelystadnee 
Leudalnee 
Leusdennee 
Lingewaalnee 
Lingewaardnee 
Lissenee 
Littenseradielnee 
Lochemja17-11-2014
Loon op Zandnee 
Lopiknee 
Loppersumnee 
Lossernee 
Maasdrielnee 
Maasgouwja1-10-2015
Maassluisnee 
Maastrichtja1-3-2014
Marumnee 
Medembliknee 
Meerssenja01-04-2016
Meierijstadja 
Menameradielnee 
Menterwoldenee 
Meppelja10-10-2011
Middelburgnee 
Midden-Delflandnee 
Midden-Drentheja1-1-2014
Mill en Sint Hubertnee 
Moerdijknee 
Molenwaardnee 
Montferlandnee 
Montfoortnee 
Mook en Middelaarnee 
Neder-Betuwenee 
Nederlandnee 
Nederweertnee 
Neerijnennee 
Nieuwegeinnee 
Nieuwkoopnee 
Nijkerkja27-12-2012
Nijmegennee 
Nissewaardnee 
Noord-Bevelandnee 
Noordenveldja1-1-2014
Noordoostpoldernee 
Noordwijknee 
Noordwijkerhoutnee 
Nuenen, Gerwen en Nederwettennee 
Nunspeetja1-1-2014
Nuthja28-1-2016
Oegstgeestnee 
Oirschotnee 
Oisterwijknee 
Oldambtnee 
Oldebroekja1-1-2014
Oldenzaalnee 
Olst-Wijhenee 
Ommenja1-1-2014
Onderbankennee 
Oost Gelrenee 
Oosterhoutnee 
Ooststellingwerfnee 
Oostzaannee 
Opmeernee 
Opsterlandnee 
Ossja3-3-2014
Oud-Beijerlandnee 
Oude IJsselstreeknee 
Ouder-Amstelnee 
Oudewaternee 
Overbetuwenee 
Papendrechtnee 
Peel en Maasja31-12-2016
Pekelanee 
Pijnacker-Nootdorpnee 
Purmerendja15-7-2012
Puttenja1-1-2014
Raaltenee 
Reimerswaalnee 
Renkumnee 
Renswoudenee 
Reusel-De Mierdennee 
Rhedenja1-1-2015
Rhenennee 
Ridderkerkja01-10-2016
Rijnwaardennee 
Rijssen-Holtennee 
Rijswijknee 
Roerdalennee 
Roermondja3-9-2013
Roosendaalja18-12-2012
Rotterdamja1-11-2010
Rozendaalnee 
Rucphennee 
Schagenja16-6-2014
Scherpenzeelnee 
Schiedamnee 
Schiermonnikoogja28-1-2016
Schinnenja31-12-2016
Schouwen-Duivelandnee 
's-Gravenhageja30-6-2010
's-Hertogenboschja11-2-2014
Simpelveldnee 
Sint Anthonisnee 
Sint-Michielsgestelnee 
Sittard-Geleenja15-07-2014
Sliedrechtnee 
Slochterennee 
Sluisnee 
Smallingerlandja1-6-2012
Soestnee 
Somerennee 
Son en Breugelnee 
Stadskanaalnee 
Staphorstnee 
Stede Broecnee 
Steenbergennee 
Steenwijkerlandnee 
Steinnee 
Stichtse Vechtja16-11-2013
Strijennee 
Súdwest Fryslânnee 
Ten Boernee 
Terneuzennee 
Terschellingja28-1-2016
Texelnee 
Teylingennee 
Tholennee 
Tielnee 
Tilburgja19-6-2013
Tubbergennee 
Twenterandnee 
Tynaarloja1-2-2011
Tytsjerksteradielja28-1-2016
Udenja1-9-2015
Uitgeestnee 
Uithoornja1-1-2014
Urknee 
Utrechtja1-11-2010
Utrechtse Heuvelrugja16-09-2014
Vaalsja1-1-2016
Valkenburg aan de Geulja1-4-2016
Valkenswaardnee 
Veendamnee 
Veenendaalnee 
Veerenee 
Veldhovennee 
Velsennee 
Venloja1-1-2015
Venrayja04-04-2016
Vianennee 
Vlaardingenja05-06-2014
Vlagtweddenee 
Vlielandja28-1-2016
Vlissingennee 
Voerendaalnee 
Voorschotennee 
Voorstja17-11-2014
Vughtnee 
Waalrenee 
Waalwijkja1-4-2016
Waddinxveennee 
Wageningenja1-7-2015
Wassenaarnee 
Waterlandnee 
Weertnee 
Weespnee 
Werkendamnee 
West Maas en Waalnee 
Westerveldja2-4-2015
Westervoortja1-1-2015
Westlandnee 
Weststellingwerfja1-10-2015
Westvoornenee 
Wierdennee 
Wijchennee 
Wijdemerennee 
Wijk bij Duurstedenee 
Winsumnee 
Winterswijknee 
Woensdrechtnee 
Woerdennee 
Wormerlandnee 
Woudenbergnee 
Woudrichemnee 
Zaanstadja1-4-2012
Zaltbommelnee 
Zandvoortnee 
Zederiknee 
Zeewoldenee 
Zeistnee 
Zevenaarja1-1-2015
Zoetermeernee 
Zoeterwoudenee 
Zuidhornnee 
Zuidplasnee 
Zundertnee 
Zutphennee 
Zwartewaterlandnee 
Zwijndrechtja4-9-2013
Zwolleja26-2-2010
Aa en Hunzeja1-1-2014
Aalburgnee 
View all detail data

120 JOGG-gemeenten, Drenthe is JOGG-provincie

In juli 2017 zijn er 120 gemeenten die deelnemen aan Jongeren op Gezond Gewicht (dit is inclusief de bijzonder Nederlandse gemeenten Bonaire, Saba en St. Eustatius). Drenthe is JOGG-provincie.

Stimuleren van een gezonde jeugd in een gezonde omgeving

De JOGG-aanpak richt zich op wijken waar het percentage jongeren (0-19 jaar) met overgewicht het hoogst is. Onder de paraplu van de gemeente werken publieke en private partijen, zoals scholen, sportclubs, huisartsen, buurtsupers en woningbouwverenigingen samen. Die samenwerking leidt tot betere sport-, beweeg- en speelfaciliteiten en tot meer aandacht voor voeding en beweging. Want gezond eten en drinken, dagelijks bewegen en sporten moet de gewoonste zaak van de wereld worden. JOGG is in essentie een methodiek en geen interventie.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Nationale Sportweek per gemeente

Nationale Sportweek 2017

per gemeente, eindstand
Nationale Sportweek 2017
GemeentenaamDeelname 2017
Aa en Hunze 
AalburgJa
Aalsmeer 
AaltenJa
Achtkarspelen 
Alblasserdam 
Albrandswaard 
AlkmaarJa
AlmeloJa
AlmereJa
Alphen aan den Rijn 
Alphen-Chaam 
Ameland 
AmersfoortJa
AmstelveenJa
AmsterdamJa
ApeldoornJa
AppingedamJa
ArnhemJa
AssenJa
AstenJa
Baarle-Nassau 
Baarn 
Barendrecht 
Barneveld 
Bedum 
Beek 
Beemster 
Beesel 
Bellingwedde 
Berg en DalJa
BergeijkJa
Bergen (L.) 
Bergen (NH.)Ja
Bergen op ZoomJa
Berkelland 
Bernheze 
Best 
BeuningenJa
BeverwijkJa
Binnenmaas 
Bladel 
BlaricumJa
Bloemendaal 
Bodegraven-Reeuwijk 
Boekel 
Borger-Odoorn 
BorneJa
BorseleJa
Boxmeer 
Boxtel 
BredaJa
Brielle 
BronckhorstJa
Brummen 
Brunssum 
Bunnik 
Bunschoten 
BurenJa
Capelle aan den IJssel 
CastricumJa
Coevorden 
Cranendonck 
Cromstrijen 
Cuijk 
Culemborg 
Dalfsen 
Dantumadiel 
De BiltJa
De Fryske Marren 
De Marne 
De Ronde Venen 
De Wolden 
Delft 
Delfzijl 
Den HelderJa
DeurneJa
DeventerJa
Diemen 
Dinkelland 
DoesburgJa
DoetinchemJa
DongenJa
Dongeradeel 
DordrechtJa
Drechterland 
Drimmelen 
DrontenJa
Druten 
DuivenJa
Echt-Susteren 
Edam-Volendam 
EdeJa
EemnesJa
Eemsmond 
Eersel 
Eijsden-Margraten 
EindhovenJa
Elburg 
EmmenJa
Enkhuizen 
EnschedeJa
Epe 
ErmeloJa
Etten-LeurJa
FerwerderadielJa
Franekeradeel 
GeertruidenbergJa
GeldermalsenJa
Geldrop-Mierlo 
Gemert-Bakel 
Gennep 
Giessenlanden 
Gilze en Rijen 
Goeree-OverflakkeeJa
GoesJa
Goirle 
Gooise Meren 
Gorinchem 
Gouda 
Grave 
GroningenJa
Grootegast 
Gulpen-Wittem 
Haaksbergen 
Haaren 
HaarlemJa
Haarlemmerliede en Spaarnwoude 
Haarlemmermeer 
Halderberge 
Hardenberg 
HarderwijkJa
Hardinxveld-GiessendamJa
Haren 
HarlingenJa
HattemJa
HeemskerkJa
HeemstedeJa
HeerdeJa
HeerenveenJa
HeerhugowaardJa
HeerlenJa
Heeze-LeendeJa
HeilooJa
HellendoornJa
Hellevoetsluis 
HelmondJa
Hendrik-Ido-Ambacht 
Hengelo 
het Bildt 
Heumen 
HeusdenJa
HillegomJa
Hilvarenbeek 
HilversumJa
Hof van Twente 
Hollands Kroon 
HoogeveenJa
Hoogezand-Sappemeer 
Hoorn 
Horst aan de Maas 
HoutenJa
HuizenJa
Hulst 
IJsselstein 
Kaag en Braassem 
KampenJa
KapelleJa
Katwijk 
Kerkrade 
Koggenland 
Kollumerland en Nieuwkruisland 
Korendijk 
Krimpen aan den IJsselJa
Krimpenerwaard 
LaarbeekJa
LanderdJa
LandgraafJa
Landsmeer 
Langedijk 
Lansingerland 
LarenJa
Leek 
Leerdam 
Leeuwarden 
Leeuwarderadeel 
Leiden 
LeiderdorpJa
Leidschendam-VoorburgJa
LelystadJa
Leudal 
Leusden 
LingewaalJa
LingewaardJa
Lisse 
Littenseradiel 
LochemJa
Loon op ZandJa
LopikJa
LoppersumJa
Losser 
Maasdriel 
MaasgouwJa
Maassluis 
Maastricht 
Marum 
Medemblik 
Meerssen 
Meierijstad 
MenameradielJa
Menterwolde 
MeppelJa
Middelburg 
Midden-Delfland 
Midden-Drenthe 
Mill en Sint Hubert 
Moerdijk 
Molenwaard 
Montferland 
MontfoortJa
Mook en Middelaar 
Neder-BetuweJa
NederweertJa
NeerijnenJa
NieuwegeinJa
Nieuwkoop 
NijkerkJa
NijmegenJa
NissewaardJa
Noord-BevelandJa
Noordenveld 
NoordoostpolderJa
Noordwijk 
NoordwijkerhoutJa
Nuenen, Gerwen en Nederwetten 
NunspeetJa
Nuth 
Oegstgeest 
Oirschot 
OisterwijkJa
Oldambt 
OldebroekJa
Oldenzaal 
Olst-WijheJa
Ommen 
Onderbanken 
Oost GelreJa
Oosterhout 
Ooststellingwerf 
Oostzaan 
OpmeerJa
OpsterlandJa
OssJa
Oud-Beijerland 
Oude IJsselstreekJa
Ouder-Amstel 
Oudewater 
OverbetuweJa
PapendrechtJa
Peel en MaasJa
Pekela 
Pijnacker-Nootdorp 
PurmerendJa
PuttenJa
RaalteJa
ReimerswaalJa
RenkumJa
Renswoude 
Reusel-De Mierden 
Rheden 
RhenenJa
RidderkerkJa
Rijnwaarden 
Rijssen-Holten 
Rijswijk 
Roerdalen 
Roermond 
RoosendaalJa
RotterdamJa
Rozendaal 
Rucphen 
SchagenJa
ScherpenzeelJa
SchiedamJa
Schiermonnikoog 
Schinnen 
Schouwen-DuivelandJa
's-GravenhageJa
's-HertogenboschJa
Simpelveld 
Sint Anthonis 
Sint-Michielsgestel 
Sittard-Geleen 
Sliedrecht 
Slochteren 
SluisJa
SmallingerlandJa
SoestJa
Someren 
Son en Breugel 
Stadskanaal 
Staphorst 
Stede Broec 
Steenbergen 
SteenwijkerlandJa
Stein 
Stichtse VechtJa
Strijen 
Súdwest-FryslânJa
Ten BoerJa
Terneuzen 
TerschellingJa
Texel 
Teylingen 
Tholen 
TielJa
TilburgJa
TubbergenJa
Twenterand 
Tynaarlo 
TytsjerksteradielJa
Uden 
UitgeestJa
UithoornJa
Urk 
UtrechtJa
Utrechtse Heuvelrug 
Vaals 
Valkenburg aan de Geul 
ValkenswaardJa
Veendam 
Veenendaal 
Veere 
VeldhovenJa
VelsenJa
Venlo 
VenrayJa
VianenJa
VlaardingenJa
Vlagtwedde 
Vlieland 
VlissingenJa
VoerendaalJa
Voorschoten 
VoorstJa
Vught 
WaalreJa
WaalwijkJa
Waddinxveen 
WageningenJa
WassenaarJa
Waterland 
Weert 
Weesp 
Werkendam 
West Maas en WaalJa
Westerveld 
Westervoort 
WestlandJa
WeststellingwerfJa
Westvoorne 
WierdenJa
Wijchen 
Wijdemeren 
Wijk bij DuurstedeJa
Winsum 
WinterswijkJa
Woensdrecht 
WoerdenJa
Wormerland 
Woudenberg 
Woudrichem 
Zaanstad 
ZaltbommelJa
Zandvoort 
Zederik 
Zeewolde 
ZeistJa
ZevenaarJa
ZoetermeerJa
Zoeterwoude 
Zuidhorn 
Zuidplas 
Zundert 
ZutphenJa
Zwartewaterland 
ZwijndrechtJa
ZwolleJa

Bron: NOC*NSF

View all detail data

Nationale Sportweek 2017

De 14e Nationale Sportweek heeft plaatsgevonden van 9 tot en met 17 september in Rotterdam. In totaal hebben 169 gemeenten deelgenomen aan deze Nationale Sportweek.

Kennismaken met sport en sportvereniging

De Nationale Sportweek is een landelijk evenement. De hele week zetten honderden sportverenigingen, sportclubs, sportbonden, bedrijven, het onderwijs en andere sportaanbieders hun deuren open, organiseren clinics, toernooien en demonstraties. Iedereen, jong en oud, kan deze week kennis maken met (nieuwe) sporten. De Nationale Sportweek wordt georganiseerd door NOC*NSF met als doel meer mensen kennis te laten maken met een sport die bij hen past en ze vervolgens de weg naar de sportvereniging te laten vinden.

Nationale Sportweek 2012-2016

Aan de Nationale Sportweek 2016 hebben 176 gemeenten deelgenomen. De Nationale Sportweek werd gehouden van 17 tot en met 25 september 2016. Tijdens de Nationale Sportweek van 2015 hebben 208 gemeenten deelgenomen. In 2014 namen 210 gemeenten deel, in 2013 organiseerden 186 gemeenten een lokale Sportweek en in 2012 eindigde de teller op 161. 

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Nationale Sportweek en Sportgemeente van het jaar per gemeente

Deelname Nationale Sportweek en Sportgemeente

Nationale Sportweek en Sportgemeenten van het jaar (2006-2017)
Deelname Nationale Sportweek en Sportgemeente
GemeenteDeelname20122013201420152016
Appingedam5 keerwelnietwelwelwel
Appingedam      
Bedum2 keernietnietwelwelniet
Bedum      
Bellingwedde1 keernietnietnietnietwel
Bellingwedde      
Ten Boer2 keernietnietnietnietwel
Ten Boer      
Delfzijl2 keernietwelnietnietwel
Delfzijl      
Groningen6 keerwelwelwelwelwel
Groningen      
Grootegast0 keernietnietnietnietniet
Grootegast      
Haren1 keernietnietnietnietwel
Haren      
Hoogezand-Sappemeer0 keernietnietnietnietniet
Hoogezand-Sappemeer      
Leek0 keernietnietnietnietniet
Leek      
Loppersum2 keernietnietnietnietwel
Loppersum      
Marum4 keerwelwelwelwelniet
Marum      
Almere6 keerwelwelwelwelwel
Almere      
Stadskanaal0 keernietnietnietnietniet
Stadskanaal      
Slochteren0 keernietnietnietnietniet
Slochteren      
Veendam4 keerwelwelwelwelniet
Veendam      
Vlagtwedde1 keernietnietnietnietwel
Vlagtwedde      
Zeewolde0 keernietnietnietnietniet
Zeewolde      
Winsum2 keernietnietwelwelniet
Winsum      
Zuidhorn0 keernietnietnietnietniet
Zuidhorn      
Dongeradeel0 keernietnietnietnietniet
Dongeradeel      
Achtkarspelen4 keerwelwelwelwelniet
Achtkarspelen      
Ameland3 keernietnietwelwelwel
Ameland      
het Bildt0 keernietnietnietnietniet
het Bildt      
Franekeradeel4 keerwelwelwelwelniet
Franekeradeel      
Harlingen5 keerwelwelwelwelniet
Harlingen      
Heerenveen2 keerwelnietnietnietniet
Heerenveen2017      
Kollumerland en Nieuwkruisland0 keernietnietnietnietniet
Kollumerland en Nieuwkruisland      
Leeuwarden5 keerwelwelwelwelwel
Leeuwarden      
Leeuwarderadeel1 keernietnietnietnietwel
Leeuwarderadeel      
Ooststellingwerf2 keernietnietwelwelniet
Ooststellingwerf      
Opsterland2 keernietnietnietnietwel
Opsterland      
Schiermonnikoog0 keernietnietnietnietniet
Schiermonnikoog      
Smallingerland6 keerwelwelwelwelwel
Smallingerland      
Terschelling3 keernietwelnietnietwel
Terschelling      
Vlieland3 keerwelnietwelwelniet
Vlieland      
Weststellingwerf1 keernietnietnietnietniet
Weststellingwerf      
Assen5 keerwelwelwelwelniet
Assen      
Coevorden2 keerwelwelnietnietniet
Coevorden      
Emmen3 keerwelwelnietnietniet
Emmen      
Hoogeveen2 keernietnietnietnietwel
Hoogeveen2015      
Meppel6 keerwelwelwelwelwel
Meppel      
Littenseradiel0 keernietnietnietnietniet
Littenseradiel      
Almelo2 keernietnietnietnietwel
Almelo      
Borne5 keerwelwelwelwelniet
Borne      
Dalfsen4 keernietwelwelwelwel
Dalfsen      
Deventer6 keerwelwelwelwelwel
Deventer      
Enschede6 keerwelwelwelwelwel
Enschede2007 2008     
Haaksbergen1 keerwelnietnietnietniet
Haaksbergen      
Hardenberg2 keerwelwelnietnietniet
Hardenberg      
Hellendoorn5 keerwelnietwelwelwel
Hellendoorn2016      
Hengelo3 keerwelwelnietnietwel
Hengelo      
Kampen1 keernietnietnietnietniet
Kampen      
Losser2 keernietnietwelwelniet
Losser      
Noordoostpolder6 keerwelwelwelwelwel
Noordoostpolder      
Oldenzaal0 keernietnietnietnietniet
Oldenzaal      
Ommen0 keernietnietnietnietniet
Ommen      
Raalte1 keernietnietnietnietniet
Raalte      
Staphorst0 keernietnietnietnietniet
Staphorst      
Tubbergen1 keernietnietnietnietniet
Tubbergen      
Urk1 keernietwelnietnietniet
Urk      
Wierden2 keerwelnietnietnietniet
Wierden      
Zwolle6 keerwelwelwelwelwel
Zwolle      
Rijnwaarden1 keerwelnietnietnietniet
Rijnwaarden      
Aalten6 keerwelwelwelwelwel
Aalten      
Apeldoorn6 keerwelwelwelwelwel
Apeldoorn      
Arnhem6 keerwelwelwelwelwel
Arnhem2011      
Barneveld3 keernietwelwelwelniet
Barneveld      
Beuningen5 keernietwelwelwelwel
Beuningen      
Brummen4 keernietwelwelwelwel
Brummen      
Buren4 keernietnietwelwelwel
Buren      
Culemborg2 keernietnietwelwelniet
Culemborg      
Doesburg6 keerwelwelwelwelwel
Doesburg      
Doetinchem5 keernietwelwelwelwel
Doetinchem      
Druten4 keernietwelwelwelwel
Druten      
Duiven6 keerwelwelwelwelwel
Duiven      
Ede5 keerwelwelwelwelniet
Ede      
Elburg3 keernietnietwelwelwel
Elburg      
Epe4 keernietwelwelwelwel
Epe      
Ermelo6 keerwelwelwelwelwel
Ermelo      
Geldermalsen6 keerwelwelwelwelwel
Geldermalsen      
Harderwijk6 keerwelwelwelwelwel
Harderwijk      
Hattem3 keerwelnietnietnietwel
Hattem      
Heerde6 keerwelwelwelwelwel
Heerde      
Heumen1 keernietwelnietnietniet
Heumen      
Lochem5 keernietwelwelwelwel
Lochem      
Maasdriel3 keernietnietwelwelwel
Maasdriel      
Nijkerk2 keernietnietnietnietwel
Nijkerk      
Nijmegen6 keerwelwelwelwelwel
Nijmegen      
Oldebroek6 keerwelwelwelwelwel
Oldebroek      
Putten6 keerwelwelwelwelwel
Putten      
Renkum5 keernietwelwelwelwel
Renkum      
Rheden5 keerwelwelwelwelwel
Rheden      
Rozendaal1 keernietnietnietnietwel
Rozendaal      
Scherpenzeel6 keerwelwelwelwelwel
Scherpenzeel      
Tiel4 keernietnietwelwelwel
Tiel      
Voorst5 keernietwelwelwelwel
Voorst      
Wageningen4 keernietnietwelwelwel
Wageningen      
Westervoort4 keernietwelwelwelwel
Westervoort      
Winterswijk2 keernietnietnietnietwel
Winterswijk      
Wijchen5 keerwelwelwelwelwel
Wijchen      
Zaltbommel5 keernietwelwelwelwel
Zaltbommel      
Zevenaar6 keerwelwelwelwelwel
Zevenaar      
Zutphen2 keernietnietnietnietwel
Zutphen      
Nunspeet5 keernietwelwelwelwel
Nunspeet      
Dronten1 keernietnietnietnietniet
Dronten      
Neerijnen6 keerwelwelwelwelwel
Neerijnen      
Amersfoort5 keerwelwelwelwelniet
Amersfoort      
Baarn2 keernietnietwelwelniet
Baarn      
De Bilt4 keernietnietwelwelwel
De Bilt2009      
Bunnik0 keernietnietnietnietniet
Bunnik      
Bunschoten1 keernietwelnietnietniet
Bunschoten      
Eemnes1 keernietnietnietnietniet
Eemnes      
Houten4 keernietnietwelwelwel
Houten      
Leusden1 keerwelnietnietnietniet
Leusden      
Lopik2 keernietnietnietnietwel
Lopik      
Montfoort5 keernietwelwelwelwel
Montfoort      
Renswoude0 keernietnietnietnietniet
Renswoude      
Rhenen2 keernietnietnietnietwel
Rhenen      
Soest6 keerwelwelwelwelwel
Soest      
Utrecht6 keerwelwelwelwelwel
Utrecht      
Veenendaal0 keernietnietnietnietniet
Veenendaal      
Woudenberg0 keernietnietnietnietniet
Woudenberg      
Wijk bij Duurstede2 keernietnietnietnietwel
Wijk bij Duurstede      
IJsselstein2 keernietwelnietnietwel
IJsselstein      
Zeist3 keerwelnietnietnietwel
Zeist      
Nieuwegein2 keerwelnietnietnietniet
Nieuwegein      
Aalsmeer3 keerwelnietwelwelniet
Aalsmeer      
Alkmaar5 keerwelwelwelwelniet
Alkmaar      
Amstelveen1 keernietnietnietnietniet
Amstelveen      
Amsterdam6 keerwelwelwelwelwel
Amsterdam      
Beemster0 keernietnietnietnietniet
Beemster      
Bergen (NH.)3 keernietwelnietnietwel
Bergen (NH.)      
Beverwijk1 keernietnietnietnietniet
Beverwijk      
Blaricum1 keernietnietnietnietniet
Blaricum      
Bloemendaal4 keernietwelwelwelwel
Bloemendaal      
Castricum1 keernietnietnietnietniet
Castricum      
Diemen1 keerwelnietnietnietniet
Diemen      
Edam-Volendam0 keernietnietnietnietniet
Edam-Volendam      
Enkhuizen0 keernietnietnietnietniet
Enkhuizen      
Haarlem6 keerwelwelwelwelwel
Haarlem      
Haarlemmerliede en Spaarnwoude4 keerwelwelwelwelniet
Haarlemmerliede en Spaarnwoude      
Haarlemmermeer4 keerwelwelwelwelniet
Haarlemmermeer      
Heemskerk6 keerwelwelwelwelwel
Heemskerk      
Heemstede6 keerwelwelwelwelwel
Heemstede      
Heerhugowaard6 keerwelwelwelwelwel
Heerhugowaard      
Heiloo2 keernietnietnietnietwel
Heiloo      
Den Helder1 keernietnietnietnietniet
Den Helder      
Hilversum6 keerwelwelwelwelwel
Hilversum      
Hoorn4 keerwelnietwelwelwel
Hoorn      
Huizen4 keernietnietwelwelwel
Huizen      
Landsmeer0 keernietnietnietnietniet
Landsmeer      
Langedijk0 keernietnietnietnietniet
Langedijk      
Laren1 keernietnietnietnietniet
Laren      
Medemblik0 keernietnietnietnietniet
Medemblik      
Oostzaan1 keernietwelnietnietniet
Oostzaan      
Opmeer2 keernietnietnietnietwel
Opmeer      
Ouder-Amstel0 keernietnietnietnietniet
Ouder-Amstel      
Purmerend4 keernietnietwelwelwel
Purmerend      
Schagen1 keernietnietnietnietniet
Schagen      
Texel1 keernietwelnietnietniet
Texel      
Uitgeest1 keernietnietnietnietniet
Uitgeest      
Uithoorn5 keerwelnietwelwelwel
Uithoorn      
Velsen6 keerwelwelwelwelwel
Velsen      
Weesp1 keernietnietnietnietwel
Weesp      
Zandvoort1 keernietnietnietnietwel
Zandvoort      
Zaanstad2 keernietnietwelwelniet
Zaanstad      
Alblasserdam3 keernietwelwelwelniet
Alblasserdam      
Alphen aan den Rijn2 keernietnietwelwelniet
Alphen aan den Rijn      
Barendrecht4 keerwelwelwelwelniet
Barendrecht      
Drechterland1 keernietnietnietnietwel
Drechterland      
Brielle0 keernietnietnietnietniet
Brielle      
Capelle aan den IJssel2 keerwelnietwelnietniet
Capelle aan den IJssel      
Delft4 keerwelwelwelwelniet
Delft      
Dordrecht5 keerwelwelwelwelniet
Dordrecht      
Gorinchem5 keerwelwelwelwelwel
Gorinchem      
Gouda4 keerwelwelwelwelniet
Gouda      
's-Gravenhage2 keernietnietnietnietwel
's-Gravenhage      
Hardinxveld-Giessendam1 keernietnietnietnietniet
Hardinxveld-Giessendam      
Hellevoetsluis2 keernietnietwelwelniet
Hellevoetsluis      
Hendrik-Ido-Ambacht3 keerwelwelnietnietwel
Hendrik-Ido-Ambacht      
Stede Broec0 keernietnietnietnietniet
Stede Broec      
Hillegom5 keerwelnietwelwelwel
Hillegom      
Katwijk3 keernietwelwelwelniet
Katwijk      
Krimpen aan den IJssel2 keernietnietnietnietwel
Krimpen aan den IJssel      
Leerdam4 keerwelwelwelwelniet
Leerdam      
Leiden3 keernietwelwelwelniet
Leiden      
Leiderdorp5 keernietwelwelwelwel
Leiderdorp      
Lisse0 keernietnietnietnietniet
Lisse      
Maassluis5 keerwelwelwelwelwel
Maassluis      
Nieuwkoop0 keernietnietnietnietniet
Nieuwkoop      
Noordwijk0 keernietnietnietnietniet
Noordwijk      
Noordwijkerhout4 keernietnietwelwelwel
Noordwijkerhout      
Oegstgeest3 keerwelnietwelwelniet
Oegstgeest      
Oud-Beijerland3 keernietwelwelwelniet
Oud-Beijerland      
Binnenmaas0 keernietnietnietnietniet
Binnenmaas      
Korendijk0 keernietnietnietnietniet
Korendijk      
Oudewater2 keernietnietwelwelniet
Oudewater      
Papendrecht4 keerwelwelnietnietwel
Papendrecht      
Ridderkerk1 keernietnietnietnietniet
Ridderkerk      
Rotterdam6 keerwelwelwelwelwel
Rotterdam2006      
Rijswijk4 keerwelwelwelwelniet
Rijswijk      
Schiedam3 keerwelnietnietnietwel
Schiedam      
Sliedrecht0 keernietnietnietnietniet
Sliedrecht      
Cromstrijen0 keernietnietnietnietniet
Cromstrijen      
Albrandswaard0 keernietnietnietnietniet
Albrandswaard      
Westvoorne0 keernietnietnietnietniet
Westvoorne      
Strijen0 keernietnietnietnietniet
Strijen      
Vianen1 keernietnietnietnietniet
Vianen      
Vlaardingen6 keerwelwelwelwelwel
Vlaardingen      
Voorschoten3 keernietwelwelwelniet
Voorschoten      
Waddinxveen3 keernietnietwelwelwel
Waddinxveen      
Wassenaar2 keernietnietnietnietwel
Wassenaar      
Woerden2 keernietwelnietnietniet
Woerden      
Zoetermeer6 keerwelwelwelwelwel
Zoetermeer      
Zoeterwoude1 keernietnietnietnietwel
Zoeterwoude      
Zwijndrecht4 keerwelwelnietnietwel
Zwijndrecht      
Borsele5 keerwelnietwelwelwel
Borsele      
Goes6 keerwelwelwelwelwel
Goes      
West Maas en Waal5 keernietwelwelwelwel
West Maas en Waal      
Hulst2 keerwelwelnietnietniet
Hulst      
Kapelle5 keerwelwelwelwelniet
Kapelle      
Middelburg4 keerwelwelwelwelniet
Middelburg      
Giessenlanden0 keernietnietnietnietniet
Giessenlanden      
Reimerswaal6 keerwelwelwelwelwel
Reimerswaal      
Zederik1 keernietnietnietnietwel
Zederik      
Terneuzen1 keernietwelnietnietniet
Terneuzen      
Tholen2 keernietnietwelwelniet
Tholen      
Veere0 keernietnietnietnietniet
Veere      
Vlissingen6 keerwelwelwelwelwel
Vlissingen      
Lingewaal6 keerwelwelwelwelwel
Lingewaal      
De Ronde Venen0 keernietnietnietnietniet
De Ronde Venen      
Tytsjerksteradiel5 keerwelwelwelwelniet
Tytsjerksteradiel      
Aalburg4 keernietwelwelwelniet
Aalburg      
Asten3 keernietwelnietnietwel
Asten      
Baarle-Nassau1 keernietwelnietnietniet
Baarle-Nassau      
Bergen op Zoom6 keerwelwelwelwelwel
Bergen op Zoom      
Best0 keernietnietnietnietniet
Best      
Boekel0 keernietnietnietnietniet
Boekel      
Boxmeer0 keernietnietnietnietniet
Boxmeer      
Boxtel4 keerwelnietwelwelwel
Boxtel      
Breda6 keerwelwelwelwelwel
Breda      
Deurne5 keernietwelwelwelwel
Deurne      
Pekela4 keerwelwelwelwelniet
Pekela      
Dongen2 keernietnietnietnietwel
Dongen      
Eersel5 keerwelwelwelwelwel
Eersel      
Eindhoven5 keerwelwelwelwelniet
Eindhoven2013      
Etten-Leur2 keernietwelnietnietniet
Etten-Leur      
Geertruidenberg1 keernietnietnietnietniet
Geertruidenberg      
Gilze en Rijen4 keerwelwelwelwelniet
Gilze en Rijen      
Goirle0 keernietnietnietnietniet
Goirle      
Grave1 keernietwelnietnietniet
Grave      
Haaren0 keernietnietnietnietniet
Haaren      
Helmond6 keerwelwelwelwelwel
Helmond      
's-Hertogenbosch5 keerwelwelwelnietwel
's-Hertogenbosch2010      
Heusden5 keerwelnietwelwelwel
Heusden      
Hilvarenbeek0 keernietnietnietnietniet
Hilvarenbeek      
Loon op Zand3 keerwelwelnietnietniet
Loon op Zand      
Mill en Sint Hubert0 keernietnietnietnietniet
Mill en Sint Hubert      
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0 keernietnietnietnietniet
Nuenen, Gerwen en Nederwetten      
Oirschot3 keernietwelwelwelniet
Oirschot      
Oisterwijk2 keernietwelnietnietniet
Oisterwijk      
Oosterhout4 keerwelwelwelwelniet
Oosterhout      
Oss5 keerwelwelwelwelniet
Oss      
Rucphen2 keernietnietwelwelniet
Rucphen      
Sint-Michielsgestel0 keernietnietnietnietniet
Sint-Michielsgestel      
Someren4 keerwelwelwelwelniet
Someren      
Son en Breugel1 keerwelnietnietnietniet
Son en Breugel      
Steenbergen4 keerwelwelwelwelniet
Steenbergen      
Waterland2 keernietnietwelwelniet
Waterland      
Tilburg6 keerwelwelwelwelwel
Tilburg2014      
Uden2 keerwelwelnietnietniet
Uden      
Valkenswaard3 keernietwelnietnietwel
Valkenswaard      
Veldhoven6 keerwelwelwelwelwel
Veldhoven      
Vught4 keernietwelwelwelwel
Vught      
Waalre3 keernietwelnietnietwel
Waalre      
Waalwijk6 keerwelwelwelwelwel
Waalwijk      
Werkendam4 keerwelwelwelwelniet
Werkendam      
Woensdrecht0 keernietnietnietnietniet
Woensdrecht      
Woudrichem1 keernietnietnietnietwel
Woudrichem      
Zundert0 keernietnietnietnietniet
Zundert      
Wormerland0 keernietnietnietnietniet
Wormerland      
Onderbanken0 keernietnietnietnietniet
Onderbanken      
Landgraaf5 keernietwelwelwelwel
Landgraaf      
Beek0 keernietnietnietnietniet
Beek      
Beesel3 keernietnietwelwelwel
Beesel      
Bergen (L.)3 keernietnietwelwelwel
Bergen (L.)      
Brunssum3 keernietwelwelwelniet
Brunssum      
Gennep1 keernietnietnietnietwel
Gennep      
Heerlen6 keerwelwelwelwelwel
Heerlen      
Kerkrade0 keernietnietnietnietniet
Kerkrade      
Maastricht4 keerwelwelwelwelniet
Maastricht      
Meerssen2 keernietnietwelwelniet
Meerssen      
Mook en Middelaar0 keernietnietnietnietniet
Mook en Middelaar      
Nederweert3 keernietwelnietnietwel
Nederweert      
Nuth0 keernietnietnietnietniet
Nuth      
Roermond5 keerwelwelwelwelwel
Roermond      
Schinnen0 keernietnietnietnietniet
Schinnen      
Simpelveld0 keernietnietnietnietniet
Simpelveld      
Stein1 keerwelnietnietnietniet
Stein      
Vaals0 keernietnietnietnietniet
Vaals      
Venlo4 keerwelwelwelwelniet
Venlo      
Venray3 keerwelnietnietnietwel
Venray      
Voerendaal6 keerwelwelwelwelwel
Voerendaal      
Weert4 keerwelwelwelwelniet
Weert2012      
Valkenburg aan de Geul3 keernietnietwelwelwel
Valkenburg aan de Geul      
Lelystad6 keerwelwelwelwelwel
Lelystad      
Horst aan de Maas4 keerwelwelwelwelniet
Horst aan de Maas      
Oude IJsselstreek5 keerwelwelwelnietwel
Oude IJsselstreek      
Teylingen0 keernietnietnietnietniet
Teylingen      
Utrechtse Heuvelrug1 keerwelnietnietnietniet
Utrechtse Heuvelrug      
Oost Gelre4 keernietnietwelwelwel
Oost Gelre      
Koggenland0 keernietnietnietnietniet
Koggenland      
Lansingerland4 keerwelwelwelwelniet
Lansingerland      
Leudal0 keernietnietnietnietniet
Leudal      
Maasgouw1 keernietnietnietnietniet
Maasgouw      
Eemsmond3 keernietnietwelwelwel
Eemsmond      
Gemert-Bakel2 keerwelwelnietnietniet
Gemert-Bakel      
Halderberge1 keerwelnietnietnietniet
Halderberge      
Heeze-Leende5 keernietwelwelwelwel
Heeze-Leende      
Laarbeek6 keerwelwelwelwelwel
Laarbeek      
De Marne0 keernietnietnietnietniet
De Marne      
Reusel-De Mierden5 keerwelwelwelwelwel
Reusel-De Mierden      
Roerdalen0 keernietnietnietnietniet
Roerdalen      
Roosendaal5 keerwelwelwelwelniet
Roosendaal      
Schouwen-Duiveland4 keernietnietwelwelwel
Schouwen-Duiveland      
Aa en Hunze4 keerwelwelwelwelniet
Aa en Hunze      
Borger-Odoorn4 keernietwelwelwelwel
Borger-Odoorn      
Cuijk2 keernietnietwelwelniet
Cuijk      
Landerd2 keernietnietnietnietwel
Landerd      
De Wolden4 keerwelwelwelwelniet
De Wolden      
Noord-Beveland1 keernietnietnietnietniet
Noord-Beveland      
Wijdemeren0 keernietnietnietnietniet
Wijdemeren      
Noordenveld4 keerwelnietwelwelwel
Noordenveld      
Twenterand5 keerwelwelwelwelwel
Twenterand      
Westerveld4 keernietwelwelwelwel
Westerveld      
Sint Anthonis0 keernietnietnietnietniet
Sint Anthonis      
Lingewaard6 keerwelwelwelwelwel
Lingewaard      
Cranendonck1 keernietwelnietnietniet
Cranendonck      
Steenwijkerland1 keernietnietnietnietniet
Steenwijkerland      
Moerdijk3 keernietnietwelwelwel
Moerdijk      
Echt-Susteren3 keernietwelwelwelniet
Echt-Susteren      
Sluis5 keerwelnietwelwelwel
Sluis      
Drimmelen0 keernietnietnietnietniet
Drimmelen      
Bernheze1 keernietnietnietnietwel
Bernheze      
Ferwerderadiel3 keerwelnietwelnietniet
Ferwerderadiel      
Alphen-Chaam0 keernietnietnietnietniet
Alphen-Chaam      
Bergeijk4 keernietnietwelwelwel
Bergeijk      
Bladel5 keerwelwelwelwelwel
Bladel      
Gulpen-Wittem1 keernietnietwelnietniet
Gulpen-Wittem      
Tynaarlo5 keerwelwelwelwelwel
Tynaarlo      
Midden-Drenthe1 keerwelnietnietnietniet
Midden-Drenthe      
Overbetuwe5 keernietwelwelwelwel
Overbetuwe      
Hof van Twente0 keernietnietnietnietniet
Hof van Twente      
Neder-Betuwe6 keerwelwelwelwelwel
Neder-Betuwe      
Rijssen-Holten4 keerwelwelwelwelniet
Rijssen-Holten      
Geldrop-Mierlo2 keernietnietwelwelniet
Geldrop-Mierlo      
Olst-Wijhe1 keernietnietnietnietniet
Olst-Wijhe      
Dinkelland0 keernietnietnietnietniet
Dinkelland      
Westland1 keernietnietnietnietniet
Westland      
Midden-Delfland0 keernietnietnietnietniet
Midden-Delfland      
Berkelland1 keernietnietnietnietwel
Berkelland      
Bronckhorst5 keernietwelwelwelwel
Bronckhorst      
Sittard-Geleen4 keerwelwelwelwelniet
Sittard-Geleen      
Kaag en Braassem4 keerwelwelwelwelniet
Kaag en Braassem      
Dantumadiel2 keernietnietwelwelniet
Dantumadiel      
Zuidplas0 keernietnietnietnietniet
Zuidplas      
Peel en Maas6 keerwelwelwelwelwel
Peel en Maas      
Oldambt4 keerwelwelwelwelniet
Oldambt      
Zwartewaterland4 keerwelwelwelwelniet
Zwartewaterland      
Súdwest Fryslân6 keerwelwelwelwelwel
Súdwest Fryslân      
Bodegraven-Reeuwijk1 keerwelnietnietnietniet
Bodegraven-Reeuwijk      
Eijsden-Margraten3 keernietwelwelwelniet
Eijsden-Margraten      
Stichtse Vecht5 keernietwelwelwelwel
Stichtse Vecht      
Menameradiel2 keernietnietnietnietwel
Menameradiel      
Hollands Kroon0 keernietnietnietnietniet
Hollands Kroon      
Leidschendam-Voorburg4 keernietnietwelwelwel
Leidschendam-Voorburg      
Goeree-Overflakkee5 keernietwelwelwelwel
Goeree-Overflakkee      
Pijnacker-Nootdorp4 keerwelwelwelwelniet
Pijnacker-Nootdorp      
Molenwaard0 keernietnietnietnietniet
Molenwaard      
Nissewaard2 keernietnietnietnietwel
Nissewaard      
Krimpenerwaard0 keernietnietnietnietniet
Krimpenerwaard      
De Fryske Marren3 keernietnietwelwelwel
De Fryske Marren      
Gooise Meren0 keernietnietnietnietniet
Gooise Meren      
Berg en Dal6 keerwelwelwelwelwel
Berg en Dal      
Meierijstad0 keer    niet
Meierijstad      
Montferland4 keernietwelwelwelwel
Montferland      
Menterwolde4 keerwelwelwelwelniet
Menterwolde      
View all detail data

Deelname aan Nationale Sportweek is groot in Gelderland en Drenthe

In de provincies Gelderland en Drenthe hebben bijna alle gemeenten een of meerdere keren meegedaan aan de Nationale Sportweek tussen 2012 en 2017.

Heerenveen is sportgemeente van het jaar 2017

In de kaart zijn ook de gemeenten opgenomen die sinds 2006 een of meerdere keren zijn verkozen tot sportgemeente van het jaar. In 2017 is de gemeente Heerenveen sportgemeente van het jaar. Enschede is twee keer sportgemeente van het jaar geweest, in 2007 en 2008.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Sportimpulsprojecten per gemeente

Sportimpuls 2017

per gemeente, aantal projecten
Sportimpuls 2017 per gemeente
Sportimpuls 2017
GemeenteAantal
Aa en Hunze0
Aalburg0
Aalsmeer0
Aalten0
Achtkarspelen0
Alblasserdam0
Albrandswaard0
Alkmaar0
Almelo2
Almere4
Alphen aan den Rijn0
Alphen-Chaam0
Ameland0
Amersfoort3
Amstelveen0
Amsterdam5
Apeldoorn0
Appingedam0
Arnhem5
Assen0
Asten0
Baarle-Nassau0
Baarn0
Barendrecht1
Barneveld0
Bedum1
Beek0
Beemster0
Beesel0
Bellingwedde2
Berg en Dal0
Bergeijk0
Bergen (L.)0
Bergen (NH.)0
Bergen op Zoom0
Berkelland0
Bernheze0
Best0
Beuningen0
Beverwijk1
Binnenmaas0
Bladel0
Blaricum0
Bloemendaal0
Bodegraven-Reeuwijk0
Boekel0
Borger-Odoorn2
Borne0
Borsele0
Boxmeer0
Boxtel0
Breda1
Brielle0
Bronckhorst0
Brummen1
Brunssum0
Bunnik0
Bunschoten0
Buren0
Capelle aan den IJssel0
Castricum0
Coevorden0
Cranendonck0
Cromstrijen0
Cuijk0
Culemborg0
Dalfsen0
Dantumadiel0
De Bilt0
De Fryske Marren0
De Marne1
De Ronde Venen0
De Wolden0
Delft0
Delfzijl0
Den Helder1
Deurne0
Deventer5
Diemen0
Dinkelland0
Doesburg0
Doetinchem0
Dongen0
Dongeradeel0
Dordrecht0
Drechterland0
Drimmelen0
Dronten0
Druten0
Duiven0
Echt-Susteren0
Edam-Volendam0
Ede0
Eemnes0
Eemsmond2
Eersel0
Eijsden-Margraten0
Eindhoven2
Elburg1
Emmen1
Enkhuizen0
Enschede5
Epe0
Ermelo0
Etten-Leur0
Ferwerderadiel0
Franekeradeel0
Geertruidenberg1
Geldermalsen0
Geldrop-Mierlo0
Gemert-Bakel0
Gennep1
Giessenlanden0
Gilze en Rijen1
Goeree-Overflakkee1
Goes1
Goirle0
Gooise Meren0
Gorinchem0
Gouda0
Grave0
Groningen1
Grootegast0
Gulpen-Wittem0
Haaksbergen0
Haaren0
Haarlem0
Haarlemmerliede en Spaarnwoude0
Haarlemmermeer2
Halderberge0
Hardenberg0
Harderwijk0
Hardinxveld-Giessendam0
Haren0
Harlingen1
Hattem0
Heemskerk0
Heemstede0
Heerde0
Heerenveen2
Heerhugowaard0
Heerlen0
Heeze-Leende0
Heiloo0
Hellendoorn0
Hellevoetsluis0
Helmond2
Hendrik-Ido-Ambacht0
Hengelo1
het Bildt2
Heumen0
Heusden0
Hillegom0
Hilvarenbeek0
Hilversum0
Hof van Twente0
Hollands Kroon0
Hoogeveen0
Hoogezand-Sappemeer0
Hoorn0
Horst aan de Maas1
Houten0
Huizen1
Hulst0
IJsselstein0
Kaag en Braassem0
Kampen0
Kapelle0
Katwijk0
Kerkrade0
Koggenland0
Kollumerland en Nieuwkruisland0
Korendijk0
Krimpen aan den IJssel0
Krimpenerwaard0
Laarbeek0
Landerd0
Landgraaf2
Landsmeer1
Langedijk0
Lansingerland0
Laren0
Leek0
Leerdam0
Leeuwarden1
Leeuwarderadeel0
Leiden0
Leiderdorp0
Leidschendam-Voorburg0
Lelystad0
Leudal0
Leusden0
Lingewaal0
Lingewaard1
Lisse0
Littenseradiel1
Lochem1
Loon op Zand0
Lopik0
Loppersum0
Losser0
Maasdriel0
Maasgouw0
Maassluis1
Maastricht1
Marum0
Medemblik0
Meerssen0
Meierijstad0
Menameradiel0
Menterwolde0
Meppel0
Middelburg0
Midden-Delfland0
Midden-Drenthe1
Mill en Sint Hubert0
Moerdijk0
Molenwaard0
Montferland0
Montfoort0
Mook en Middelaar0
Neder-Betuwe0
Nederweert0
Neerijnen0
Nieuwegein1
Nieuwkoop0
Nijkerk0
Nijmegen0
Nissewaard0
Noord-Beveland0
Noordenveld0
Noordoostpolder0
Noordwijk0
Noordwijkerhout0
Nuenen, Gerwen en Nederwetten0
Nunspeet0
Nuth0
Oegstgeest0
Oirschot0
Oisterwijk0
Oldambt0
Oldebroek1
Oldenzaal0
Olst-Wijhe1
Ommen0
Onderbanken0
Oost Gelre0
Oosterhout0
Ooststellingwerf0
Oostzaan0
Opmeer0
Opsterland1
Oss0
Oud-Beijerland0
Oude IJsselstreek0
Ouder-Amstel0
Oudewater0
Overbetuwe0
Papendrecht0
Peel en Maas0
Pekela0
Pijnacker-Nootdorp0
Purmerend0
Putten0
Raalte0
Reimerswaal0
Renkum0
Renswoude0
Reusel-De Mierden0
Rheden0
Rhenen0
Ridderkerk0
Rijnwaarden0
Rijssen-Holten0
Rijswijk0
Roerdalen0
Roermond0
Roosendaal2
Rotterdam2
Rozendaal0
Rucphen0
Schagen1
Scherpenzeel0
Schiedam1
Schiermonnikoog0
Schinnen1
Schouwen-Duiveland0
's-Gravenhage5
's-Hertogenbosch0
Simpelveld0
Sint Anthonis0
Sint-Michielsgestel0
Sittard-Geleen0
Sliedrecht1
Slochteren0
Sluis0
Smallingerland1
Soest0
Someren0
Son en Breugel0
Stadskanaal0
Staphorst0
Stede Broec0
Steenbergen0
Steenwijkerland1
Stein0
Stichtse Vecht0
Strijen0
Súdwest-Fryslân2
Ten Boer0
Terneuzen0
Terschelling0
Texel0
Teylingen0
Tholen0
Tiel1
Tilburg0
Tubbergen0
Twenterand0
Tynaarlo0
Tytsjerksteradiel1
Uden0
Uitgeest0
Uithoorn1
Urk0
Utrecht1
Utrechtse Heuvelrug0
Vaals0
Valkenburg aan de Geul0
Valkenswaard0
Veendam0
Veenendaal0
Veere0
Veldhoven2
Velsen0
Venlo0
Venray2
Vianen1
Vlaardingen1
Vlagtwedde1
Vlieland0
Vlissingen0
Voerendaal0
Voorschoten0
Voorst0
Vught0
Waalre0
Waalwijk0
Waddinxveen0
Wageningen0
Wassenaar0
Waterland0
Weert0
Weesp0
Werkendam0
West Maas en Waal0
Westerveld0
Westervoort0
Westland0
Weststellingwerf1
Westvoorne0
Wierden0
Wijchen0
Wijdemeren0
Wijk bij Duurstede0
Winsum0
Winterswijk0
Woensdrecht0
Woerden0
Wormerland0
Woudenberg0
Woudrichem0
Zaanstad1
Zaltbommel0
Zandvoort0
Zederik0
Zeewolde0
Zeist0
Zevenaar0
Zoetermeer1
Zoeterwoude0
Zuidhorn0
Zuidplas0
Zundert0
Zutphen0
Zwartewaterland0
Zwijndrecht0
Zwolle1

Bron: ZonMw

View all detail data

110 sportimpulsprojecten gestart in 2017

In totaal starten in november 2017 110 Sportimpulsprojecten in 72 gemeenten, inclusief Bonaire en Saba. Voor een klein aantal projecten geldt dat deze verspreid zijn over meerdere gemeenten. Binnen de reguliere Sportimpuls zijn 32 projecten gestart, de Sportimpuls Jeugd in lage inkomensbuurten is begonnen met 56 projecten, daarnaast zijn ook 22 projecten gestart binnen de Sportimpuls Kinderen sportief op gezond gewicht.

Impuls om meer mensen te laten bewegen

Binnen de reguliere Sportimpuls zijn de meeste projecten gericht op het bevorderen van sport en bewegen onder ouderen, volwassenen en onder de jeugd, maar ook op mensen met een handicap of chronische aandoening. De Sportimpuls Jeugd in lage inkomensbuurten richt zich op de jeugd tot 21 jaar uit gezinnen met een laag inkomen, die niet of weinig beweegt, of dreigt te stoppen met hun sport- en beweegactiviteiten. De Sportimpuls Kinderen sportief op gezond gewicht is gericht op kinderen van 0 tot 4 jaar met (risico op) (ernstig) overgewicht en jeugd van 12 tot 18 jaar met (ernstig) overgewicht en hun ouders.

Vergelijk met andere kaart

Meer informatie

Andere websites over Sport op de kaart: Beleid

Data en gegevensbronnen